Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
artroskopia bioder - gdzie najlepiej (na nfz)
galdas1 
Mikrus Bioderkus



Status: Inne operacje
Doczy: 01 Cze 2011
Posty: 18
Skd: Wrocław
Wysany: Pon 02 Pa, 2017   

Witam. Mam taką małą prośbę o pomoc. Chciałbym zapytać gdzie można wykonać artroskopie biodra na fundusz i że tak powiem dobrze. :-) Jak wiadomo jest to zabieg z długą krzywą uczenia więc proszę o polecenie. Rok temu miałem artroskopie prawego biodra u dr Piontka z Rehasport w poznaniu. Już wtedy mówił, że lewe także będzie raczej do zrobienia. Z prawego jestem zadowolony choć rehabiliacja była długa :-) ale raczej taka droga :-) Prawe bioderko azchowuję się ok, nie strzela, nie zakleszcza się itp. Natomiast lewe zaczyna coraz bardziej dawać znać o sobie. Zwłaszcza jak dosyć obciążam. Na rezonansie wyszło tylko albo aż przewlekłe uszkodzenie, zerwanie wewnętrznej części obrazka o na długości .. nie pamiętam :-) . owierzchnie stawowe ok Wiezadlo jakies tm ok itp Jednak wdł. dr jest tam też konflikt. Podczas ćwiczeń a ćwiczę dosyć ostro czuję lewą nogę o wiele słabszą pośladek czworogłowy itp. Po dłuższym siedzeniu czuje pieczenie itp. Poza tym podczas chodu czuję jakby nie chodziła ta noga jak powinna, zamiatam ją tak jakby. Ok w sumie to opowiadam o mojej dolegliwości a chodzi mi o polecenie gdzie mogę uderzać na NFZ, bo chciałbym zaoszczędzić tym razem troszkę kasy. Wiem na zdrowiu się nie oszczędza jeżeli nie ma sensownego wyjścia to oczywiście udam się do poznania, ale czekam na sugestie i pozdrawiam :-)
 
     
anecia-77 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczya: 05 Lut 2018
Posty: 6
Skd: Gorzów Wlkp
Wysany: Pon 26 Lut, 2018   Artroskopia-Poznań

Witam,
z racji tego,że jestem tutaj nowa chciałabym się z Wami przywitać oraz prosić o pomoc.
Czeka mnie artroskopia stawu biodrowego, ponieważ stwierdzono u mnie konflikt panewkowo-udowy Pincer. Byłam w Poznaniu u doktora Piontka, który potwierdził diagnozę i oczywiście zalecił tego typu zabieg, lecz ja nie będę w stanie zapłacić ponad 12 tys za operację i dlatego mam pytanie czy w Poznaniu jest specjalista od artroskopii, który wykonuje ten zabieg na NFZ. Oczywiście zależy mi na specjaliście z prawdziwego zdarzenia a nie partacza.
Sporo czytałam na forum o szpitalu im. Degi w Poznaniu ale kompletnie nie wiem do kogo tam się udać.
Będę wdzięczna za każdą podpowiedź, namiar bo bioderko nie daje spokoju a fizjoterapia jakoś już nie skutkuje.
_________________
Pozdrawiam
Aneta
 
     
29palms 
Bioderkus!!!



Status: Zdrowy szczęściarz
Doczya: 22 Lut 2012
Posty: 177
Skd: Poznan
Wysany: Wto 27 Lut, 2018   Re: Artroskopia-Poznań

anecia-77 napisa/a:

Sporo czytałam na forum o szpitalu im. Degi w Poznaniu ale kompletnie nie wiem do kogo tam się udać.


Możesz wybrać się na wizytę do dr Jacka Markuszewskiego. Przyjmuje prywatnie i jest też pracownikiem szpitala, o który pytałaś więc może wypisać skierowanie na operację. Niestety kolejki są bardzo długie, na szybką operację w szpitalu im. Degi raczej nie możesz liczyć.
 
     
anecia-77 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczya: 05 Lut 2018
Posty: 6
Skd: Gorzów Wlkp
Wysany: Czw 22 Mar, 2018   

Witam,
dziękuję za namiar do doktora Markuszewskiego lecz nie chodzi mi o samo wypisanie skierowania na zabieg lecz aby trafić do lekarza, który wykonuje zabieg artroskopii najlepiej nie od dziś, wypisze skierowanie i zrobi ten zabieg.
Wierzę w siłę tego forum i osoby, które operowały się w Poznaniu na NFZ i polecą lekarza, który zna się na rzeczy w tej kwestii.
Za wszystkie informację będę bardzo wdzięczna.
_________________
Pozdrawiam
Aneta
 
     
29palms 
Bioderkus!!!



Status: Zdrowy szczęściarz
Doczya: 22 Lut 2012
Posty: 177
Skd: Poznan
Wysany: Czw 22 Mar, 2018   

anecia-77 napisa/a:
Witam,
dziękuję za namiar do doktora Markuszewskiego lecz nie chodzi mi o samo wypisanie skierowania na zabieg lecz aby trafić do lekarza, który wykonuje zabieg artroskopii najlepiej nie od dziś, wypisze skierowanie i zrobi ten zabieg.


Pytałaś o szpital im. Degi, a ten lekarz też tutaj operuje. Jednak, jak napisałam, czas oczekiwania na operację jest bardzo długi. I niestety po ostatnich reorganizacjach i kontrolach NFZ lekarze mają minimalny wpływ na to, którego pacjenta będą operowali więc raczej nie nastawiałabym się, że operację przeprowadzi konkretny operator.
 
     
anecia-77 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczya: 05 Lut 2018
Posty: 6
Skd: Gorzów Wlkp
Wysany: Pi 27 Kwi, 2018   

Witam,
dzwoniłam do szpitala czas oczekiwania na artroskopie stawu biodrowego zwalił mnie z krzesła. 6 lat to jakaś masakra.
Jak w tym kraju się leczyć i żyć z bólem biodra.
_________________
Pozdrawiam
Aneta
 
     
toomek84 
toomek84
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 39
Doczy: 20 Lut 2019
Posty: 1
Skd: Kraków
Wysany: Sro 20 Lut, 2019   [PYTANIE] Artroskopia biodra - gdzie?

CZy ktoś jest w stanie mi polecic miejsce na zrobienie artroskopii biodra? Najlepiej Kraków lub Śląsk. W Krakowie słyszałem o Arkadiuszu Koniarskim w Szpitalu Dworska, w Bieruniu o Jerzym Cholewińskim w klinice Galen. Będę ogromnie wdzięczny za wszelkie informacje.
 
     
tolik24 
:)
Popularus Bioderkus



Status: Artroskopia x 2
Wiek: 31
Doczy: 05 Kwi 2017
Posty: 91
Skd: BIAŁYSTOK
Wysany: Czw 21 Lut, 2019   

Konrad Malinowski
 
     
Kasia. 
Popularus Bioderkus



Status: Przed
Doczya: 09 Gru 2018
Posty: 33
Skd: Warszawa
Wysany: Wto 05 Mar, 2019   

tolik24 napisa/a:
Konrad Malinowski

popieram ;-)
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.