Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Zamknity przez: AgaW
Pon 29 Kwi, 2013
Badania diagnostyczne chodu - Warszawa 16.I.2010 godz. 11.00
Jowi 
Pielęgniarka

Gigantus Bioderkus




Status: Artroskopia x 1
Wiek: 37
Doczya: 19 Cze 2009
Posty: 848
Skd: Poznań
Wysany: Nie 17 Sty, 2010   

No właśnie dołączam się do prośby KasiaM, piszcie, bo nas ciekawość zje....
_________________
.... Żaden Anioł nie szybuje samotnie......
....Twoja dłoń w mojej dłoni....bezpiecznie:)
 
 
     
ewunia123 
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 74
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 110
Skd: Warszawa
Wysany: Nie 17 Sty, 2010   

Katja, madzi_czer, wendy
Wam i wszystkim którzy pomogli w zorganizowaniu tych badań - bardzo dziękuję!

To był po prostu szalony dzień. Badania poszły naprawdę sprawnie. Każdy dostał w rękę swoje wyniki (okropnie mądre) i z nimi powinien teraz iść do swojego fizjoterapeuty aby ten powiedział co i jak. Potem był czas na same przyjemności: na poznanie nowych osób, na spotkanie starych znajomych, kawkę, herbatkę a także zdjęcia i autografy pewnej znanej osoby. Potem Ursynów i wizyta u Fizkoma gdzie narobiliśmy trochę zamieszania (dobrze że ma dużo cierpliwości i jest wyrozumiały ;-) )
Jednym słowem było fajnie, mam nadzieję że niedługo znowu się spotkamy
Jeszcze raz dziękuję i do zobaczenia :pa: :pa: :pa:
_________________
Najwiekszym zwyciestwem nie jest brak porazek, ale podnoszenie sie po kazdej z nich
Konfucjusz
 
     
RADEK(hunter) 




Status: Endo x 1
Doczy: 05 Gru 2009
Posty: 82
Skd: Warszawa
Wysany: Nie 17 Sty, 2010   

dzien był zakręcony jak faworek babci jadzi :mrgreen:
-problemy z odpaleniem auta <mroz> :evil: :evil:
-rezygnacja
-mily telefon ze mam jednak wpasc
-DOTARCIE DO CELU 13.30 :oops:
-poszukiwanie baru placek :mrgreen: uwieczone sukcesem
-zapOZNANIE SIE Z EKIPA. ale wszyscy byli uroczo mili naprawde fajowo
PS.JAKIS PUDZIAN SIE TAM PRZYPLATAŁ :mrgreen: :mrgreen:
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Nie 17 Sty, 2010   

Kochani,

Dziękuję Wam za liczne przybycie na pierwszą znamienita i namacalną akcję Fundacji Bioderko. Wspólnie zrobiliśmy ważny krok w drodze po swoje własne zdrowie a tym samym przyczyniliśmy się do rozwoju dziedziny jaką jest fizjoterapia. Cieszę się, że mimo przeszkód Radek (hunter) dał radę do nas dotrzeć - Radku, miło było Cię poznać :-) Ciesze się, że byli wśród nas forumowicze z odległych miejsc jak Kętrzyn (!) :-D Poznaliśmy wielu wspaniałych i serdecznych Bioderkowiczów:-) Dzięki!

Nie zapomnijcie omówić Waszych wyników ze swoimi (mam nadzieję dobrymi :) ) rehabilitantami :) Wasz wczorajszy wysiłek (ufam, że nie nadmierny :) ) zostanie szczegółowo przeanalizowany a wynikowo znajdzie odzwierciedlenie w pracy naukowej i mam nadzieję również w opracowaniu, które zostanie udostępnione dla pacjentów (kto, wie, może na naszym forum :) )

Serdecznie chciałam podziękować także Wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie badań i pomogli nam je zorganizować; a przede wszystkim - Wendy- głównodowodzącej przedsięwzięciem, madzi_czer - za pomoc w ankiecie, przygotowaniach i sprawnej organizacji na miejscu, AdzeW za spory wkład w mobilizowaniu naszych forumowiczów oraz opiece nad każdym kto przybył na uczelnię, AniL - która z wielką sympatią pomagała organizacyjnie; przyjacielowi Wendy - Piotrkowi za czas i przeszkolenie mnie w programie komputerowym do badania; oraz Panu dr Michałowi za umożliwienie badań diagnostycznych i korzystania z tak wspaniałych sprzętów uczelni.

Do zobaczenia na kolejnych fundacyjnych spotkaniach.
Najbliższe z czekających nas to lutowe warsztaty z nowoczesnej fizjoterapii dla pacjentów - o czym powiemy niebawem w osobnym temacie.
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Nie 17 Sty, 2010   

miło się czyta, że każdy zadowolony :)
macie jakieś zdjęcia? może by do albumu wstawić :D chociaż sobie pooglądam jak to wyglądało :D
 
     
Jowi 
Pielęgniarka

Gigantus Bioderkus




Status: Artroskopia x 1
Wiek: 37
Doczya: 19 Cze 2009
Posty: 848
Skd: Poznań
Wysany: Nie 17 Sty, 2010   

ciesze się że badania przebiegły pomyślnie :mrgreen:
_________________
.... Żaden Anioł nie szybuje samotnie......
....Twoja dłoń w mojej dłoni....bezpiecznie:)
 
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Pon 18 Sty, 2010   

kinga napisa/a:
macie jakieś zdjęcia? może by do albumu wstawić :D chociaż sobie pooglądam jak to wyglądało :D


