Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Otwarty przez: Katja
Wto 29 Lis, 2011
CZEKA CIE OPERACJA? ZANIM COKOLWIEK ZDECYDUJESZ -PRZECZYTAJ
MONIKAIMPRESJA 
nowe życie :)
Bioderkus!!!




Status: Kapo x 1
Wiek: 45
Doczya: 16 Wrz 2009
Posty: 234
Skd: Łódź
Wysany: Sro 01 Lut, 2017   

Droga Joasiu
Ja mam podobną historię, operowana byłam w Otwocku u prof. Czubaka.
Rehabilitację przeszłam w Łodzi w szpitalu MSW, dopytaj się tam. Mnie super postawili na nogi.
Boisz się- to normalne, ale nie masz wyjścia i musisz tylko wierzyć, że po wszystkim będzie lepiej.
Niestetey każdy człowiek zmaga się z niedoskonałościami swojego ciała.
Blizna zostaje- ale Ty pewnie już je masz. Ból duży jest, ale z czasem wszystko mija...
_________________
"Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód"

Monika
 
     
kasia895 
Mikrus Bioderkus




Status: Przed
Wiek: 43
Doczya: 08 Sie 2017
Posty: 4
Skd: Poznań
Wysany: Wto 08 Sie, 2017   

O kurcze czytając wasze posty, jeszcze bardziej się stresuje. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
_________________
Kasia Rodzynek
 
     
Laurka23 
Mikrus Bioderkus



Status: Osteo.
Wiek: 25
Doczya: 13 Lis 2017
Posty: 1
Skd: Wrocław
Wysany: Pon 13 Lis, 2017   

Fajnie ze powstało to forum. Mogę przeczytać o innych przypadkach więc wiem czego się spodziewać.
_________________
bomi.pl
Ostatnio zmieniony przez Laurka23 Sro 13 Gru, 2017, w caoci zmieniany 1 raz  
 
     
Agrado 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 50
Doczya: 22 Kwi 2015
Posty: 8
Skd: Racibórz
Wysany: Wto 14 Lis, 2017   

witajcie,
dziękuje wszystkim za to forum. To istna skarbnica wiedzy :-> Aczkolwiek nie da się za dużo przeczytać za jednym zamachem.

Jestem tu nowa.

20 listopada mam planowane przyjęcie do Piekar i niby 21 operacja - wszczepienie endoprotezy.(jestem po phertesie w dzieciństwie, mam martwice jałową głowy kości udowej) Boje się coraz bardziej. Do tego dochodzą myśli w stylu - a może jeszcze poczekać, bo nie boli tak bardzo .... Mam okropny mętlik w głowie.

pozdrawiam serdecznie wszystkich :)
 
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Sro 15 Lis, 2017   

Metlik w glowie maja wszyscy przed zabiegiem. Czytanie forum:dz.ogolny pomoze przygotowac sie do zabiegu, historie osob po operacji pomoga Ci oswoic strach, dz.o rehabilitacji pomoze zrozumiec Ci jak ona jest wazna przed i po zabiegu.A dz.o psychologii moze zmotywowac do dzialania.
Glowa do gory, dasz rade przez to przejsc tym spokojniej im lepiej sie przygotujesz-w czym Forum moze byc b.pomocne.
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Agrado 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 50
Doczya: 22 Kwi 2015
Posty: 8
Skd: Racibórz
Wysany: Czw 16 Lis, 2017   

Aga, dziękuję za słowa otuchy :) Wszelkie wsparcie jest mi bardzo potrzebne, bo zaczynam panikować ..... łącznie z durnymi myślami czy aby operacji nie przekładać ....Czytam forum, staram się szukać odpowiedzi na nurtujące mnie pytania - i zazwyczaj znajduję :) Wszystkie historie i to jak forumowicze radzą sobie z przeciwnościami losu, są bardzo pomocne i uświadamiają co człowieka może czekać.
Wiem już ze rehabilitacja jest bardzo ważna. Mam nadzieję, że w szpitalu po operacji będę miała zaraz rehabilitacje (tak się zapisywałam i umawiałam w Piekarach, ale po przeczytaniu wielu wątków i historii wiem, ze może być rożnie :( ). Po powrocie do domu też oczywiście będę ćwiczyć i się rehabilitować. Pochodzę z małego miasta i nie wiem czy u mnie znajdę kogoś kompetentnego, ale jak tylko będę mogła znowu prowadzić to zawsze mogę jeździć do innego miasta.
 
