Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Zamknity przez: AgaW
Pon 29 Kwi, 2013
Badania diagnostyczne chodu - Warszawa 16.I.2010 godz. 11.00
Tomash 
Popularus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 33
Doczy: 10 Wrz 2009
Posty: 100
Skd: Łuków
Wysany: Czw 07 Sty, 2010   

Jeśli nie będzie mnie wtedy w szpitalu to postaram się przybyć :)
_________________
"Wszyscy śmiejecie się ze mnie bo jestem inny, a ja się z was śmieję bo wszyscy jesteście tacy sami." Jonathan Davis
 
     
Marek S
[Usunity]


Wysany: Czw 07 Sty, 2010   

AgaW napisa/a:
Chciałabym od siebie dodać, że takie badania chodu to jest wielka szansa dla wszystkich pacjentów.
Osoby biorące udział mogą mieć szansę dowiedzieć się wielu rzeczy o sobie, swoim stanie a badania chodu, publikacja i analizy wyników bądą niezmiernie ważną wskazówką dla lekarzy i rehabilitantów !
Takich badań naukowych wciąż jest zbyt mało w naszym kraju - mamy wspólnie szansę to zmienić przyłączając się do grupy badanych osób. :-D
Im większa grupa osób uczestników tym badania będą bardziej dokładne, miarodajne. Wyniki tych badań, publikacje będą mieć wpływ na szerokie spojrzenie na pacjenta po operacjach w przyszlości !
Zachęcam wszystkie osoby ( te zdowolone z operacji i te nie zadowolone z efektów !) do skorzystania z szansy udziału - zróbcie to dla siebie i dla innych chorych !
Jeśli o mnie chodzi to z radością przyjęłam propozycję udziału w badaniu chodu :-D i jestem ciekawa wyniku i do tego chyba będę osobą mieszkającą najdalej z uczestników...a może ktoś mnie przebije i będzie z dalszego zakątka kraju? ;-)


Niestety! Ja mogę Cię przebić jeżeli chodzi o osobę mieszkającą najdalej.Mieszkam bowiem aż w Białogardzie.Jest to ok. 30 km od Koszalina.Ale znam osoby po endo mieszkające w Szczecinie,czyli jeszcze dalej.Niestety,taki przyjazd do Warszawy wiąże się nie tylko z kosztami.Najprędzej mogą skorzystać z takich badań osoby mieszkające w Warszawie lub okolicach Warszawy.A mw późniejszym terminie to "się zobaczy". Pozdrawiam! :->
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Czw 07 Sty, 2010   

Wiem Marku, że wiele osób mieszka dalej niż ja :-D
Jednak jak wspomniałeś wyjazd to są koszty i czas więc nie każdy może sobie na niego pozwolić, jeśli mieszka daleko od Warszawy.
Zapraszamy wszystkie osoby, z całego kraju - ponieważ ludzie podróżują po Polsce z różych powodów np. na kontrol, wizytę do lekarza, do rodziny i wtedy mają szansę być na tym badaniu przy okazji pobytu w innym celu. ;-)
Ja też będę w kilku sprawach w tym czasie w Stolicy, więc przy bardzo się cieszę, że będę na tym badaniu.
Może ktoś jeszcze z osób przyjezdnych będzie mógł znaleźć czas i dołączyć do naszej grupy :-D
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Czw 07 Sty, 2010   

Jest również możliwość tworzenia grupek. Np. z Krakowa jest z 5 osób wiec jakby się poskładać na podróż nie wyszłoby , aż tak drogo. Kto nie kombinuje ten nie żyje. :-P

A teraz reklama:
Podróż do stolicy 200zł
Posiłek w czasie podróży 30zł
Spotkanie się z forumowiczami- BEZCENNE

Pozdrawiam

Ps. Katja przymkniesz oczka śliczne na tę reklamę?
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Czw 07 Sty, 2010   

Cytat:
A teraz reklama:
Podróż do stolicy 200zł
Posiłek w czasie podróży 30zł
Spotkanie się z forumowiczami- BEZCENNE

Pozdrawiam

Ps. Katja przymkniesz oczka śliczne na tę reklamę?