Zdjęć było bardzo mało, wręcz mikroskopijna ilość, ale...te najciekawsze ;) zdaje się, że ma AgaW, lubenka.. inni chyba też mieli aparaty. Poczekajcie, mam nadzieję, że dziewczyny się ujawnią :)
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Pon 18 Sty, 2010   

Dzięki za wspólne przemiłe spędzenie czasu w bioderkowym gronie :-D
Owszem - mam kilka fotek - i to z naszym mistrzem świata - Mariuszem P .... fotek jest kilka, Pan Mariusz P zgodził się przerwać ćwiczenia specjalnie dla Ivana :-D - widział jego wielką miłość do sportu - moja córka Paula bardzo mnie zaskoczyła prosząc o możliwośc fotografi - potem przyznała mi się że zrobiła to...dla Ivana widząc jego pasję kibica. :-D
Byłam z niej bardzo dumna ... z jej zmysłu obserwacji i tego odruchu serduszka. :-D
Ivan też dostał autograf ... a mi i Lubence udało się załapać do fotki - to dla mnie wielka radość i wspaniała pamiątka.
Bardzo się cieszę z tego że Pan Mariusz P. jest takim człowiekiem, że chciał znaleźć tą chwilę.
Osobiście podziwiam tego człowieka za to jaki jest, za upór w dążeniu do celu, ze to że pozostał sobą co można przeczytać w wywiadach z nim pomino bycia sportowcem takiej klasy. :-D Uwielbiam oglądać zawody strongmenów i dlatego to było wielkie przeżycie zobaczyć trening Mariusz P. na żywo !
Godziny codziennych ćwiczeń i walka za słabością wszystkich sportowców są świetnym przykładem w czasie rehabilitacji - dla mnie były i często mając dość ćwiczeń myślałam o sportowcach :-D
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Jowi 
Pielęgniarka

Gigantus Bioderkus




Status: Artroskopia x 1
Wiek: 37
Doczya: 19 Cze 2009
Posty: 848
Skd: Poznań
Wysany: Pon 18 Sty, 2010   

Szczena mi opadła....z wrażenia
_________________
.... Żaden Anioł nie szybuje samotnie......
....Twoja dłoń w mojej dłoni....bezpiecznie:)
 
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Pon 18 Sty, 2010   

a czy Pan Mariusz P. nie chciał zbadać swojego chodu? wszak od tych ciężarów może mieć zniszczone stawy :P

Aga jak masz jakieś, no i chcesz je ujawnić to dodaj do albumu :)
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Pon 18 Sty, 2010   

Niestety ja miałam tylko chwilę na fotkę, Pan Mariusz był później w barku ale ja już byłam wtedy na 2 końcu Warszawy... :cry: I niestety nie wiem czy był zainteresowany badaniem chodu ...
Co do fotek - wstawię ją w album w swoją galerię - może Ivan zrobi to samo ;-)
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
Ostatnio zmieniony przez AgaW Sob 13 Lut, 2010, w caoci zmieniany 1 raz  
 
     
lubenka 
lubenka

Mikrus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Doczya: 12 Wrz 2009
Posty: 20
Skd: Ukraina
Wysany: Pon 18 Sty, 2010   

AgaW, córkę masz niesamowitą, jestem do tej pory pod wrażeniem i bardzo jej jestem wdzięczna. Iwan powiedział ze to najlepszy prezent jaki dostał w życiu. Jest prze szczęśliwy, o takiej niespodziance to nawet i nie marzył. Zdjęcie dodałam do galerii, mam tylko jedno, zrobiłam telefonem, aparatu nie miałam.

Dziękuje Katji i wszystkim kto przygotował badania. Wynik Iwana pokazaliśmy dzisiaj naszemu fizjoterapeucie, Panu Marcinowie i już zaczęliśmy nadrabiać braki i nieprawidłowości chodu Iwana.
Milo było zobaczyć starych znajomych i poznać nowych Bioderkowiczów. Tak ze wszystko było na najwyższym poziomie.
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Pon 18 Sty, 2010   

Lubenko - to była wspaniała niespodzianka, cieszę się z wrażliwości i zmysłu obserwacji u mojej Pauli.
Fotki z mojego aparatu masz już wysłane :-D
W ogóle wspaniale było zobaczyć tych, których znam i poznać nowe osoby - szczególne wrażenie zrobiła na mnie Pani Krysia - ta starsza Pani o siwych włosach pełna energi, radości i entuzjazmu. Słuchając jej opowieści o życiu, rehabilitacji przed ( !!! ) i pooperacyjnej byłam pod wrażeniem otwartości, młodego postępowego ducha ( !!! ) - pomyślałam sobie wtedy, że chciałabym być taka jak ona gdy będę w takim wieku.
W ogóle na tym spotkaniu bardzo dużo nauczyłam się od innych ludzi. I wiecie co myślę? - że nasze Bioderka to naprawdę wspaniałe,wyjątkowe osoby :mrgreen: - zawsze tak uważałam a każde spotkanie utwierdza mnie w tym przekonaniu. :mrgreen: Szkoda, że tak rzadko mogę spotykać Was na żywo !
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Pon 18 Sty, 2010   

AgaW napisa/a:
Szkoda, że tak rzadko mogę spotykać Was na żywo !
Tak dla Bioderkowiczów niestety ta Polska bywa za duża :-/
 
     
RADEK(hunter) 




Status: Endo x 1
Doczy: 05 Gru 2009
Posty: 82
Skd: Warszawa
Wysany: Pon 18 Sty, 2010   

dla bioderkowicza taka droga z hali do baru placek , to bylo duzo. przy takiej nawierzchni kazdy krok to wyzwanie, chcialbym podziekowac uroczym damom za pomoc :oops:
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.