Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Sprawy organizacyjne
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3275
Skd: Polska
  Wysany: Pon 14 Wrz, 2009   Sprawy organizacyjne

Dzisiaj o 8.50, razem z Katją, udałam się na spotkanie z Dyrektorem Piekarskiego Szpitala Dr Koczym oraz z ortopedą Dr Mielnikiem. Dojechałyśmy na miejsce o 9.25. Na szczęście bez żadnych przygód, ale za to było trochę czasu podczas jazdy, aby omówić sprawy organizacyjne na Forum :) Spotkanie zaplanowane było na 10 godzinę, a odbyło się w budynku administracyjnym.
Głównym tematem spotkania, było zaproszenie ich do współpracy z nami, na płaszczyźnie Forum oraz Fundacji. Muszę przyznać, że nie spodziewałam się takiego klimatu na spotkaniu, tzn. poświęcili nam naprawdę sporo swojego, cennego czasu. Nie dali w ogóle odczuć, że im się spieszy, że przyszliśmy z bzdurami. Naprawdę wykazali zainteresowanie tematyką forum oraz planami Fundacji Przedstawili nam na komputerze pokaz na temat kapoplastyki, metod oraz przybliżyli w jakich przypadkach nie jest ona wskazana. Katja również ze swoim laptopem pokazała im jak wygląda strona Forum Bioderko Uwierzcie mi na słowo, że wykazali ogromne zainteresowanie. Po dłuższej rozmowie ustaliliśmy, że będziemy wysyłać maile na adres sekretariatu ale skierowane do nich a oni sukcesywnie będą odpowiadać. Dokładniej zgodzili się, aby współpraca wyglądała praktycznie identycznie jak z Prof Czubakiem. I tyle jak na razie nam wystarcza Zresztą zadowolenie Katji, że spotkania mówiło samo za siebie. A lekarze przemili, z pasją w oczach, dużą kulturą osobistą i poczuciem humoru.

Kochani Forumowicze!
Jeżeli macie jakieś pytania do w/w lekarzy w sprawie artroskopii, BHR, BMHR, endo itd., to zapraszam do pisania prywatnych wiadomości do mnie, bądź do naszej administratorki Katji.
 
     
Jowi 
Pielęgniarka

Gigantus Bioderkus




Status: Artroskopia x 1
Wiek: 37
Doczya: 19 Cze 2009
Posty: 848
Skd: Poznań
Wysany: Pon 14 Wrz, 2009   

Dużo wiadomości wniosłaś tym postem pasiflora:) Ciesze się, że spotkanie wypadło pomyślnie i zaowocowało współpracą. Oby takich osób na Forum i Naszej Fundacji nigdy nie zabrakło:)
Pozdrawiam
_________________
.... Żaden Anioł nie szybuje samotnie......
....Twoja dłoń w mojej dłoni....bezpiecznie:)
 
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Wto 15 Wrz, 2009   

Brawo dziewczyny :clap: Jesteście niesamowite, cieszę się że spotkanie się udało (trzymałam zawzięcie kciuki) . Teraz czekamy na efekty spotkania a myślę, że będą to wielkie owoce... :brawo: Jestem z Was dumna . Pasifloro - czy może przy okazji już masz swój termin operacji ???
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3275
Skd: Polska
Wysany: Wto 15 Wrz, 2009   

Kolejne podziękowania w stronę Katji Jak obiecała, tak pojawiła się "Księga gości" :mrgreen:
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Sro 16 Wrz, 2009   

Tak, Księga Gości jeszcze jest w trakcie tworzenia. Na razie potrzebuje jeszcze grafiki, koloru i upiększeń. Caly czas szukamy grfika chętnego do współpracy, ktory pomoże nam w dokończeniu wyglądu naszej Księgi Gości. ;-)
Więc Księgę już mamy na razie jeszcze nie jest w pełnej krasie, ale już wszyscy chętni goście mogą wpisywać swoje sugestie i komentarze. Forum jest otwarte na opinie i propozycje ulepszeń wszystkich odwiedzających ;-)
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Nika 
Popularus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 2
Wiek: 44
Doczya: 04 Lip 2009
Posty: 149
Skd: Wa-wa
Wysany: Sro 16 Wrz, 2009   

Super pomysł :) Każdy doping mile widziany :)
Jej... Kilka dni nieobecności, a tyle zmian :)
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Pi 16 Pa, 2009   

