Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Kinesio Taping
Brydzia 
Bioderkus!!!



Status: Artroskopia x 1
Wiek: 44
Doczya: 10 Mar 2010
Posty: 246
Skd: Polska
Wysany: Pi 19 Lis, 2010   

Masz rację Pasifloro, nie pomyślałam o tym,że przecież może być taniej. Co do ich jakości to jestem pewna,że są takie, jakie być powinny. Cieszę się też ,że spróbowałam z obklejaniem się, bo dzięki temu pracuje i jakoś funkcjonuje. Najgorsze jest to,że już drugie biodro zaczęłam obklejać.
 
     
basia19 
basia19
Popularus Bioderkus



Status: Kapo x 1
Wiek: 65
Doczya: 15 Sty 2010
Posty: 84
Skd: wielkopolska
Wysany: Czw 16 Gru, 2010   

Mam plasterki czerwone na udzie 2 dzień i czekam na jakieś zmiany na lepsze i ciągle nic. Nadal czekam .
_________________
barbara
 
 
     
Niezapominajka 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 42
Doczya: 18 Pa 2010
Posty: 19
Skd: lubuskie
Wysany: Sro 29 Gru, 2010   

Witajcie! ja miałam 2 razy oklejoną kość krzyżową i powiem Wam rewelacja! Cały miesiac a nawet i ponad miesiac czasu wielka ulga dla mojej dolnej części kręgosłupa.Wcześniej nie mogłam ani siedziec, ani leżeć, ani chodzić,a o normalnym codziennym funkcjonowaniu nie było mowy.Ból niesamowity, z powododu ktorego zdarzały mi sie zasłabniecia i omdlenia, bo nie mogłam wytrzymac. Tabletki łykałam, maściami sie smarowałam i nic. Dopiero po oklejeniu poczułam ulgę. Także teraz wiem i gdy tylko mnie kość krzyżowa boli to natychmiast umawiam sie z rehabilitantem na obklejanie plasterkami. Także polecam. a co do czasu oczekiwania na rezultat to powiem tak juz na drugi dzien po oklejeniu poczułam sie lepiej, a potem z dnia na dzien coraz lepiej. POZDRAWIAM

ps. oklejanie zalecił mi ortopeda z Krakowa, któremu z góry serdecznie dziękuję;) Nazwiska lekarza nie będe wymieniała, bo to chyba mało istotne.
_________________
Niezapominajka
 
     
Brydzia 
Bioderkus!!!



Status: Artroskopia x 1
Wiek: 44
Doczya: 10 Mar 2010
Posty: 246
Skd: Polska
Wysany: Czw 30 Gru, 2010   

Niezapominajko super, że plastry ci służą i oby tak było jak najdłużej. Basiu więcej pozytywnego nastawienia do tego i u ciebie plastry zadziałaja, no chyba,że jesteś zle obklejona. Ja musiałam ostatnio zrobić przerwę bo dwa razy z rzędu wyskoczyły mi bomble pod plastrem i strasznie mnie przy tym swędziała skóra. Faktem jest,że obklejam się od lipca i skóra ma prawo się buntować i na klej i ciągłe dezynfekowanie. Mimo wszystko nadal się będę obklejała i polecała tą metodę innym.
 
     
basia19 
basia19
Popularus Bioderkus



Status: Kapo x 1
Wiek: 65
Doczya: 15 Sty 2010
Posty: 84
Skd: wielkopolska
Wysany: Czw 30 Gru, 2010   

Na mnie niestety te plasterki nie działają. 4 jadę do sanatorium może tam mi pomogą. Jeżeli i to mi nie pomoże to będę szukała dalej.Pozdrawiam
_________________
barbara
 
 
     
Brydzia 
Bioderkus!!!



