Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Skłon w przód Problemy z Biodrem Konflikt Udowo Panewkowy
Arronax 
Popularus Bioderkus



Status: Artroskopia x 1
Wiek: 34
Doczy: 24 Kwi 2019
Posty: 85
Skd: Kielce
Wysany: Nie 15 Mar, 2020   Skłon w przód Problemy z Biodrem Konflikt Udowo Panewkowy

Witam!

Chciałem zapytać kogoś kto się orientuję dobrze w temacie :) czy "posiadając" konflikt U-P można włączyć do swojego rozciągania skłony w przód. Sam po sobie widzę, że ok 50% rozciągania gdzie w grę wchodzą biodra w mniejszym lub większym zakresie dostają one po tyłku (zwiększają się doznania bólowe, pewnie zasada tarcia, za dalekie zakresy). Jednak sam mam problem ze skłonem w przód (przykurcz tylnej taśmy, domyślam się, że podobnie z B-L, chodź na pewno już sporo mniejsze niż kiedyś). Mam swój zestaw rozciągania, który "w miarę" szanuje moje biodra, jednak właśnie brak tam skłonu w przód oraz podobnych ćwiczeń typowo na tylną taśmę. Jest ona mocno przykurczona, więc nawet proste ćwiczenia na siedząco nie zdają egzaminu (czuje duży nacisk na przyczepy mięśni, na rezonansie pojawił się opis małej enzentopatii mieśni pośladkowych średnich, czuję, żę z tyłu uda jest za duży nacisk i nic z tego dobrego nie będzie). Poza tym czy zmiany w biodrze nie powodują, że nie ma w nich pełnego ruchu, tylko nadrabia się innymi strukturami?

Może nie ma tutaj pytania ale macie z tym ćwiczeniem przy problemach z biodrami doświadczenia? Jak możecie podzielcie się nimi. Liczę, że nie zdublowałem podobnego tematu.

Pozdrawiam Wszystkich!
 
     
mjuniorek 
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 42
Doczy: 28 Cze 2017
Posty: 137
Skd: Olkusz
Wysany: Nie 15 Mar, 2020   

:roll:
No no no no
 
     
Arronax 
Popularus Bioderkus



Status: Artroskopia x 1
Wiek: 34
Doczy: 24 Kwi 2019
Posty: 85
Skd: Kielce
Wysany: Pon 16 Mar, 2020   

Może rozwiniesz?
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.