Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Przesunity przez: kinga
Wto 04 Wrz, 2018
Endoproteza w opolskim
Oltynka 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczya: 04 Wrz 2018
Posty: 1
Skd: Kluczbork
Wysany: Wto 04 Wrz, 2018   Endoproteza w opolskim

Witam,
Jest to mój pierwszy post na tym forum i bardzo się cieszę, że znalazłam to miejsce. Mam pytanie, czy ktoś z forumowiczów moglby polecić szpital wykonujący endoprotezoplastykę stawu biodrowego w woj.opolskim? Może ktoś zna szpital w Oleśnie?
Przyznam się, że zaniedbałam mój staw bardzo, odwlekałam operację, ale już chyba nie mam wyjścia.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź,
 
     
karolina23 
karolina23
Bioderkus!!!



Status: Inne
Wiek: 33
Doczya: 15 Gru 2013
Posty: 213
Skd: zachodniopomorskie
Wysany: Czw 06 Wrz, 2018   

Dr. Czerner gdzieś tam (Opole/Korfantów) przyjmuje. Jedną forumowiczke z powodzeniem zoperował, poza tym słyszałam o nim wiele dobrego i sama mailowo się z nim konsultowalam. Moze sprobuj?
 
     
Krzyś 
Krzyś



Status: Endo x 2
Wiek: 56
Doczy: 05 Lis 2014
Posty: 56
Skd: Glucholazy
Wysany: Pi 07 Wrz, 2018   

Witaj Oltynka! W Opolskiem to chyba tylko Szpital Wojewódzki w Opolu przy ul. Katowickiej.Stamtąd łatwo dostaniesz się na oddział Opolskiego Centrum Rehabilitacji w Korfantowie. Miałem styczność z ludźmi operowanymi właśnie tam i są bardzo zadowoleni. Jeśli chodzi o dr-a Czernera, to fachowcem na pewno jest, ale z autopsji wiem, że będzie Cię namawiał na leczenie w Jego prywatnej klinice w Korfantowie. Konsultowałem z Nim mój przypadek i po wizycie pozostał u mnie wielki niesmak.
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.