Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Przesunity przez: kinga
Nie 28 Lis, 2010
- A N K I E T Y - prośby studentów
Bonia 

Gigantus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Doczya: 30 Cze 2009
Posty: 1257
Skd: Wielkopolska
Wysany: Wto 27 Kwi, 2010   

Kinia Katja brawo :clap: A co do postu fizjoterapeutki Nikt na forum nie wrzuca was do jednego worka ale niestety można odnieść takie wrażenie że pacjenci są przez was traktowani podmiotowo. I że są tylko dwa rodzaje zabiegów endo i kapo i rehabilitacja bioder jest tylko po tych zabiegach i to na dodatek rehabilitacja standardowa czyli podwieszki i nic poza tym. Nikt was tu fizjoterapeutów nie obraza i nie ma takiego zamiaru. Ale prawda jest taka że znaleźć dobrego rehabilitanta znającego metody inne niż podwieszki graniczy z cudem nad Wisłą sama się o tym przekonałam. Nie demonizuje tu podwieszek być może innym pacjentom pomagają choć ja sama z racji moich doświadczeń z nimi jestem do nich negatywnie nastawiona i tego nie ukrywam.


A naj bardziej denerwuje mnie fakt że młodzi fizjoterapeuci którzy mają otwarte umysły nie starają się pogłębiać wiedzy tylko jadą standardowo zdać egzamin i z głowy. A naj prościej jest to zrobić np podsyłając ankiety jakość życia po endo kapo wiecie my bardzo chętnie wam pomożemy ale któraś z rzędu taka ankieta doprowadza nas do załamania nerwowego. Chcielibyśmy widzieć inne ankiety np jakość życia po Ganzu pisze o tym bo nie tylko ja jestem po tym zabiegu ale inne osoby z forum również i pewnie z chęcią wypełniły by również taką ankietę. Czy np jakość życia po innej operacji biodra. To forum jest kopalnią wiedzy niestety wy z niej nie korzystacie w pełni prosicie tylko o wypełnianie ankiety ale nic poza tym. A my pacjenci jak byliśmy tak jesteśmy pozostawieni sami sobie.

I albo nam się uda znaleźć fizjoterapeutę który wie co robi bo ma wiedzę albo ryzykujemy własnym zdrowiem bo nie wiemy na kogo trafimy. Albo to my pacjenci uczymy rehabilitantów co dla mnie jest wręcz żenujące
_________________
Żyj tak by jak najwięcej dać z siebie innym
 
 
     
kk32 
Mikrus Bioderkus



Status: Student
Doczya: 31 Sie 2010
Posty: 1
Skd: gdańsk
  Wysany: Wto 31 Sie, 2010   Kolejna nudna ankieta :)

Witam
Jestem kolejną osobą która zwraca się do was z prośbą o pomoc. Zdaje sobie sprawę z tego iż jestem dla was kolejną anonimową studentką proszącą o wypełnienie nudnej ankiety, jednak mimo wszystko liczę na waszą pomoc. Jeśli znajdzie się ktoś kto znajdzie dosłownie chwilę na wykonanie dobrego uczynku będę bardzo wdzięczna. Poniżej zamieszczam link do mojej ankiety, z góry wam serdecznie dziękuje.
Pozdrawiam
Kamila :-)
http://www.ankietka.pl/an...-podeszlym.html
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Wto 31 Sie, 2010   

kk32 napisa/a:
Witam
Jestem kolejną osobą która zwraca się do was z prośbą o pomoc. Zdaje sobie sprawę z tego iż jestem dla was kolejną anonimową studentką proszącą o wypełnienie nudnej ankiety, jednak mimo wszystko liczę na waszą pomoc. Jeśli znajdzie się ktoś kto znajdzie dosłownie chwilę na wykonanie dobrego uczynku będę bardzo wdzięczna. Poniżej zamieszczam link do mojej ankiety, z góry wam serdecznie dziękuje.
Pozdrawiam
Kamila :-)
http://www.ankietka.pl/an...-podeszlym.html


Witaj Kamilo!
Oho! Tym razem powiało profesjonalizmem. To lubię! Masz u mnie plusa :)
Rozumiem, że ankieta dotyczy osób po endoprotezie, więc niestety nie poszerzę grona badanych, ale jestem pewna, że takim podejściem i ładnie zrobioną ankietą (łatwość i szybkość w udzielaniu odpowiedzi) zyskasz sobie na forum przychylność posiadaczy endo :)

Kochani endo-Forumowicze - zachęcam do pomocy Kamili i wypełniania ankiety. Mam nadzieję, że co niektórzy z was już ruszyli za linkiem i czytają pytania :)

Powodzenia Kamilo!
 
     
monia180 
monika
Mikrus Bioderkus



Status: Student
Doczya: 21 Wrz 2010
Posty: 1
Skd: Zamość
  Wysany: Wto 21 Wrz, 2010   ankieta endoproteza

