Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Jalowa martwica - temat nie wrocil
mjuniorek 
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 42
Doczy: 28 Cze 2017
Posty: 137
Skd: Olkusz
Wysany: Wto 22 Gru, 2020   

Jestem już tydzień po operacji. Op 16.12.2020. Cóż tu dużo mówić rana goi się dobrze, ból wydaje mi się większy, jestem też bardziej slaby/źle wyniki morfologi przed operacja/. Cięcie nie ma nawet 10 cm i tu duży szok. Biorę żelazo, przecwbole 3 razy dziennie, spanie to już wiadomo. Zasypia się o 4.30 a wstaje o 6.00. Nasenne nie pomagają. Trzeba to przetrwać bo później już bedzie lepiej. Tym razem skierowanie na oddział rehabilitacji już jest. O kulach chodzi mi się ciężko, brak sil😲😲
 
     
mjuniorek 
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 42
Doczy: 28 Cze 2017
Posty: 137
Skd: Olkusz
Wysany: Pon 28 Gru, 2020   

Dzisiaj już prawie 2 tyg po operacji. Sama noga mniej boli. Jednak kręgosłup daje strasznie po dupie. Gdyby nie to wstawanie z łóżka już nie było by problemem. Jednak kręgosłup skutecznie to uniemożliwia. Rehabilitacja po nowym roku. Pierwszy wypad po sklepach trwał 2h 😁noga zmeczona
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Sob 02 Sty, 2021   

mjuniorek będzie dobrze. W sumie dwa tygodnie to świeża sprawa, daj sobie czas i cierpliwości :)
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
mjuniorek 
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 42
Doczy: 28 Cze 2017
Posty: 137
Skd: Olkusz
Wysany: Sob 16 Sty, 2021   

Jestem już dokładnie miesiąc po. Z noga i kręgosłupem lepiej. W 2 połowie lut reh. Czekam na decyzje zusu bo dzięki covidowi 6 miesięcy L4 będzie mało. Chodzi o zasiłek rehabilitacyjny. Ciekawe czy w czasach pandemii ktoś się już bujał w tym aspekcie. A nie mam zamiaru wrócić nie do końca sprawny jak przy pierwszym biodrze, gdzie cierpiały i kolana i stopy. Życie dotarło ale to było ryzyko.
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.