Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Problem z endo po 10 miesiącach od operacji
puuszka 
puuszka


Status: Endo x 1
Doczya: 27 Maj 2020
Posty: 1
Skd: Gdańsk
Wysany: Sro 27 Maj, 2020   Problem z endo po 10 miesiącach od operacji

Kochani, chciałabym się z Wami podzielić swoją historią, ale także prosić o poradę.

Endo miałam zrobioną 3 lipca 2019 roku po potrąceniu przez samochód. Jestem osobą bardzo aktywną, postawiłam na rehabilitacje i po 5 miesiącach wróciłam do pracy - mam już 66 lat, więc wydaje mi się, że nie poszło mi najgorzej ;) Wróciłam do jazdy na rowerze, chodzenia, od momentu operacji nie odczuwałam żadnego bólu. Najgorsza była opuchlizna - schodziła dość długo, pomimo ruchu, rehabilitacji i specjalnych okładów. Najgorzej było ze stopą - mogłam nosić tylko luźne adidasy i wewnętrzną stroną uda.

Widziałam też wątek o opuchniętych okolicach intymnych - zdecydowanie mogę potwierdzić, że moja pachwina była opuchnięta po operacji :) Jestem osobą szczupłą, więc może dlatego było to u mnie bardziej zauważalne ;) I mam wrażenie, że ta opuchlizna też schodziła dość wolno, tak jak w przypadku stopy.

Wydawało się, że wszystko wróciło do normy, ale niestety kilka dni temu zauważyłam opuchliznę po wewnętrznej stronie uda. Nie odczuwam żadnego bólu, większego zmęczenia itp. Co prawda moja praca wymaga ciągłego chodzenia lub stania. Tutaj pojawia się moje pytanie, czy ktoś z Was ma doświadczenie z takim nawrotem opuchlizny?

Niestety nie znalazłam odpowiedzi na to pytanie na forum.

Mam nadzieję, że wszyscy macie się dobrze, a Wasze nowe bioderka sprawują się wzorowo ;)
 
     
dorotabeata 
2016r., 2017r.
Maximus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 64
Doczya: 21 Cze 2014
Posty: 476
Skd: lubuskie
Wysany: Sro 27 Maj, 2020   

Ja mam dwie endo, ale po żadnej operacji nie miałam opuchlizny. Poszukaj najlepszego fizjoterapeuty z terapią powięziową. Albo zapisz się na masaże limfatyczne w gabinecie fizjoterapeutycznym. Może masz jakieś zaburzenia odpływu limfy, oczywiście się nie znam. Nigdy nie wiadomo, co tam w mięśniach albo powięziach się posklejało, mimo, że jak piszesz, jesteś osobą wysportowaną.
_________________
Beata8
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.