Hahhaha, mogę się tylko pod nią podpisać :) :thumbup:


Kochani!!!
Mamy potwierdzoną godzinę rozpoczęcia badań na AWF. To 11.00.
Wieczorem zostanie do tematu podpięta ankieta - będę prosiła biorących udział w badnaniu o jej wypełnienie :-)
 
     
AniaL 

Popularus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 2
Wiek: 39
Doczya: 14 Cze 2009
Posty: 36
Skd: Warszawa
Wysany: Czw 07 Sty, 2010   

Melduję posłusznie iż na 100% na badania chodu się stawię :mrgreen: z przyjemnością :mrgreen:
 
 
     
RADEK(hunter) 




Status: Endo x 1
Doczy: 05 Gru 2009
Posty: 82
Skd: Warszawa
Wysany: Czw 07 Sty, 2010   

chetnie przyjade tylko:
1-jestem tu nowy i troche lipa :oops:
2-to co uprawiam to ciezko nazwac chodzeniem . ze wzgledu na liczne zlamania miednicy i ciagle niestety krotsza jedna noge, jak i brak zrostu w udzie drugiej nogi i komicznie to wyglada jak sie poruszam :cry: :roll:
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Czw 07 Sty, 2010   

Radku - to nic, że jesteś tu nowy - nowe osoby są równie ważne, jak te dłużej odwiedzające Forum :-)
Nowych osób będzie kilka - kilkanaście - chętnie Cię poznamy a badanie będzie dla Ciebie ważną sprawą - skoro jeszcze słabo chodzisz to tym bardziej ważne jest, aby pomóc Ci określić Twój stan i ułatwić wyznaczyć kierunek rehabilitacji ;-) Nie wahaj się ! Nikt nie będzie się śmiał z tego jak chodzisz - przecież wszyscy to przechodzimy lub przeszliśmy...akceptujemy siebie i staramy się pomóc - jak to w bioderkowej rodzinie !
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
RADEK(hunter) 




Status: Endo x 1
Doczy: 05 Gru 2009
Posty: 82
Skd: Warszawa
Wysany: Czw 07 Sty, 2010   

spoko jezeli tylko uda mi sie opuścić szpital. poniewaz ide na badanie AMG i jeszcze cos tam maja robic :) to wpadam do was :)
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Czw 07 Sty, 2010   

Super! napisz jeszcze maila potwierdzającego dla Katji na adres podany w wątku :-D
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Czw 07 Sty, 2010   

AgaW napisa/a:
Super! napisz jeszcze maila potwierdzającego dla Katji na adres podany w wątku :-D


Radek! Super, czekam na Ciebie :-) Nie musisz wysyłać maila potwierdzajacego. Dziś w nocy (jak nie padnę ze zmeczenia jak wczoraj) pewnie dokończe ankietę, wiec bede prosiła aby każdy kto się pisze - wypełnił ją i mi wysłał. Wypełnienie zajmie ok 6 minut a warto :-)

Ciesze sie ze coraz nas więcej. Będzie wesoło i zapowiada się świetne spotkanie :)
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Pi 08 Sty, 2010   

UWAGA, UWAGA :-)
W imieniu Fundacji Bioderko wszystkich zainteresowanych udziałem w Badaniach diagnostycznych chodu organizowanych 16 stycznia br. o godz. 11.00 na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie proszę o wypełnienie poniższego zgłoszenia.

Wystarczy kliknąć na poniższy link i odpowiedzieć na kilka pytań, a następnie kliknąć "wyślij". Z góry dziękuję za poświęcenie swoich 6 minut czasu i zapraszam do ankiety :-D :
Zgłoszenie na badania diagnostyczne

Z pozdrowieniami :-)
Katja
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Pi 08 Sty, 2010   

Ankieta wypełniona i to z samego rana :mrgreen:
Przyznam, że myślałam, że będzie dłużej trwało wypełnianie - pytania proste i jest ich tylko kilka - dosłownie chwilka i anieta była gotowa !

Katjo
- świetnie ją skonstruowałaś - prościej być już nie może - wielkie brawa za pomysłowość :brawo:
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Wendy 
Bioderkus!!!




Status: Fizjoterapeuta
Wiek: 39
Doczya: 18 Cze 2009
Posty: 290
Skd: Warszawa
Wysany: Pi 08 Sty, 2010   

Kochani!!! Mamy już 6 wypełnionych ankiet i czekamy na jeszcze ;-) Jeśli jeszcze ktoś stwierdził, że będzie się nudził w sobotę to serdecznie zapraszam!!!! Tak na marginesie podpowiem, że to wcale nie boli :lol:
_________________
Nie ma takiej burzy, która nie minie.
 
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Pi 08 Sty, 2010   

Wendy napisa/a:
Mamy już 6 wypełnionych ankiet


już 7! :-] Dobrze Wam idzie :)
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.