Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Obluzowanie aseptyczne endoprotezy
Piotr_1964_64 
ABG II
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 59
Doczy: 25 Sty 2012
Posty: 17
Skd: k.Wrocławia
Wysany: Wto 23 Maj, 2017   Obluzowanie aseptyczne endoprotezy

Powiem w skrócie ; jestem ponand 4 lata po endo lewego biodra ABG II - wstawili. Od roku odczuwam ból, RTG i TK nic nie wykazało. Wykazało badanie styntiograficzne, stan zapalny przy panewce i trzpieniu. - tzw. aseptyczne obluzowanie . Mam skierowanie do szpitala.Czy ktoś miał podobny problem i jak sie potoczyło wasze zycie dalej, bo nie m wiem co mnie czeka.
 
     
swiecki45 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 64
Doczy: 28 Lip 2015
Posty: 9
Skd: podkarpacie
Wysany: Sob 12 Sie, 2017   

Za dwa tygodnie minie rok od wstawienia Protezy Metha prawego stawu biodrowego.Już w tydzień po odrzuceniu kul przez kilka dni zaczęło mnie pobolewać,potem tydzień dwa chodziłem normalnie i znowu wrócił ból największy przy wstawaniu z łóżka czy krzesła.Do łazienki bez kuli w nocy nie dojdę,a po domu chodzę jak kaczka łapiąc się ścian i mebli.Po pobycie na rehabilitacji piękna laurka że wszystko gra i chodzę prawidłowo choć to g.. prawda była.Zdjęcia niczego nie wykazały,scyntygrafia jakieś tam malutkie zmiany przy trzpieniu.Mam skierowanie na reoperację prawdopodobnie się trzpień obluzował ale nie wszystko na zdjęciach czy scyntygrafii jednak wychodzi.
_________________
swiecki45
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.