Witam!!
Mam do wielką prośbę a mianowicie chodzi o to że jestem studentką 5 roku fizjoterapii i pisze prace na temat "endoprotezy stawu biodrowego". Ciężko jest mi znaleźć osoby z takimi problemami ponieważ jestem z małej miejscowości a w internecie jest łatwiej i chciałabym zapytać czy mogliby państwo wziąć udział w przygotowanej ankiecie. Jeśli tak to bardzo proszę o kontakt- monia180@autograf.pl
Dziękuję i proszę o pomoc :lol:
Monika
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Wto 21 Wrz, 2010   

monia180 napisa/a:
Witam!!
Mam do wielką prośbę a mianowicie chodzi o to że jestem studentką 5 roku fizjoterapii i pisze prace na temat "endoprotezy stawu biodrowego". Ciężko jest mi znaleźć osoby z takimi problemami ponieważ jestem z małej miejscowości a w internecie jest łatwiej i chciałabym zapytać czy mogliby państwo wziąć udział w przygotowanej ankiecie. Jeśli tak to bardzo proszę o kontakt- monia180@autograf.pl
Dziękuję i proszę o pomoc :lol:
Monika


Moniko, wróć proszę do początku tego wątku, przeczytaj go u w a ż n i e a potem być może wrócimy do rozmowy, Twoich potrzeb itd....
Pozdrawiam!
Admin.
 
     
duska 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 52
Doczya: 01 Lip 2009
Posty: 677
Skd: Kraków
Wysany: Czw 23 Wrz, 2010   

monia180, patrzyłam na ankietę. Nie wiem czy ściągnęłaś ją z sieci czy zrobiłaś sama ale szczerze, jest kiepska. Nie wiem też czy Twój promotor ją zaakceptował, ale szkoda czasu, zeby ją wypełniać. Przemyśl spokojnie swój temat pracy i skonstruuj ankietę tak, by coś badała. Jeśli bedzie przemyślana - ja ją napewno wypełnię.
_________________
- Kapitanie! Jesteśmy otoczeni!
- Świetnie. To znaczy, że możemy atakować we wszystkich kierunkach! ;)
 
 
     
Kasia_st 
Mikrus Bioderkus



Status: Student
Wiek: 45
Doczya: 31 Gru 2010
Posty: 2
Skd: Lublin
Wysany: Pi 31 Gru, 2010   

Witam!
Jestem studentką UM w Lublinie. Obecnie piszę pracę magisterską na temat: Jakość życia pacjentów po endoprotezoplastyce stawu biodrowego. Zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie mojej anonomowej ankiety. Jeśli ktoś jest chętny by mi pomóc proszę o kontakt. Mój adres mail kasiapawelec@interia.eu :-)
 
     
duska 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 52
Doczya: 01 Lip 2009
Posty: 677
Skd: Kraków
Wysany: Pi 31 Gru, 2010   

Kasia_st napisa/a:
Jakość życia pacjentów po endoprotezoplastyce stawu biodrowego.


Czy naprawde nie ma innych tematów niż taki gniot?? :evil: Przecież prac na ten temat jest juz chyba w tym kraju z milion...
Pani Kasiu, proszę zrozumieć naszą niechęc do wypełniania takich ankiet.. Zazwyczaj staramy się pomagać studentom, ale Wasza ignorancja w temacie nas zabija. Czy Pani wie, o co chce Pani zapytać? Czy jakość sie zmieniła? Zaraz po operacji? w rok po? za pięć lat? przed czy po rewizji? Mówiąc wprost: temat jest o niczym..
_________________
- Kapitanie! Jesteśmy otoczeni!
- Świetnie. To znaczy, że możemy atakować we wszystkich kierunkach! ;)
 
 
     
Kasia_st 
Mikrus Bioderkus



Status: Student
Wiek: 45
Doczya: 31 Gru 2010
Posty: 2
Skd: Lublin
Wysany: Wto 04 Sty, 2011   

Naprawdę żałuję że napisałam moją prośbę na waszym forum. Temat może i "gniot" ale został mi z góry narzucony i nie zawsze można sobie wybrać co się by chciało ale tak niesłusznie oceniać?! Pracuję na stanowisku pielęgniarki już 10 lat i opiekuję się wami po operacji ale ani nie jestem fizjoterapeutą może nie mam dużych ambicji i książki dla was nie napiszę chcę podnieść swoje kwalifikacje ale bez obawy dam sobie radę bez waszej pomocy. Rozczarowałam się bardzo i napewno nie czekam na gotowe porostu liczyłam na parę ankiet nic więcej żadnej filozofii. PO co od razu ten SARKAZM.
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Wto 04 Sty, 2011   

