Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Kącik odchudzania
Wiera 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczya: 03 Sty 2013
Posty: 10
Skd: Mazury
Wysany: Sro 17 Gru, 2014   

Tradycyjnie, zero konkretów, zero odpowiedzi na moje pytanie, tylko wymądrzanie się adminów. Super, nawet na priv! A myślałam, że żyję w wolnym kraju i mam prawo wyrazić czasem opinię. Widać nie. Dziękuję za uwagę.

Bardzo proszę o nieusuwanie moich postów. Wam wolno po mnie jechać, a mnie nie wolno wyrazić opinii. Opinii?! Ludzie, opinii. Wydaje mi się, że rolą administratora jest pilnowanie porządku na forum, udzielanie porad, ale też, nie wymądrzanie się, a przynajmniej nie zabieranie głosu w tematach o których pojęcia nie mają.

Przejrzałam cały wątek o odchudzaniu i nie ma tu słowa na temat mnie interesujący. To jest wątek poświęcony walce z kilogramami, a nie walce z chorobą. Czyli jednak dobrze umieściłam post.
W związku z czym, bardzo proszę o powrót mojego pytania do wątku na temat zasad odżywiania, albo zaproponowania mi miejsca w którym temat mogłabym podjąć.

Z góry dziękuję.
 
     
WiktoriaBooo 
Popularus Bioderkus




Status: Przed
Wiek: 43
Doczya: 05 Maj 2010
Posty: 50
Skd: Wrocław
Wysany: Sro 17 Gru, 2014   

Wiera napisa/a:
Wydaje mi się, że rolą administratora jest pilnowanie porządku na forum, udzielanie porad, ale też, nie wymądrzanie się, a przynajmniej nie zabieranie głosu w tematach o których pojęcia nie mają.

Dziecko....a tak napisz.... bo ja nie widzę, żeby tu administrator coś do Ciebie pisał..... yyy..... wpadasz trolujesz i jeszcze masz pretensje.... dobre.....

Wiera napisa/a:
albo zaproponowania mi miejsca w którym temat mogłabym podjąć.

z takim zachowaniem..... to sobie idź poszukaj informacji gdzieś na forach związanych z tą dietą.....
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Sro 17 Gru, 2014   

Wiera napisa/a:
Tradycyjnie, zero konkretów, zero odpowiedzi na moje pytanie, tylko wymądrzanie się adminów. Super, nawet na priv! A myślałam, że żyję w wolnym kraju i mam prawo wyrazić czasem opinię. Widać nie. Dziękuję za uwagę.

Bardzo proszę o nieusuwanie moich postów. Wam wolno po mnie jechać, a mnie nie wolno wyrazić opinii. Opinii?! Ludzie, opinii. Wydaje mi się, że rolą administratora jest pilnowanie porządku na forum, udzielanie porad, ale też, nie wymądrzanie się, a przynajmniej nie zabieranie głosu w tematach o których pojęcia nie mają.

Przejrzałam cały wątek o odchudzaniu i nie ma tu słowa na temat mnie interesujący. To jest wątek poświęcony walce z kilogramami, a nie walce z chorobą. Czyli jednak dobrze umieściłam post.
W związku z czym, bardzo proszę o powrót mojego pytania do wątku na temat zasad odżywiania, albo zaproponowania mi miejsca w którym temat mogłabym podjąć.

Z góry dziękuję.


Tak, tej Pani już podziękujemy. Wiero, "krzycz" gdzie indziej, nie tu na BIODERKU. Tutaj ludzie się szanują. Widocznie pomyliłaś fora.
Do widzenia.
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Sro 17 Gru, 2014   

Nie wiem nic o diecie Kwaśniewskiego poza tym, że jakiś czas temu było o niej głośno.
Nie wierzę też w to aby dzięki takiej diecie można się było wyzbyć choroby zwyrodnieniowej. Uważam, że warto zgubić parę nadprogramowych kilogramów aby odciążyć stawy i tyle. Jest mnóstwo różnych diet i każdy ma wybór z jakiej chce skorzystać, warto do tego dodać odpowiednią dawkę ruchu.
Co do forum to staramy się aby odpowiednie posty trafiały do odpowiednich tematów tak aby można łatwo je znaleźć - każdy może dorzucić swoje propozycje. Nie każdy jest ekspertem i może nie wiedzieć gdzie co jest. Jestem jeszcze aktywna na dwóch innych forach i stwierdzam, że tu naprawdę jest to wszystko najlepiej uporządkowane.
I mam prośbę do wszystkich aby troszkę uspokoili swoje emocje i starali się odpisać spokojnie i grzecznie - co przydaje się zawsze a nie wspomnę tu o zbliżających się świętach.
Wiem, że każdemu może się zdarzyć gorszy dzień i właśnie dlatego życzę wszystkim spokoju i oddechu :)
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Sro 17 Gru, 2014   

Wiera, nie rozumiem o co chodzi? Przecież wyraziłaś swoje zdanie a inne osoby Ci odpowiedziały, które też maja prawo do pisania zgodnie z poglądami. Jeżeli twierdzisz że jest to wymądrzanie to nikt Cię tu nie trzyma. Fora ze dwora!

Nieusuwanie postów.... Jeżeli nic nie wnoszą do danego tematu to mamy prawo usunąć. Pojechać po nas możesz w odpowiednim temacie chyba w dziale Hyde Park.
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Sro 17 Gru, 2014   

Wiera napisa/a:
Bardzo proszę o nieusuwanie moich postów

Na razie nikt Twoich postów nie usunął-napisałam Ci PW gdzie i dlaczego zostały przeniesione (co odczytałaś).
pasiflora napisa/a:
Jeżeli nic nie wnoszą do danego tematu to mamy prawo usunąć

Dokładnie tak, więc proszę Wiero o trzymanie się tematu wiodącego-o odchudzaniu/dietach, zamiast szukać konfliktu przejrzyj ten temat od początku, ktoś coś pisał o tej diecie.
Zaś jeśli nie znajdziesz dla siebie informacji poszukaj jej z innych źródeł w necie.
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Sro 17 Gru, 2014   

Kochani, Wirze już podziękowaliśmy. Proszę o powrót do konkretów i tematu.
 
