Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Artroskopia drugiego biodra
danielm21 
Daniel
Mikrus Bioderkus



Status: Artroskopia x 2
Wiek: 38
Doczy: 03 Lis 2013
Posty: 30
Skd: Ostrzeszów
Wysany: Czw 21 Kwi, 2022   Artroskopia drugiego biodra

Cześć wszystkim co przeczytają ta wiadomość
Z pierwszym bólem biodra spotkałem się mając może 18-20lat ale wtedy ortopeda na którego trafiłem powiedział że sobie gówniarz coś wymyśla
Gdzieś tam amatorsko grałem w piłkę, trochę biegałem aż do 2012 wtedy ortopeda uświadomił mnie że mam konflikt udowo panewkowy
Później trafiłem na Pana Konrada Malinowskiego i uważam że lepiej trafić nie mogłem(teraz o tym wiem) W 2014 zrobiłem gorsza stronę (prawa) i tak funkcjonowałem szukając ratunku u kogoś na NFZ
W ubiegłym roku trafiłem już na stół w Kielcach na NFZ (wszyscy w temacie wiedzą u kogo)ale z różnych przyczyn nie potrafiono mnie uspic i zabieg się nie odbył... Tyle że byłem uświadomiony że jak tylko będzie trzeba użyć kotwic zabieg i tak będzie trzeba powtórzyć bo NFZ nie pokrywa ich kosztów itd
Trochę rozczarowany tym wszystkim znów skontaktowałem się z P.Malinowskim. Wizyta wzorowa - było po nim widać że był zadowolony z tego jak wygląda biodro po 8 latach i ocenił że drugie jak najbardziej nadaje się do artro
I Właśnie leżę w łóżku po drugim zabiegu...
Okazało się że było to biodro już sporo zniszczone musieli użyć 3kotwic
Mam tylko nadzieję że po rehabilitacji pociągnę jeszcze trochę bo niestety zostałem uświadomiony że endoprotezy napewno mnie czekają
Wszystko w moich rękach kiedy.....
 
     
Witek83 


Status: Artroskopia x 2
Wiek: 40
Doczy: 08 Sty 2020
Posty: 124
Skd: Katowice
Wysany: Czw 21 Kwi, 2022   

Za bardzo chciałeś zrobić artro na NFZ więc Cię nie uśpili :lol:
Kotwicami przytwierdzają obrąbek więc czy masz 1, 3 lub 5 to nie ma większego zaznaczenia poza $$$

Trzymam kciuki za szybki powrót do sprawność ;-)
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.