Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Zamknity przez: AgaW
Pon 29 Kwi, 2013
Badania diagnostyczne chodu - Warszawa 16.I.2010 godz. 11.00
Aga 
Aga

Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 50
Doczya: 26 Cze 2009
Posty: 53
Wysany: Sob 09 Sty, 2010   

Ankieta wypełniona!
jestem przekonana, że to coś ważnego i przyniesie korzyści wszystkim, chorym, lekarzom i pacjentom...

Namawiam pozostałe osoby, które mogą pomóc w uzyskaniu cennych informacji.

Serdeczne pozdrowienia!
Aga
 
     
Mijka 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 73
Doczya: 21 Lis 2009
Posty: 763
Skd: W-M
Wysany: Nie 10 Sty, 2010   

Witam, do kiedy można zgłaszać udział w badaniach? - może uda mi się wszystko poukładać i przyjadę :rotfl:
_________________
Z zamartwianiem się lepiej poczekać. Może okazać się, że wcale nie jest potrzebne.
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Nie 10 Sty, 2010   

Mijka napisa/a:
Witam, do kiedy można zgłaszać udział w badaniach? - może uda mi się wszystko poukładać i przyjadę :rotfl:

Do piątku wieczora Mijka :-) Nawet jeśli okazałoby się w sobote rano ze możesz przyjechać - przyjezdzaj a ankietę wypełnisz na miejscu. Na razie mamy 11 wypełnionych ankiet i jeszcze kilka zgłoszeń osób które będa ale nie zdażyły wypełnić formularza.
Oczywiście im będzie nas więcej tym lepiej. Wiadomo, iż zależy nam na dużej grupie badawczej, bo pozwoli to na szeroką interpretację wyników w pracy.
Dlatego zachęcam do udziału. Badanie jest bezpłatne a korzyści dla pacjentów dość interesujące, prawda? Informacje wynikowe po badaniu badani będą mogli omówić z własnymi fizjoterapeutami i na ich podstawie określić czy terapia powinna być zorientowana na pracę koncentryczną czy ekscentryczną? Skupić się na symetrii chodu a może jeszcze nad prawidłowością obciążenia punktów podparcia stopy?

:)
Czekam na Wasze zgłoszenia i zapraszam serdecznie!
 
     
Mijka 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 73
Doczya: 21 Lis 2009
Posty: 763
Skd: W-M
Wysany: Nie 10 Sty, 2010   

Świetnie, dziękuję bardzo, mam wielką ochotę przyjechać, może się uda. Jak już będę w 100% pewna to wypełnię ankietę.
_________________
Z zamartwianiem się lepiej poczekać. Może okazać się, że wcale nie jest potrzebne.
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Nie 10 Sty, 2010   

Czekamy na Ciebie Mijko i na wszystkie osoby, które mogą się kwalifikować ! :mrgreen:
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Nie 10 Sty, 2010   

**********************UWAGA*******************************

Badanie diagnostyczne chodu odbędzie się w sobote 16 stycznia godz. 11:00 w Budynku Głównym warszawskiej uczelni AWF w sali nr 14 - w Centralnym Laboratorium Badawczym.
Poniższa mapka zobrazuje jak dotrzeć do laboratorium.




kliknij w mapkę aby powiększyć

Miejsce spotkania to numerek 14 - parter: Centralne Laboratorium Badawcze :!: :!:

Tu legenda mapki, którą znajdziecie też bezpośrednio na stronach uczelni: http://awf.edu.pl/plan.php

Do budynku głównego dojdziecie wprost od bramy wjazdowej na AWF, na samym końcu ulicy, przy małym rondzie po lewej stronie wyrośnie przed Waszymi oczyma Budynek Główny :) Nie sposób nie zauważyć.
Informacja o tym gdzie się kierować w budynku głównym będzie widniała również przy wejściu do budynku a miły Pan woźny pokieruje każdego zagubionego we właściwe miejsce.

Wjazd na teren AWF samochodem jest odpłatny, ale osoby mające legitymację niepełnosprawnych uprawniającą do parkowania nie płaca za wjazd. Trzeba ją tylko okazać przy wyjeździe z uczelni panu parkingowemu.
Każdy kto przybędzie na badania transportem miejskim i będzie miał kłopot z spacerem do budynku głównego - jest to 300 metrów - proszę o informację albo tu w wątku albo po numerem telefonu Fundacji: 0 794 799 322 - nie będzie kłopotu z podjechaniem i podwózkę od bramy głównej do budynku.

Przypominam - punkt 11.00, 16 stycznia przed drzwiami sali nr 14 w budynku głównym.

W razie jakichkolwiek pytań -śmiało, zadawajcie je. Zależy nam aby badania były dobrze przygotowane a każdy uczestnik zyskał łatwy dostęp do nich.
 
     
Fizkom 
Fizkom
Gigantus Bioderkus




Status: Fizjoterapeuta
Wiek: 59
Doczy: 25 Cze 2009
Posty: 850
Skd: Poland
Wysany: Nie 10 Sty, 2010   

Katja napisa/a:
Na razie mamy 11 wypełnionych ankiet i jeszcze kilka zgłoszeń osób które będa ale nie zdażyły wypełnić formularza.


