Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Kinesio Taping
Bonia 

Gigantus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Doczya: 30 Cze 2009
Posty: 1257
Skd: Wielkopolska
Wysany: Czw 17 Gru, 2015   

Danielos,mój fizjoterapeuta teraz bardzo często pracuje że mną technikami powięzionymi. Jako terapeuta sam wiesz że w niektórych przypadkach nie jest to czasem przyjemne dla pacjenta za to bardzo skuteczne. Mam też kilka z takich sposobów włączone w terapię domową i robię to sama oczywiście po odpowiednim przeszkoleniu przez fizjoterapeutę. Chociaż o tych plastrach słyszałam wiele dobrego. Może u Reniaczek, są wskazania do tego po prostu.
_________________
Żyj tak by jak najwięcej dać z siebie innym
 
 
     
Danielos 
Bioderkus!!!



Status: Fizjoterapeuta
Doczy: 31 Pa 2013
Posty: 224
Skd: Biłgoraj (lubelskie)
Wysany: Pi 18 Gru, 2015   

Bonia napisa/a:
Danielos,mój fizjoterapeuta teraz bardzo często pracuje że mną technikami powięzionymi. Jako terapeuta sam wiesz że w niektórych przypadkach nie jest to czasem przyjemne dla pacjenta za to bardzo skuteczne. Mam też kilka z takich sposobów włączone w terapię domową i robię to sama oczywiście po odpowiednim przeszkoleniu przez fizjoterapeutę. Chociaż o tych plastrach słyszałam wiele dobrego. Może u Reniaczek, są wskazania do tego po prostu.


Jest takie niemieckie powiedzenie: " No i co z tego, że biegniemy naprzód, skoro droga prowadzi donikąd?"
Boniu, problemem nie jest wyższość jednej metody nad drugą tylko oszacowanie co jest przyczyną (wspólnym źródłem) zgłaszanych dolegliwości. Bez doszukania się przyczyny nie może być mowy o skutecznej (ukierunkowanej na cel, efektywnej i długotrwałej) terapii: w przeciwnym wypadku plastrowanie przyniesie zaledwie krótkotrwałą poprawę.
_________________
"Żaden człowiek nigdy nie będzie cieszył się nieustającym sukcesem, dopóki nie przyjrzy się prawdziwym przyczynom wszystkich swoich pomyłek."
 
     
Bonia 

Gigantus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Doczya: 30 Cze 2009
Posty: 1257
Skd: Wielkopolska
Wysany: Pi 18 Gru, 2015   

Cytat:
problemem nie jest wyższość jednej metody nad drugą tylko oszacowanie co jest przyczyną (wspólnym źródłem) zgłaszanych dolegliwości. Bez doszukania się przyczyny nie może być mowy o skutecznej (ukierunkowanej na cel, efektywnej i długotrwałej) terapii. Ja się z tobą zgadzam w tej kwestii. I tak samo uważa mój fizjoterapeuta.
_________________
Żyj tak by jak najwięcej dać z siebie innym
 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.