Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Jak długo czeka się na endoprotezę?
ewa1969 
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Doczya: 14 Lis 2011
Posty: 44
Skd: Kuj Pom
Wysany: Sro 30 Pa, 2013   

katharinaa napisa/a:
Ale to chyba wszystko zależy od stanu bioder prawda?Jak jest bardzo źle termin chyba jest szybszy?



Napisałam wyraźnie... skierowanie pilne okres oczekiwania 1,5-2 lat. Takiej informacji udzieliła mi Pani w sekretariacie e Konstancinie.
 
     
asia567 
Bioderkus!!!



Status: Endo x 2
Doczya: 12 Lut 2013
Posty: 186
Skd: ...
Wysany: Sro 30 Pa, 2013   

Ja też miałam na skierowaniu pilne, a i tak musiałabym tam czekać ponad rok, tam się do 2 lat czeka nawet na rehabilitację.
 
     
karol1991 
Mikrus Bioderkus



Status: Student
Wiek: 32
Doczy: 28 Pa 2013
Posty: 4
Skd: Warszawa
Wysany: Czw 31 Pa, 2013   

nikogo nie wprowadzam w blad :) mowie jak bylo :) moze sie pozmienialo albo po prostu trafilem na takim moment. trudno mi powiedziec, bo nieco sie zdziwilem tym co napisaliscie. czlowiek pisze jak mial, a Wy zaraz go blotem :) nieladnie :)
 
     
dorka 
dorka

Bioderkus!!!




Status: Endo x 1
Wiek: 84
Doczya: 11 Pa 2010
Posty: 247
Skd: Zakopane/ Gdańsk
Wysany: Czw 31 Pa, 2013   

karol1991 napisa/a:
nikogo nie wprowadzam w blad :) mowie jak bylo :) moze sie pozmienialo albo po prostu trafilem na takim moment. trudno mi powiedziec, bo nieco sie zdziwilem tym co napisaliscie. czlowiek pisze jak mial, a Wy zaraz go blotem :) nieladnie :)


Tu nie chodzi o błoto, tylko nie bardzo można zrozumieć, Twojego przypadku. O jakim momencie piszesz?
Przecież jest wielomiesięczna kolejka tych na cito. Skąd takie przyspieszenie?
_________________
operacja 13.09.2011
 
     
Cyryl 
Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 68
Doczy: 13 Lip 2012
Posty: 764
Skd: Wrocław
Wysany: Czw 07 Lis, 2013   

według mnie czas oczekiwania to bardzo indywidualna sprawa.

we Wrocławiu na ul. Borowskiej czeka się kilka lat, ale znam osoby poddane operacji po 2-3 miesiącach.

więc nie ma czegoś takiego jak standardowy czas oczekiwania w całym kraju.
wydaje mi się, że droga do operacji każdego wygląda trochę inaczej.

ja gdy było już kiepsko poszedłem do znajomego lekarza i zapytałem jako gościa z branży gdzie mam się udać, a on mi zarekomendował Lubań.
pojechałem tam - badania i dopiero potem dowiozłem skierowanie, bo nawet nie wiedziałem że jest potrzebne. dodatkowo dostałem informację jak mam przygotować się do operacji.
czekałem rok, ale po całym tym bałaganie muszę stwierdzić, że mój kolega wiedział gdzie mnie kieruje.
 
 
     
maaly-22 
3.6.12 29.7.14 11.8.
Gigantus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 42
Doczy: 13 Lip 2013
Posty: 976
Skd: Muszyna
Wysany: Czw 07 Lis, 2013   

Fajnie Cyryl gratuluje ja czekam juz od czerwca miało być w marcu 2014 a chca w listopadzie bo wykozystali limit.Biodro czasem się upomina samo o wymiane nawet na konsultacji powiedział lekarze ze jak najszybcie a co będzie to sie okaze pozdrówki...
_________________
" nie smuć się nie warto ciesz się życiem i kazdą jego chwilą".....» Wieloodłamowo złamana miednica, lewa kończyna krótsza o 4 cm
 
 
     
borismax 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczy: 29 Lis 2013
Posty: 10
Skd: Wrocław
Wysany: Sob 18 Sty, 2014   Jak długo?

Mam pytanie.Może ktoś z forumowiczów wie jak długo czekać trzeba na wstawienie endoprotezy biodra w szpitalu w Świebodzinie.Zarówno na" pilne",jak i normalnie.Wiem,że tamtejsza ortopedia to przede wszystkim kolano.Ale robi się tam też biodra.Moze opinie.Lekarze .Serdeczne dzieki.
 
     
esca 
2000r i 2014r



Status: Endo x 2
Wiek: 65
Doczya: 29 Wrz 2012
Posty: 393
Skd: Polska zach
Wysany: Pi 07 Mar, 2014   

Boris, czy pytasz o LORO Świebodzin? Ok. roku, półtora. Teraz dostali kasę więc kolejka zasuwa.
Ja miałam 13 lat temu zakładane tam endo. Sprawuje się super do dzisiaj.
Pozdr
_________________
Jeśli czegoś pragniesz, to cały świat działa potajemnie, aby udało ci się to osiągnąć.
 
     
borismax 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczy: 29 Lis 2013
Posty: 10
Skd: Wrocław
Wysany: Sob 08 Mar, 2014   

Tak,pytałem o LORO Świebodzin.Byłem na poczatku lutego i zostałem zapisany do zabiegu endoprotezy biodra.Na styczeń 2017.Czyli trzy lata!!!!Na moje pytanie dlaczego tak długo ,odpowiedź brzmiała-taka długa kolejka,operuja teraz z 2010 roku.Podobno sa komisje co miesiąc,te moga przyspieszyć.Ja jestem po by-passach [2,5 roku],teraz jest dobry okres do zabiegów,co będzie kardiologicznie ze mną za trzy lata,nie wiem.Taka ta moja historyjka.Borismax.
 