 
     
pablo1971 
pablo1971
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 52
Doczy: 15 Maj 2015
Posty: 72
Skd: warszawa
Wysany: Czw 16 Lis, 2017   Operacja

Będzie dobrze tyle osób ma to za sobą trzeba się nastawić pozytywnie a za kilka dni już sie o wszystkim zapomni ...pozdrawiam i więcej j optymizmu...
_________________
pablo1971
 
 
     
Agrado 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 50
Doczya: 22 Kwi 2015
Posty: 8
Skd: Racibórz
Wysany: Czw 16 Lis, 2017   

Dzięki ogromne Pablo :) zdam potem szczegółową relację .... Czy tez tak mieliście, że przed operacją mniej, albo nawet wcale nie bolało??Bo mój staw robi mi właśnie takie numery w ostatnich dniach ;)
 
 
     
29palms 
Bioderkus!!!



Status: Zdrowy szczęściarz
Doczya: 22 Lut 2012
Posty: 177
Skd: Poznan
Wysany: Czw 16 Lis, 2017   

Agrado napisa/a:
Czy tez tak mieliście, że przed operacją mniej, albo nawet wcale nie bolało??Bo mój staw robi mi właśnie takie numery w ostatnich dniach ;)


Z dentystą jest podobnie - jak już siedzisz w poczekalni, to nagle zauważasz, że wszelkie dolegliwości ustąpiły :) Pod wpływem stresu zwiększa się wydzielanie adrenaliny, a ta z kolei zmniejsza, a czasami całkowicie odcina odczuwanie bólu.
 
     
Agrado 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 50
Doczya: 22 Kwi 2015
Posty: 8
Skd: Racibórz
Wysany: Pi 17 Lis, 2017   

Tak, coś w tym musi być :) Mój poziom adrenaliny osiąga chyba już zenit :)
 
 
     
ads 
Mikrus Bioderkus



Status: Zdrowy szczęściarz
Wiek: 30
Doczy: 24 Lis 2017
Posty: 1
Skd: Nowy Sącz
Wysany: Pi 24 Lis, 2017   

Witajcie !

Otóż jak pewnie łatwo zauważyć jestem nowy na forum - tak więc z góry przepraszam za nie dostosowanie się do waszych reguł, zasad.

Tak więc, pojawiłem się tutaj, gdyż mój wujek (lat 61) ma zaawansowaną chorobę zwyrodnieniową stawu biodrowego - generalnie kwalifikują go na wymianę..
Lecz poza diagnozą i sposobem lekarza sam zaczął szukać informacji na temat dobrych klinik z Małopolski oferujące zabiegi na komórkach macierzystych itp.
Stąd też prosił bym jeśli łaska :) o informację czy warto z taką diagnozą inwestować w metodę komórek macierzystych, czy może lepiej poczekać/wybrać od razu przeszczep.
Doskonale rozumiem, że nie jesteście wstanie udzielić mi informacji Tak lub Nie - mam tego pełną świadomość.Ale jakbyście podzielili się własnym doświadczeniem, na temat rezultatów leczenia komórkami albo też polecili jakiś specjalistów z Małopolski lub Śląskiego byłbym dozgonnie wdzięczny, gdyż nie mogę patrzeć jak skrycie cierpi przez nieustający ból prawego stawu biodrowego :cry:

Bardzo dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam,

Zdrowy
_________________
A.G
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Sob 25 Lis, 2017   

Witaj, o komorkach macierzystych jest temat http://forumbioderko.pl/v...der=asc&start=0 :)
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Julia89 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 30
Doczya: 22 Gru 2017
Posty: 1
Skd: Wrocław
Wysany: Pi 22 Gru, 2017   

Mnie równiez czeka operacja. Czytam dużo na ten temat ponieważ boję się podjąć tę decyzje. Fajnie że to forum powstało.
 
     
maaly-22 
3.6.12 29.7.14 11.8.
Gigantus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 42
Doczy: 13 Lip 2013
Posty: 976
Skd: Muszyna
Wysany: Sob 23 Gru, 2017   

Tez się bałem Julio bo mój przypadek był bardziej skomplikowany ale wszystko udało się pomyślnie i dziś to tylko wszpomnienia i blizna która nie zucza się w oczy.....
_________________
" nie smuć się nie warto ciesz się życiem i kazdą jego chwilą".....» Wieloodłamowo złamana miednica, lewa kończyna krótsza o 4 cm
 
 
     
bebe14 
Bioderkus!!!



Status: Endo x 2
Wiek: 45
Doczy: 20 Lip 2013
Posty: 281
Skd: Lubelskie
Wysany: Sob 23 Gru, 2017   

Ja żeby cie pocieszyć napiszę że mam endoprotezy w obu nogach.Aktywnie uprawiam sport trenuje Nordic Walking i uczestnicze w zawodach na równi z innymi i to z sukcesami.Do tego uprawiam fitnes też z dobrym skutkiem.Pracuje fizycznie za granicą i jest to bardzo ciężka praca fizyczna.Enda mam wstawiane w 2015 i 2014 roku .Także głowa do gory to nie kobiec świata a powrót do zdrowia.
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.