Kasia_st Nie wiem,czy to sarkazm, ale tak napisaliśmy jak czuliśmy. Po prostu nie jesteś pierwszą, która prosi o to samo, prosiliśmy już nie raz aby choć zapoznać się historiami które tu są napisane, tam już jest dużo wiadomości. Przykro mi,że tak odbierasz nasze Forum,ale spróbuj nas zrozumieć, przeczytaj chociaż te wszystkie prośby to może zorientujesz się o co mi chodzi.
Mimo wszystko pozdrawiam i powodzenia.
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
duska 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 52
Doczya: 01 Lip 2009
Posty: 677
Skd: Kraków
Wysany: Sro 05 Sty, 2011   

Ja sobie zdaję sprawę jak wygląda pisanie prac mgr i nie zamierzam z tym walczyc ;) Chodzi mi tylko o to, że żeby uzyskać sensowną odpowiedz to należy własciwie sformułować pytanie.. Jakość życia po endoprotezie...hmmm...po której?? jak ktos jest po wypadku to ma gorzej, dysplastycy - lepiej.. jak sie operacja nie uda to gorzej, jak sie uda - to lepiej :mrgreen: Jak sie endo spier... (kinga, wybacz ;) ) to gorzej, jak dobrze działa - to lepiej... do czasu aż sie ...zepsuje, itp..
Pani Kasiu, jeśli Pani chce napisać pracę mgr bez wnikania w temat to proszę samej wypełnic ankiety i efekt bedzie ten sam..a jesli chce Pani wniknąć w sprawę to prosze sformułować sensownie ankietę i ja chętnie ją wypełnię..
_________________
- Kapitanie! Jesteśmy otoczeni!
- Świetnie. To znaczy, że możemy atakować we wszystkich kierunkach! ;)
 
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Czw 06 Sty, 2011   

Studenci przychodzą tu, wkleją ankiety albo swój adres e-mail. Lecz praktycznie nikt z nich nie czyta forum. Informacji o nowoczesnej rehabilitacji, historii ludzi, wątku psychologicznego (jak ważnego).... niczego....przychodzą, znikają i tyle....

Wiecie, moja koleżanka na psychologii też robiła ankiety. Tylko ona szukała ludzi i umawiała się z nimi na spotkania. Rozmawiała, pytała... Wtedy w trakcie wychodziły dodatkowe zagadnienia i odpowiedzi inne niż te "odgórne".
Teraz sama studiuję drugi kierunek. Na żadnym nie było narzucanych tematów prac. Sami musimy wymyślać, szukać materiałów.
Chcieć = móc.
Tylko żeby się chciało chcieć :)
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Czw 06 Sty, 2011   

A mnie najbardziej przykro,że studenci później nie odzywają się już na forum, a chciałabym aby podzielili się tymi informacjami, swoim zdobywanym doświadczeniem- wtedy na pewno każdy z nas chętnie by takie ankiety wypełniał. Jeśli mamy sobie pomagać to powinno to chyba obowiązywać w dwie strony? Jestem "przed" i pewnie ktoś może powiedzieć,że nie mam prawa zabierać głosu w tym temacie, ale wczułam się jakbym była po endo.
No i czytajcie nasze historie kochani studenci- to też się przyda. A na pewno cały ten temat od początku, a potem prośby i pytania.
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
zozo 

Gigantus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 67
Doczya: 11 Lip 2009
Posty: 672
Wysany: Czw 06 Sty, 2011   

Prawda jest brutalna - okazywane zainteresowania problemami drugiej osoby bardzo często nic nie znaczy a studenci na tyle interesują się nami, na ile jesteśmy im w danym momencie potrzebni.

Mam takie doświadczenie - uczestniczyłam kiedyś aktywnie na innym forum i dopóki byłam aktywnym uczestnikiem również imprez, to wszystko było w porządku. Jednak przed operacją napisałam o swoim problemie, że na jakiś czas zniknę i nie będę mogła uczestniczyć w imprezach. Moja aktywność powoli wygasała, ale kiedyś po dłuższej przerwie się odezwałam i co - tylko jedna osoba zapytała, co u mnie słychać. Odpisałam, że nie najlepiej i pokrótce opisałam swój problem. Wiecie co - dokładnie nikt się nie zainteresował - nawet osoba, która grzecznościowo zapytała się co u mnie słychać, również nic nie odpisała na mój post. Dopóki byłam w stanie aktywnie uczestniczyć w życiu ludzi, których łączy pewna pasja było OK a od kiedy stałam się dla grupy bezużyteczna nikt się nie interesuje moim losem.

Obecnie chodzę do pracy, ale nikogo nie zanudzam swoim problemem, nie uskarżam się na ból, staram się zachowywać normalnie, tak jakby mi nic nie było. Społeczeństwo bardzo niechętnie akceptuje czyjeś słabości.
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Czw 06 Sty, 2011   

Nie raz wypełniałam takie ankiety...
Na pytanie od kiedy choruję wpisałam swoją datę urodzenia, bo od urodzenia choruję.
Jednak studentka nie wpadła na to ha ha ha i napisała mi że błędy popełniłam w ankiecie Ciężko się domyślić komuś kto studiuje w tym kierunku że można chorować od urodzenia :-P
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.