     
babcia-bis 
Popularus Bioderkus





Status: Endo x 1
Wiek: 69
Doczya: 22 Sty 2014
Posty: 32
Skd: Łódż
Wysany: Sob 08 Mar, 2014   

Hej, ja miałam 24 lutego br. w Łodzi -MSWiA-ul. Północna 42. Oczywiście tez biodro-rewelacja, jestem dzis w 12 dobie, wczoraj zdjeli mi szwy, mam ich tylko 7 szt.-rana świetnie sie zagoiła, jest niewielki obrzęk. Wypisywali mnie w 7 dobie do domu. Teraz jade na rehabilitacje 13 marca -miesieczna w szpitalu pod Lodzia (fajnie bo w lesie)-tak jak w sanatorium sie poczułam. Ale miałam Ci Borismax napisać, ze czekałam wpisana w kolejkę od 2009r. Uczciwie piszę, sama od tamtego czasu 3 razy przesuwałam termin aż do końca 2012r., gdzie wrocilam z Anglii z takim bolem, ze nie moglam juz sobie radzić niczym ani rehab. ani leki p.bolowe nic nie dawało rady. Noga skrocona o 2 cm.-kulejąca, skręcona w 800. ALE TO JUZ BYLO! Teraz wszystkim bioderkowiczom oczekującym chcę dodawać otuchy, jest wspaniale, nie trzeba niczego się obawiac. Dodam, ze mam sporo dolegliwości w tym także w 200r. przeszłam operację serca w Aninie -to była ablacja -przypalanie dodatkowej drogi przewodzenia. Wiem, ze to nic w porownaniu z Twoją historią. Powiem teraz, ze te niezidentyfikowane ostatnie bole kręgoslupa, mięsni i poszukiwania diagnoz u roznych specjalistow -to wszystko było jedno żródłao MOJE ZWYRODNIAŁE BIODRO! Pozdrawiam, jeśli masz jakieś pytania to prosze na pryw. :-)
_________________
życie jest piekne
 
     
Dariusz1905 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 33
Doczy: 13 Kwi 2012
Posty: 13
Skd: walbrzych
Wysany: Sob 08 Mar, 2014   

A ja proponuje wybrać sie do Zgorzelca to tamtejszego szpitala im Jana Pawla II, zabrać skierowanie, wyniki badań i jechać osobiście do ordynatora oddziału ortopedi dr Czerkasowa, zloty czlowiek, fachowiec a daje gwarancje kolejki max rok oczekiwania, specjalistów od bioder nie brakuje tam Np Dr Rojek, zrobia elegancko i kazdy będzie zadowolony jak ja:)
 
     
esca 
2000r i 2014r



Status: Endo x 2
Wiek: 65
Doczya: 29 Wrz 2012
Posty: 393
Skd: Polska zach
Wysany: Sob 08 Mar, 2014   

borismax napisa/a:
.Na styczeń 2017.Czyli trzy lata!!!!
bądź dobrej myśli. Mnie 13lat temu też zapisali w kolejkę za 3 lata.
A tu po 8m-cach(!) zadzwonił telefon i wołają mnie na zabieg :shock: . Mało zawału nie dostałam.
borismax napisa/a:
operuja teraz z 2010 roku
ale też znajoma miała termin grudzień 2014. i co? Już jest po operacji.
Ludzie po drodze odpadają - ten wyjechał, ten już zrobił, tamtemu termin nie pasuje... itd

Trzymaj telefon pod ręką i spokojnie czekaj. A raczej nie :arrow: "spokojnie" tylko ćwicz, rehabilituj się przed operacją. Przyda się na czas pooperacyjny. Staniesz szybciej na nogi.

Zawsze możesz podjechać i popytać.
pozdr
_________________
Jeśli czegoś pragniesz, to cały świat działa potajemnie, aby udało ci się to osiągnąć.
 
     
borismax 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczy: 29 Lis 2013
Posty: 10
Skd: Wrocław
Wysany: Nie 09 Mar, 2014   

Serdeczna dzięki wszystkim za wpisy.Najblizszy kwiecień to mój pobyt na szpitalnym oddziale rehabilitacyjnym.Oczywiście wiążę jakieś tam nadzieje na poprawę,a przynajmniej zmniejszenie bólu.Chróbsko postępuje coraz szybciej niestety.Za parę miesiecy chcę dowiedzieć się o możliwe [lub nie] skrócenie czasu oczekiwania.Jeszcze raz dzięki wszystkim.Borismax.
 
     
esca 
2000r i 2014r



Status: Endo x 2
Wiek: 65
Doczya: 29 Wrz 2012
Posty: 393
Skd: Polska zach
Wysany: Sro 19 Mar, 2014   

No i kolejna osoba, która miała termin :arrow: grudzień 2014 już jest w domeczku. Po operacji w LORO Świebodzin.
Opowiada, że operują do 20.oo. Normalnie taśma.
Mam nadzieje, że i jakość też jest dobra.

Trochę mi słabo :roll: , gul mi chodzi :roll: , bo ja też mam termin 2014.
pozdr i życzę zdróweczka
_________________
Jeśli czegoś pragniesz, to cały świat działa potajemnie, aby udało ci się to osiągnąć.
 
     
kejpi77 
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 47
Doczy: 03 Kwi 2013
Posty: 141
Skd: z tamtąd
Wysany: Czw 20 Mar, 2014   

nie ma się co przejmować, poszarpią tobą prawie dwie godzinki, a potem już z górki ;-)
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.