Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Kącik dla "bioderkowych" rodziców :)
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Pon 16 Mar, 2015   

IRENA Dawno Cię nie było, napisz co u Ciebie bioderkowa mamo :)
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
IRENA 
IRENA
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 46
Doczya: 28 Gru 2009
Posty: 98
Skd: gdzies tam
Wysany: Pon 16 Mar, 2015   

leci sobie .. rehabilitacja z sobą i dziecmi i wogole .. mało czasu na wszystko ale daje rade choć nei powiem ze czasem mam ochote na wyjście na caly dzień :)
zbieramy pieniazki na turnus dla dzieci bo niestety za drogo a lek zalecają.. na odp z pfron czekam już 3 mies ... mamy str na siepomaga i w fundacji obywatelska f.pomocy dzieciom ...
noga boli ale mniej i inaczej .. ale ze wzgl na styl zycia musi .. nadwyrezana jest za bardzo ... :-P
 
 
     
sonce2000 
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 41
Doczya: 19 Pa 2015
Posty: 47
Skd: Olsztyn
Wysany: Sro 21 Pa, 2015   

Witam,

poczytałam historie bioderkowych mam :-) i jestem zaskoczona, że jest nas tak wiele,naprawdę myślałam, że tylko ja taka młoda mam z tym problem. Jestem mamą 6 latki i pólrocznego chłopca- jak to będzie po wszystkim-opieka nad małym szczególnie będzie ciężka-zależy jeszcze kiedy dostanę termin...no ale. Znam ten ból, kiedy z córką nie mogłam robić wszystkiego-jak mi zawsze było przykro. Często spotykałam się z opiniami, że się dzieckiem nie zajmuję, że jestem leniwa, że mi się nie chce pojeździć z nią na rowerze czy porobić jakieś inne aktywności. Bo dziecku przecież trzeba poświęcać czas aktywnie na dworzu, a nie w domu siedzieć. Moja mala rozumie, często mówi, "biedna mamusia-boli ją nóżka". Kocham moje dzieci i choćby mieli mi tą nogę obciąć to i tak chciałabym być mamą tej dwójki.
Szczególnie fajne są te zabawy z dziećmi w domu napisane na początku- moja mała uwielbia się bawić w namiot-muszę to reaktywować....popalamy się i będziemy uciekać rekinom...super...
Reaktywujcie się bioderkowe mamusie :-)
 
     
Reniaczek 
Renia
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 57
Doczya: 15 Lut 2014
Posty: 138
Skd: Pleszew
Wysany: Sro 21 Pa, 2015   

Sonce2000 .Bo widzisz...Jak idziesz ulicą to wydaje się ,że wokół nas nie ma takich ludzi jak my ,a jeśli są to tylko sędziwe staruszki, a jak widzisz jest tutaj mnóstwo młodych ludzi , którzy borykają się od urodzenia ze swoim "bioderkowym" problemem. Niektórzy przeszli naprawdę wiele i Oni są dowodem na to ,że warto i że wszystko jest możliwe.Trzymaj się cieplutko i nadal uciekajcie rekinom...hehe papa
_________________
Renia
 
     
biedronne 




Status: Endo x 1
Wiek: 39
Doczya: 15 Sie 2010
Posty: 432
Skd: Kraków
Wysany: Sro 21 Pa, 2015   

hej sonce2000!
Ja mam rocznego synka i prawie trzyletnią endo. Trochę odwrotnie niż większość najpierw przeszłam operacje, a później dzieci. Tak jak teraz myślę, że miałabym się moim Stasinkiem zajmować po operacji to sobie tego kompletnie nie wyobrażam. Zaczął chodzić jakiś czas temu, ale dalej bardzo lubi być na rączkach i ciężko by mi było mu wytłumaczyć, że nie może. Myślę, że dla mnie byłoby to trudniejsze niż dla niego, ale tak czy siak...
Mimo, że wielu lekarzy uważało, że najpierw dzieci potem operacja, to uważam, że wybrałam słusznie. Teraz mogę się naprawdę zaangażować macierzyńsko :)
Trzymam kciuki za odpowiedni termin. Oby się wszytsko ułożyło.
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.