     
Wiera 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczya: 03 Sty 2013
Posty: 10
Skd: Mazury
Wysany: Sro 17 Gru, 2014   

Bardzo dziękuję Pani o nicku aga.t. Takiej odpowiedzi właśnie oczekiwałam.
Wesołych świąt.
 
     
wiernika 
wiernika
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczya: 12 Mar 2015
Posty: 4
Skd: Warszawa
Wysany: Czw 12 Mar, 2015   

Heh, a ja myślę, ze bez ćwiczeń żadna dieta nie pomoże. przed ciazą bardzo o siebie dbałam, siłownia zdrowe odżywianie, piłam wodę magnezową, mam filtr magnezowy Aquamag i mój brzuszek był płaściutki, niestety duzo w ciaży przytyłam, a ze karmię piersią to chwilowo wstrzymuję się z dieta, ale nie mogę patrzyć na te swoje fałdki, jak tylko przestanę karmić to od razu dieta. Narazie siłuję się z maluche, kurcze przyzwyczajony na rękach, nie wiem co będzie dalej.
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Czw 12 Mar, 2015   

wiernika, odzwyczaj i to szybko. Ciężar niewskazany.
Popłacze i oduczy się.
Siostrzenica wymagała od wszystkich noszenia tylko nie ode mnie, bo ja nigdy jej nie brałam na ręce.
Co do diety to...
Teraz możesz jeść również zdrowo. Skontaktuj się już teraz najlepiej z dietetykiem.
 
     
esca 
2000r i 2014r



Status: Endo x 2
Wiek: 65
Doczya: 29 Wrz 2012
Posty: 393
Skd: Polska zach
Wysany: Czw 12 Mar, 2015   

pasiflora napisa/a:
Co do diety to...
Teraz możesz jeść również zdrowo.
można popatrzeć na stronę tabela-kalorii i wybierać produkty o mniejszej kaloryczności.
Ja spróbowałam takiego podejścia do kuchni. Na początku jest może trochę trudno, bo wszystko trzeba ważyć... Ale potem doszłam do wprawy. Ostatecznie jem mniej więcej takie same porcje.
Obczytałam produkty które lubię i wybrałam mniejszą ilość kalorii.

Lubię słodycze (jednak). W tabeli piszą, że dwie kostki ptasiego mleczka to= 92,8kcal. A Prince polo xxl = 275 kcal.
Wybrałam więc ptasie mleczko. 2 kostki wystarczą, więcej nie zjem. A zaspokojenie, radość mam taką samą jak z prince pola.
Chodząc po sklepie nie zwracam uwagi na batony. I tyle. "W głowie" spokój, nie muszę ciągle myśleć, pilnować się, że mi czegoś nie wolno. Wolno! :arrow: 2 kostki ptasiego mleczka raz na jakiś czas.

Tak samo zrobiłam z innymi produktami :arrow: kiełbachą, mięsem, pieczywem, ciastami, lodami....
Niestety, tradycyjna kuchnia polska musiała odejść w zapomnienie. Ale na jej miejsce przyszły nowe przepisy, równie dobre i smaczne.
pozdrawiam
_________________
Jeśli czegoś pragniesz, to cały świat działa potajemnie, aby udało ci się to osiągnąć.
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Czw 12 Mar, 2015   

esca napisa/a:
tradycyjna kuchnia polska musiała odejść w zapomnienie. Ale na jej miejsce przyszły nowe przepisy, równie dobre i smaczne.
pozdrawiam

Brawo :brawo: Tak trzymaj co jakiś czas wprowadzając sobie nowe kolejne ulepszenia :)
Może nie od razu uzyskasz oczekiwany efekt ale czas i konsekwencja zrobi swoje.
Może trochę dodatkowej inspiracji zaczerpniesz z tego tematu na Forum, zawiera prócz info wiele interesujących linków.
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
aAlicjaDek 
Mikrus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 50
Doczya: 25 Kwi 2017
Posty: 3
Skd: Warszawa
Wysany: Wto 25 Kwi, 2017   

Niestety na polskiej kuchni nie da się schudnąć. Podstawa to warzywa plus ryby. Zero mięsa, zero alkoholu i zero przetworzonych śmieci.

Mi się udało już schudnąć 5kg od początku roku, używam też tabletki z acai. Teraz też dokupię chyba piperynę, sama nie wiem.
Ostatnio zmieniony przez aga.t. Wto 25 Kwi, 2017, w caoci zmieniany 1 raz  
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Wto 25 Kwi, 2017   

aAlicjaDek Super, fajnie że się udało :)
Może się uda przeczytać regulamin? :)
Pozdrawiam i zachęcam do pisania wielu postów wnoszących wiele ciekawych rzeczy do naszego forum :) - oprócz reklam ;)
Miłego :)
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
fikiq21 
Mikrus Bioderkus




Status: Artroskopia + Endo
Doczy: 13 Sty 2018
Posty: 5
Skd: Karpacz
Wysany: Wto 16 Sty, 2018   

Ja bym zostawił ten temat specjaliście z tego obszaru tematycznego... Moim zdaniem to może być naprawdę dość dobre rozwiązanie ;)
_________________
Starzy przyjaciele są jak stare ubrania: pasują najlepiej
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.