Chciałbym gorąco namówić wszystkich zainteresowanych to udziału w badaniu diagnostycznym. Jego wyniki do nieoceniona pomoc dla każdego fizjoterapeuty, który szuka wymiernej oceny chodu pacjenta i wyników zaproponowanej przez siebie terapii. Dla wszystkich Bioderkowiczów to, być może niepowtarzalna, okazja poznania stopnia prawidłowości własnego chodu, możliwość oceny tego co jeszcze przed nimi.
Ponieważ analiza chodu na platformie dynamicznej to ogromne dla mnie ułatwienie w zaplanowaniu terapii pacjentom, proszę aby Oni wszyscy (kwalifikujący się do badania), wzięli w nim udział. Moich pacjentów, przy najbliższym spotkaniu poproszę o podanie wyników tego badania. Będziemy mogli je wspólnie omówić, wyciągnąć wnioski. Tych, którzy planują w niedalekiej przyszłości wizytę u mnie, prośba o te wyniki też nie ominie.

Pozdrawiam,
Fizkom
 
     
ewunia123 
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 74
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 110
Skd: Warszawa
Wysany: Pon 11 Sty, 2010   

Katju!

Jesteś po prostu niesamowita, przy takim ogromie pracy nie dziwię się
że wieczorem" padasz" ze zmęczenia.
Te badania to naprawdę super pomysł, każdy kto może wziąć w nich udział
powinien to zrobić bo to wyjątkowa szansa,która wcale nie musi się szybko powtórzyć -bo przecież takich badań nie robi się codzienne.

Dzięki serdeczne, ankieta wypełniona i do zobaczenia na AWF-ie
:papa: :papa:
_________________
Najwiekszym zwyciestwem nie jest brak porazek, ale podnoszenie sie po kazdej z nich
Konfucjusz
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Pon 11 Sty, 2010   

Ewunia123, dziękuję Ci za wypełnienie ankiety zgłoszeniowej :)

Kochani na ten moment mamy 9 uczestników badania po osteotomii Ganza oraz 5 po endoprotezie stawu. Czekamy na resztę, która chce przyłączyć się do badania. Hej! Endoposiadacze! No dzieła, nie ma z czym zwlekać! Jest Was mniej, a w rzeczywistości pewnie więcej. Nie dajcie się prosić :) Nie może tak zostać! :)
Czekamy na Was!
 
     
Wendy 
Bioderkus!!!




Status: Fizjoterapeuta
Wiek: 39
Doczya: 18 Cze 2009
Posty: 290
Skd: Warszawa
Wysany: Sro 13 Sty, 2010   

Hej! Do tego momentu wpłynęło do nas 16 wypełnionych ankiet zgłoszeniowych. Czekamy na kolejnych ochotników naszej pierwszej fundacyjnej akcji.

Aaaa, kochani ;-) Na sobotę szorujcie stópki :lol: :lol: , bo po platformie badawczej będziemy spacerować nez butów i skarpetek :-] :mrgreen:

Po badaniach możemy pójść wszyscy na kawkę, ale to chyba w Dziale Tu się poznajemy/Spotkania, AgaW proponowała już coś w tym kontekście :-D

Do miłego!
_________________
Nie ma takiej burzy, która nie minie.
 
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Sro 13 Sty, 2010   

Tak Wendy - proponowałam i czekam na propozycje miejsca, godziny - ja nie znam miasta, więc nie wypowiadam się...liczę na inne osoby te ze Stolicy ...ja się grzecznie i z przyjemnością dostosuję ;-)
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Czw 14 Sty, 2010   

Wendy napisa/a:
Po badaniach możemy pójść wszyscy na kawkę, ale to chyba w Dziale Tu się poznajemy/Spotkania, AgaW proponowała już coś w tym kontekście :-D

AgaW napisa/a:
Tak Wendy - proponowałam i czekam na propozycje miejsca, godziny - ja nie znam miasta, więc nie wypowiadam się...liczę na inne osoby te ze Stolicy ...ja się grzecznie i z przyjemnością dostosuję ;-)


Dziewczyny, moja propozycja to spotkanie bezpośrednio po badaniu -Ci którzy na nim będą nie będa musieli się przemieszczać jakoś wielce, a inni, którzy będą mieli ochotę dołączyć a nie będa na badaniu łatwo dojadą. Proponowałabym kawiarenkę "Placek" bezpośrednio w kompleksie AWF. Więcej napiszę w wątku spotkań, gdzie został zarzucony temat.
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Pi 15 Sty, 2010   

****************************
Wszystko zgodnie z planem, jutro widzimy się o 11.00 na uczelni AWF :)
Czekamy na Was. W razie pytań o dojazd, jakichkolwiek pytań - dzwońcie na telefon fundacyjny (będę pod nim ja albo madzi_czer) 0 794 799 322.

Do zobaczyska!


****************************
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Sob 16 Sty, 2010   

Kochani dziś Wasz wielki dzień Życzę idealnych wyników
 
     
KasiaM 
KasiaM
Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 37
Doczya: 22 Cze 2009
Posty: 47
Skd: centrum Polski
Wysany: Sob 16 Sty, 2010   

Witajcie! Ciekawa jestem jak poszły badania. No ja niestety nie nadawałam się na to badanie - za krótki okres od operacji. :-( Trzymałam za wszystkich kciuki. Proszę zdajcie relację jak było. ;-)
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.