Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Przesunity przez: Nika
Wto 05 Sty, 2010
Złamanie przezkrętarzowe kości udowej
krzys 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczy: 04 Sty 2010
Posty: 2
Wysany: Pon 04 Sty, 2010   Złamanie przezkrętarzowe kości udowej

Witam. Jestem dwa lata po złamaniu przezkrętarzowym kości udowej. Czy ktoś z was miał tego typu złamanie jak długo przebiegało u was leczenie i czy po tym złamaniu wasze biodro i noga jest w pełni sprawna?
Z góry dziękuję za odpowiedzi
Ostatnio zmieniony przez Katja Wto 05 Sty, 2010, w caoci zmieniany 1 raz  
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Pon 04 Sty, 2010   

Witaj krzys.
Osobiście niewiele mogę na ten temat powiedzieć, ale "zawodowo" ciekawi mnie Twój przypadek. Jeśli to nie tajemnica opisz prosze po krótce swoją historię, to jak byłeś leczony i jak czujesz się na dzień dzisiejszy. Napisz proszę jak przebiegała/przebiega Twoja rehabilitacja.
Mam nadzieję, że znajdziesz tu osoby, które będą mogły szerzej się wypowiedzieć na ten temat. Życzę Ci wiele zdrowia i pozdrawiam ciepło.
 
     
Jowi 
Pielęgniarka

Gigantus Bioderkus




Status: Artroskopia x 1
Wiek: 38
Doczya: 19 Cze 2009
Posty: 848
Skd: Poznań
Wysany: Wto 05 Sty, 2010   

Krzys WITAJ !!!
Czasem na rozwiązanie swoich wątpliwości trzeba długo poczekać, ale mam nadzieje, że na forum szybko pojawi się osoba z podobnymi problemami co Ty, a może już gdzieś taki ktoś się tutaj ukrywa ;-)
_________________
.... Żaden Anioł nie szybuje samotnie......
....Twoja dłoń w mojej dłoni....bezpiecznie:)
 
 
     
abc
Go


Wysany: Czw 14 Sty, 2010   przezkrętarzowe złamanie kości udowej

Czy nadal nie chodzisz mimo upływu 2 lat? Ja po 4 miesiącach od złamania /operacja- zespolenie przy użyciu płytki / zaczynam uczyć sie chodzić o 1 kuli. Dolegliwości raczej nie mam.Jestem bardzo ostrożna, wiadomo. Twój post trochę mnie zmartwił, bo sądziłam za 2 lata w ogóle zapomnę, co mnie spotkało. Co chciałbys wiedzieć więcej?
 
     
krzys 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczy: 04 Sty 2010
Posty: 2
Wysany: Sob 20 Lut, 2010   

Witam Chciałbym się dowiedzieć czy masz pełen zakres ruchu w biodrze i czy nie masz dolegliwości bólowych związanych z tym złamaniem? Jaką przechodziłaś rehabilitacje do tej pory? Ja już chodzę ale to nie jest to co przed tym złamaniem. Biodro mnie wciąż boli! Nie wiem ale jak piszesz ze już nie masz żadnych dolegliwości bólowych to chyba mój lekarz krótko mówiądz coś u mnie z pieprzył!
Pozdrawiam
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.