Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Idea forum- czyli na co komu ta strona??
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Czw 05 Gru, 2013   

fiolet napisa/a:
Hola , hola ja nigdzie nie napisałam, że się rehabilitować nie będę.

Tak to wynikło z kontekstu.
Nie będę Cię przekonywać że nie jest ważne że się chodzi tylko jak się chodzi-bo to z Forum pewnie wiesz.
fiolet napisa/a:
Czasami zastanawiam się czy to forum nie powinno się nazywać " Prywatna fizjoterapia" lub "Towarzystwo Wzajemnej Adoracji" kilkanaście osób wzajemnie sobie "tiutiających" i reklamujących prywatne gabinety.

Na temat Forum po co powstało jest osobny ten temat w dz.informacje o Fundacji Bioderko-przejrzyj, bo pewnie go nie czytałaś.
fiolet napisa/a:
AgaW napisał/a:
pomyśl ile wydałaś na zabiegi in vitro, ile na przeróżne inne wydatki, na ile spraw znalazłaś pieniądze. Pomyśl tak-przychodzi czas abyś zainwestowała w siebie bo to warunek Twojego zdrowia w przyszłości
Litości - to się nie mieści w głowie!!!

Jakiś masz z tym problem? Bo ja nie, też napisałam co myślę.
Dla wielu osób Twój powyższy post jest nie do pomyślenia (tak, "zwykłych" użytkowników Forum też).
Dla jednych osób jest priorytetem rehabilitacja aby wyjść z choroby ile mogą dla innych osób inne sprawy. Czasem jeśli ktoś zechce przewartościuje pewne sprawy i okazuje się udaje się trochę kasy wyskrobać.
Ale Ciebie to nie dotyczy, prywatnie przecież rehabilitować się nie masz zamiaru.
fiolet napisa/a:
Jakoś są sprawni, nic ich nie boli, żyją aktywnie i są szczęśliwi.

Jesteś tego taka pewna ? Otwórz oczy.
fiolet napisa/a:
Fizjoterapia nie należy niestety do nauk medycznych - i tu widać jak na dłoni dlaczego.

Nie namawiamy do wizyt u pseudoterapeutów tylko przeciwnie-przestrzegamy i chcemy pomóc znaleźć właściwą osobę do rehabilitacji.
Same studia skończyć nie jest trudno ale pójść dalej i w tym kiedunku się kształcić to łatwo nie jest. Wiedza jaką mają niektórzy terapeuci np.Fizkom nie jest dostępna nawet wielu lekarzom.
Tytuł naukowy to nie wszystko, lekarz to nie Bóg a ludzie sami wybierają co chcą studiować. Skąd inąd dodam że zawód lekarza zbyt często wybierany jest dla prestiżu i pieniędzy niż z prawdziwego powołania do tego zawodu.
fiolet napisa/a:
Ostatnio cieszyliście się, że forum ma ponad 2000 Użytkowników -a ilu z nich pisze?

Jak już było wspominane-ludzie wolą czytać. Nie każda osoba chce pisać. Często też ludzie piszą gdy im coś trzeba a potem już nie.
Jedno by Cię zaskoczyło-ilość wiadomości (W tym nie uwierzysz-jest bardzo wiele podziękowań za to Forum i za to co na nim piszemyi jak piszemy!) do Fundacji Bioderko od ludzi tylko zarejestrowanych na Forum a na nim nie piszących.
To że ludzie nie piszą to nie znaczy że ich nie ma, Forum można poczytać bez logowania się jako użytkownik-jednak ludzie chcą być jego użytkownikami nawet jeśli nie mają zamiaru pisać.
Zresztą kto dobrze poczyta Forum będzie wiedział że Forum już jest tak wielką bazą wiedzy że nie może rozrastać się w nieskończoność w szybkim tempie. Jest tyle uporządkowanych informacji że ludzie już nie muszą często pytać-wszystko jest, na gotowe i od czytelników zależy co z tego wybiorą.
Nikogo do pisania nie zmuszamy, Forum swojego stanowiska wobec znaczenia rehabilitacji nie zmieni.
Jeśli Cię to rozczarowuje to trudno.
Ty już sobie ulżyłaś wylewając na nas wiadro pomyj. Nic się z Forum nie nauczyłaś? szkoda, bo tak wielu osobom ono pomogło...
Tym samym kończę dyskusję bo odbiegamy od tematu wiodącego i życzę Ci powodzenia w rehabilitacji.
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Fizkom 
Fizkom
Gigantus Bioderkus




Status: Fizjoterapeuta
Wiek: 59
Doczy: 25 Cze 2009
Posty: 850
Skd: Poland
Wysany: Czw 05 Gru, 2013   

fiolet,
Pomieszałaś w swoim poście wiele niesprawiedliwych stwierdzeń z prawdą.
Czas pozwoli Ci ocenić, w którym miejscu sie pomyliłaś ……..

Fizkom
 
     
MałaMi 
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 31
Doczya: 23 Wrz 2013
Posty: 65
Skd: Kluczbork/Holandia
Wysany: Sro 11 Gru, 2013   

Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził. :shock:
_________________
There is no elevator to success,
you have to take the stairs.
 
     
Cyryl 
Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 68
Doczy: 13 Lip 2012
Posty: 763
Skd: Wrocław
Wysany: Sro 11 Gru, 2013   

przecież to takie proste:
dla tych osób, które są na forum i piszą jest sprawą oczywistą po co ono jest.
natomiast osobom nieobecnym na forum ta wiedza jest zbędną.
 
 
     
drupinka 

Maximus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 66
Doczya: 19 Sie 2009
Posty: 420
Skd: Górny Śląsk
Wysany: Sro 11 Gru, 2013   

Cyryl napisa/a:
dla tych osób, które są na forum i piszą jest sprawą oczywistą po co ono jest.

dodałabym, że dla tych osób, które tylko czytają, choć nie piszą - także! Jest wielu takich nieujawnionych, nieśmiałych??? użytkowników Forum...
 
     
maaly-22 
3.6.12 29.7.14 11.8.
Gigantus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 42
Doczy: 13 Lip 2013
Posty: 976
Skd: Muszyna
Wysany: Sro 11 Gru, 2013   

Drupinko nie raz nie nie śmiałych a są osoby co czytaja i sa nie zarejestrowani .Sam osobiście dowiedziałem sie duzo informacji z forum strony jak i równiez podzieliłem śię swoimi przezyciami historia co widze zainteresowało duzą liczbe osub i myśle ze pomogłem i ja swoimi informacjami .A co do Fiolet jak dlamnie brak kultury ... a na początku jak było zle była chora takadobra miła....
 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.