Status: Artroskopia x 1
Wiek: 44
Doczya: 10 Mar 2010
Posty: 246
Skd: Polska
Wysany: Czw 13 Sty, 2011   

Ja niestety muszę zrezygnować z kinesio tapingu. Moja skóra ciągle reaguje zle na plastry, swędzi mnie skóra i robią mi się bąble..nie dobrze, bo dzięki nim mogłam funkcjonować i pracować. nawet tabletek nie łykałam tak często jak byłam nim obklejona. Teraz muszę znależć coś innego , co pozwoli mi przetrwać do operacji
 
     
Eleonorka 
Eleonorka
Mikrus Bioderkus



Status: Inne operacje
Wiek: 45
Doczya: 31 Sty 2011
Posty: 16
Skd: z Radomia
Wysany: Sob 26 Lut, 2011   

Kobietki!obklejam prawie wszystkich-od niemowlaczków po moją80-letnią babcię.To jest rewelacyjna metoda,ale nieumiejętna aplikacja plasterka lub zastosowanie zlej techniki naklejenia (a jest ich 6) nie przyniesie rezultatów. Na rynku jest bardzo dużo podróbek w niższych cenach-najtańsze oryginaly japońskie są za 33 zlote za rolkę 5-cio metrową przy zakupie minimum 12 rolek,wiec troszkę dziwi mnie zakup 3 za 75 zlotych-sprawdzajcie źródlo zakupu Kochane!
A jeśli chodzi o reakcje uczuleniowe to się oczywiście zdarzają nawet po oryginalnych plasterkach.Pozdrawiam wszystkich obklejonych ;)
_________________
Eleonorkasz fizjoterapeutka
 
     
Brydzia 
Bioderkus!!!



Status: Artroskopia x 1
Wiek: 44
Doczya: 10 Mar 2010
Posty: 246
Skd: Polska
Wysany: Nie 27 Lut, 2011   

Ja niestety już chyba na dobre muszę pożegnać się z plasterkami. Po prawie miesięcznej przerwie znowu się obkleiłam i znowu to samo- zaczerwieniona skóra i bąble. Nic miłego i szkoda,że to już nie dla mnie. Co do jakości plastrów to były te prawdziwe.
Tak czy siak będę polecała tą metodę wszystkim.
 
     
Eleonorka 
Eleonorka
Mikrus Bioderkus



Status: Inne operacje
Wiek: 45
Doczya: 31 Sty 2011
Posty: 16
Skd: z Radomia
Wysany: Nie 27 Lut, 2011   

Brydziu nie martw się,kinesiology taping to tylko metoda wspomagająca, a Twoja skóra widać jest na nią za delikatna.
Moja rada:poszukaj może w Ciechocinku jakiegoś dobrego osteopaty z doświadczeniem-na pewno znajdziesz.Może któraś z metod osteopatii pomoże Ci przetrwać bez bólu do operacji i przygotuje bioderko,żeby łatwiej Ci było wrócić do sprawności po zabiegu,pozdrawiam.
_________________
Eleonorkasz fizjoterapeutka
 
     
stanmar63 
Mikrus Bioderkus



Status: Kapo x 1
Wiek: 60
Doczy: 24 Sie 2010
Posty: 29
Skd: Sosnowiec
Wysany: Sro 30 Mar, 2011   

Pytanko, czy z takim plastrem na nadgarstku można iść na basen i się nie odklei?
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Sro 30 Mar, 2011   

Teoretycznie można,ale zbyt długo nie będzie się trzymał - nie odklei się od razu,ale powoli po kawałeczku.
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Sro 30 Mar, 2011   

stanmar63 napisa/a:
Pytanko, czy z takim plastrem na nadgarstku można iść na basen i się nie odklei?

mi się nie odkleił :)
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Sro 30 Mar, 2011   

stanmar63, śmiało chodziłam prawie codziennie na basen i trzymał się Faktem że wtedy miałam na nodze, ale myślę że to nie ma aż takiego znaczenia.
 
     
dorka 
dorka

Bioderkus!!!




Status: Endo x 1
Wiek: 84
Doczya: 11 Pa 2010
Posty: 247
Skd: Zakopane/ Gdańsk
Wysany: Sob 02 Lip, 2011   

Na nodze mam obrzęk limfatyczny. Poczytałam Wasze entuzjastyczne wypowiedzi o plasterkach i pozwoliłam swojemu reha obkleić nogę.
Żadnego efektu.
Dziewczyny, czy nadal stosujecie kinesio taping i z jakim skutkiem? Czy to była tylko taka nowinka, którą trzeba było wypróbować a jest mało skuteczna?
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Sob 02 Lip, 2011   

dorka, obrzęk na nodze to tak szerokie pojęcie. Może być wiele powodów np słabe krążenie, ale może być również wiele innych przyczyn nad którymi fizjoterapeuta może popracować.

Ja obecnie jestem oklejona co opisałam na moim blogu: http://passiflora76.blogspot.com/
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.