Kochani, w 2 słowach opowiem Wam o kolejnym wydarzeniu, które dotyczy Fundacji Bioderko. Nasza Fundacja (mimo, że jeszcze nie zarejestrowana) została zaproszona na sympozjum nt. "Nowoczesnych metod leczenia operacyjnego kręgosłupa, stawu biodrowego i kolanowego" organizowanego przez Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie Jeziornej. Mimo przykrych przygód z samochodem :-/ udało mi się dotrzeć na miejsce (częściowo taksówką, częściowo drugim samochodem) - tu wielkie podziękowania dla madzi_czer, która jak zawodowa asystentka usprawiedliwiła moje spóźnienie na sympozjum :-) . Na spotkaniu poruszono kilka ciekawych tematów. Mówiono również o aloplastyce stawu biodrowego czyli całkowitej endoprotezie i różnych rodzajach owych protez. Bardzo interesujący okazał się dla mnie temat endoprotezoplastyki kolan. Śmiem twierdzić, że to trudniejszy i bardziej drobiazgowy zabieg niż plastyka stawu biodrowego. Oglądaliśmy film z przykładowej operacji wszczepienia endoprotezy kolanowej, oraz zdjęcia z przebiegu operacji endo w biodrze. W kilku słowach lekarz prowadzący wykład na temat aloplastyki biodra wypowiedział się w kontekście kapoplastyki (BHR). Szeroko mówiono o kręgosłupie i RZS.
Ale o tym szerzej jeśli bedziecie zainteresowani, i na pewno już nie dziś. Dziś koniec ze ślęczeniem przez laptopem. Postaram się spędzić piątkowy wieczór jak przystało na zwykłego zjadacza chleba - oglądając TV, czytając książkę, etc.
Do napisania.
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Pi 16 Pa, 2009   

Brawo Katjo - wspaniale, że już Fundacja jest zapraszana na takie sympozja.
To bardzo cenne źródło wiedzy... opisz nam coś więcej o wszystkim, czego dotyczyło ?
Pewnie nie tylko ja jestem ciekawa, czego się dowiedzialaś ;-)
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Jowi 
Pielęgniarka

Gigantus Bioderkus




Status: Artroskopia x 1
Wiek: 37
Doczya: 19 Cze 2009
Posty: 848
Skd: Poznań
Wysany: Pi 16 Pa, 2009   

Katja napisa/a:
Bardzo interesujący okazał się dla mnie temat endoprotezoplastyki kolan. Śmiem twierdzić, że to trudniejszy i bardziej drobiazgowy zabieg niż plastyka stawu biodrowego.


I kolejne postępy super !!! A staw kolanowy tak jaki piszesz Katju jest technicznie jednym z najtrudniejszych elementów naszego ciała niestety....
_________________
.... Żaden Anioł nie szybuje samotnie......
....Twoja dłoń w mojej dłoni....bezpiecznie:)
 
 
     
Marek S
[Usunity]


Wysany: Sro 06 Sty, 2010   

Kochani,czytam tą stronę od początku do końca i muszę przyznać,że jestem zaszokowany (w sensie pozytywnym) działaniami naszych drogich bioderkowiczek. Powiem tak: tak trzymać i nie załamywać się drobnymi niepowodzeniami,które maja miejsce wszędzie i przy każdej okazji.Życzę powodzenia i pozdrawiam! :-)
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3275
Skd: Polska
Wysany: Czw 07 Sty, 2010   

marek0802, bardzo dziękuję w imieniu fundacji :mrgreen: . Niepowodzenia nie są w stanie nas złamać Będziemy uparcie dążyć do celu, prężnie działać, nauczać. Stworzyliśmy to wszystko, aby pomagać nam "bioderkowiczkom". No i zacytuję swoje ulubione hasło: "Co nas nie zabije to nas wzmocni"
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3275
Skd: Polska
  Wysany: Czw 01 Kwi, 2010   

:!: WAŻNE :!: WAŻNE :!: WAŻNE :!: WAŻNE :!: WAŻNE :!: WAŻNE :!:
Z przykrością powiadamiamy że z dniem 1 maja 2010 roku Forum Bioderko ulega likwidacji z powodów technicznych.
Wszystkim byłym i obecnym użytkownikom dziękuję za odwiedziny, rozwijanie forum oraz pomoc jaką służyli innym forumowiczom poszukujących wsparcia, dobrego słowa czy choćby materiałów. Życzę w imieniu adminów i moderatorów zdrowia powodzenia w życiu zawodowym i osobistym oraz zdobywania wyznaczonych celów.
 
     
Grazyna1950 





Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 73
Doczya: 12 Sty 2010
Posty: 873
Skd: Wielkopolska
Wysany: Czw 01 Kwi, 2010   

pasiflora napisa/a:
Z przykrością powiadamiamy że z dniem 1 maja 2010 roku Forum Bioderko ulega likwidacji z powodów technicznych.
To chyba Prima Aprilisowy żarcik !!! !!!!!!!!!!
_________________

 
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Czw 01 Kwi, 2010   

Niestety nie. Nie mamy pieniędzy, by opłacić serwery, na których jest Forum. Na jakiś czas trzeba więc zawiesić funkcjonowanie tego portalu.
 
     
Marek S
[Usunity]


Wysany: Czw 01 Kwi, 2010   

pasiflora napisa/a:
:!: WAŻNE :!: WAŻNE :!: WAŻNE :!: WAŻNE :!: WAŻNE :!: WAŻNE :!:
Z przykrością powiadamiamy że z dniem 1 maja 2010 roku Forum Bioderko ulega likwidacji z powodów technicznych.
Wszystkim byłym i obecnym użytkownikom dziękuję za odwiedziny, rozwijanie forum oraz pomoc jaką służyli innym forumowiczom poszukujących wsparcia, dobrego słowa czy choćby materiałów. Życzę w imieniu adminów i moderatorów zdrowia powodzenia w życiu zawodowym i osobistym oraz zdobywania wyznaczonych celów.


Jeżeli to żart to się udało!
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.