Forum Bioderko Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Złamanie głowy kości udowej (podobno rzadko)- czekam na endo
Kazia 
Popularus Bioderkus

Status: Endo x 1
Wysłany: Pon 18 Wrz, 2017   

Landolier napisał/a:
No i niefajnie. W niedzielne popołudnie chcąc wykorzystać pogodę spacerową wybrałem się z moją drugą połową na spacer. Nie był zbyt długi, mimo to już w połowie lędźwie dały znać o sobie i powrót musiał być z dwoma przystankami na ławce. Po dotarciu do domu plecy już bolały tak, że tylko ci co mają z pleckami problemy mogą wiedzieć. Mięśnie napięte do takiego stopnia, że żonka aż stwierdziła że jej mnie żal, jakby mi ktoś krzyż deską obił.
No i musiałem dzisiejsze ćwiczenie z terapeutą przesunąć... nie lubię , nie lubię.
Chciałoby się już wrócić do normalności, a tu końca nie widać. Znowu prochy poszły w ruch...buuu :roll: :-(
Ja poza biodrami mam też dyskopatię kręgów lędźwiowych. Od wieeelu już lat smaruję się 2 razy dziennie maścią końską, taką

http://eko-zielarski.pl/p...-lecznicze.html

tylko tą, żadnej innej nie polecam. (maści końskich jest wiele, dużo różnych firm, ja wypróbowałam kilka i były kiepściutkie. A maść czerwona, czyli rozgrzewająca, strasznie szczypie)
Odkąd się smaruję, na co dzień plecy mnie nie bolą. Ale wystarczy 3 dni przerwy w smarowaniu, i już ledwo się ruszam.
Myślę, że warto spróbować.
Można ją kupić w necie lub sklepie z takimi ziołowymi specyfikami.

Landolier 
Zwyklaczek
Popularus Bioderkus

Wysłany: Wto 19 Wrz, 2017   

Kazia, Wielkie DZIĘX za radę. Niestety o ile pamiętam to próbowałem końskich ale niestety z powodu astmy nie bardzo mi służy bo zatyka i "klops".
Najgorsze co może być to choroby współistniejące które niestety mają również duży wpływ, a nawet, zasadniczy, na sposób i rodzaje leczenia. Mam tego niefarta że jestem posiadaczem wielu innych chorób mniej lub bardziej wpływających jedna na drugą i dlatego moje zmagania z nimi jest dodatkowo utrudnione.
Jedyna chyba która pozytywnie wpływa na resztę to to, że jestem lekko szurniętym pozytywnie nastawionym śmieszkiem o lekko angielskim typie humoru :lol: :mrgreen: :-P

Kazia 
Popularus Bioderkus

Rozumiem, astma to nic fajnego.
Ja mam SM i o ile bioderko już w porządku, to ogólna męczliwość zniechęca mnie do jakichkolwiek ćwiczeń...
Mam poczucie, że jakbym się do ćwiczeń przyłożyła, to mogłabym śmigać jak sarenka :) no ale, niestety....

Ale optymistyczne nastawienie nieraz jest ważniejsze i więcej pomaga niż leki i ćwiczenia :)

Landolier 
Zwyklaczek
Popularus Bioderkus

Kazia, współczuje. Mnie lekarz kiedyś powiedział, ...są choroby które trzeba pokochać, bo nie powinno się nienawidzić niczego do śmierci.
Pocieszające to nie było, ale że w moim stylu, to przyjąłem na klatę z uśmiechem.
Coś w tym jest. Człek by się umęczył własną zgryzotą i żalem nad sobą.
Ja zawsze sobie powtarzam jak mnie smuta dopada że na świecie jest miliardy ludzi w gorszym stanie niż ja. Nie pociesza mnie to, ale umacnia w mniemaniu że ze mną nie jest wcale tak źle.
Kazia już prawie prochy odstawiłem, a tu znowu trzeba było sobie ulżyć, aczkolwiek gdy tylko będzie ciut lepiej to "abstynencja" :lol: :mrgreen:

Landolier 
Zwyklaczek
Popularus Bioderkus

Wysłany: Sro 27 Wrz, 2017   

Na dzień dzisiejszy. Drugi dzień po wizycie u Orto. Goje się ładnie więc nie ma co narzekać.
Choroby towarzyszące nie dają zapomnieć o sobie, a to już gorzej.
Lędźwie zaczynają odpuszczać ale wizyty rehabilitacyjne przełożyłem na następny tydzień. Tym czasem ćwiczę sam w domu z piłką i gumką, ale bardziej dla krzyża niż bioderka.
Tak więc na razie niema o czym pisać więc przerwa w nadawaniu. :lol:
;-)

Landolier 
Zwyklaczek
Popularus Bioderkus

Wysłany: Wczoraj 22:00   

No to tak na chwilkę, jutro kończę "lenistwo", a w środę medycyna pracy i ... zobaczymy... napiszę jak i co jak już będzie po wszystkim.
Powoli pakuję się do sanatorium :-P :lol: ZUSowskie Spa :mrgreen:

Odpowiedz do tematu