Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Jak długo czeka się na endoprotezę?
dorotabeata 
2016r., 2017r.
Maximus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 64
Doczya: 21 Cze 2014
Posty: 476
Skd: lubuskie
Wysany: Nie 13 Sie, 2017   

Elizabeth, Rok i 3m-ce. Brałam antybiotyki i to całkowicie zmieniło terminy operacji. Czyli trzeba być zdrowym, żeby iść na operację.
_________________
Beata8
 
     
Elizabeth 
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 60
Doczya: 13 Sie 2017
Posty: 44
Skd: WARSZAWA
Wysany: Pi 03 Lis, 2017   

Kiedy dowiedziałam się o potrzebie wstawienia endo i terminach byłam w ciężkim szoku bo miałam poważne problemy z chodzeniem. Przygotowałam się że pewnie będzie to pod koniec 2018 roku a tu proszę jestem już po operacji. W szpitalu w Otwocku czekałam 7 miesięcy. :-D
_________________
Jak myślisz tak masz.
 
     
Lena62 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Doczya: 01 Lut 2018
Posty: 11
Skd: śląskie
Wysany: Pi 16 Lut, 2018   

Witam, jestem na tym forum nowa.
Mój czas oczekiwania na endoprotezoplastykę w Piekarach to 11 lat. Na liście oczekujących po rocznym oczekiwaniu na konsultację w 2015 r. , przypuszczalny termin zabiegu 2026 r. W sierpniu 2018 r. miałam mieć konsultację , która może przyśpieszyłaby operację na 2020 r. W okresie 3 lat biodro uległo totalnej rozsypce i cierpię męki. Udałam się do Krakowa bez żadnej protekcji, tylko z wynikami badań. Zaproponowano mi operację we wrześniu. Lekarz potraktował mnie życzliwie i profesjonalnie. Jedyny problem z jakim się zetknęłam, to szybkie wykreślenie się z listy w Piekarach. Teraz czekam na zabieg i czytam o wszystkim co powinnam wiedzieć.
Pozdrawiam , Lena.
_________________
Lena
 
     
dzasta944 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 29
Doczya: 02 Lis 2011
Posty: 10
Skd: Kuźnica B
Wysany: Czw 22 Lut, 2018   

Ja poszłam do prof Czubaka prywatnie na wizytę w Warszawie na Opaczewskiej i mogłam sobie wybrać termin, kiedy chcę wstawiać endo 😊 reszta tzn operacja itd w Otwocku była na NFZ
 
     
olcia224305 


Status: Endo x 1
Wiek: 36
Doczya: 03 Maj 2020
Posty: 5
Skd: Szczecin
Wysany: Czw 14 Maj, 2020   

Diagnoza 28 luty , operacja 5 maj
 
     
Iwona 44 bla 


Status: Osteo.
Wiek: 47
Doczya: 04 Lut 2020
Posty: 1
Skd: Kędzierzyn Koźle
Wysany: Sro 03 Cze, 2020   Termin operacji

Witam. Mam wrodzone zwyrodnienie stawów biodrowych. Mam 44 lata. Ale dopiero od 3 lat odczuwam bòl w prawym biodrze. Na tyle mocno rozwineło sie zwyrodnienie mam ogromne trudnosci w chodzeniu po schodach, juz nie wspomne ze jak z pozycji kleczacej chce wstać nie jestem wstanie. Lewa noga skruciła się o 3 cm a prawa odwraca sie.
Operacje będę mieć w Korfantowie w 2025 roku.
Z poważaniem Iwona
_________________
Iwona
 
     
mjuniorek 
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 42
Doczy: 28 Cze 2017
Posty: 137
Skd: Olkusz
Wysany: Sro 03 Cze, 2020   

Zmień szpital. Taka data to masakra... Chyba że co id tyle będzie trwal
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Sro 03 Cze, 2020   

Iwona 44 bla, witaj na Forum :)
2025 rok to jeszcze kupa czasu. Możesz rozglądnąć się za innym szpitalem, gdzie są mniejsze kolejki. Jeśli nie chcesz zmieniać placówki medycznej, zawsze wchodzi w grę opcja napisania pisma o przyspieszenie terminu operacji.

Kolejną bardzo ważną rzeczą jest właściwa rehabilitacja, która naprawdę potrafi poprawić funkcjonowanie i uwolnić od bólu.
Poszukaj dobrego fizjoterapeuty i umów się na wizytę. Naprawdę warto :)
 
     
salvio.hexia 


Status: Przed
Doczya: 17 Wrz 2020
Posty: 1
Skd: Bydgoszcz
Wysany: Czw 17 Wrz, 2020   

Witam, pisałam z tatą wniosek o przyspieszenie operacji. Po konsultacji lekarz powiedział, że zrobią operację w październiku. Dostaliśmy też pozytywną decyzję z informacją, że operacja po uzupełnieniu szczepień. Dzwoniłam dzisiaj do szpitala i oddziałowa powiedziała, że to nie jest pewne czy operacja będzie w październiku, bo najpierw dzwonią do tych, którzy mają konkretny termin. Czy spotkaliście się z taką sytuacją i czy szpital może w ogóle tak robić?
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.