Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
[PYTANIE] brak ruchomości nóżki po zdjęciu gipsu"żabka&
annar 
annar
Mikrus Bioderkus



Status: Inne
Doczya: 25 Sie 2016
Posty: 3
Skd: Nowy Dwór Mazowiecki
Wysany: Czw 25 Sie, 2016   [PYTANIE] brak ruchomości nóżki po zdjęciu gipsu"żabka&

Mam pytanie do forumowiczów - czy ktoś z Was miał te sam problem - dziecko poz zdjęciu gipsu "żabka" nie rusza chorą nóżką. noga pozostała w pełnym odwiedzeniu, jak w gipsie. Lekarz twierdzi że nie jest potrzebna rehabilitacja, że noga sama wróci do sprawności. Czy ktoś z Was miał podobny problem i co robić? bardzo proszę o kontakt i z góry dziękuję.
 
     
29palms 
Bioderkus!!!



Status: Zdrowy szczęściarz
Doczya: 22 Lut 2012
Posty: 177
Skd: Poznan
Wysany: Czw 25 Sie, 2016   Re: brak ruchomości nóżki po zdjęciu gipsu"żabka&

annar napisa/a:
Mam pytanie do forumowiczów - czy ktoś z Was miał te sam problem - dziecko poz zdjęciu gipsu "żabka" nie rusza chorą nóżką. noga pozostała w pełnym odwiedzeniu, jak w gipsie. Lekarz twierdzi że nie jest potrzebna rehabilitacja, że noga sama wróci do sprawności. Czy ktoś z Was miał podobny problem i co robić? bardzo proszę o kontakt i z góry dziękuję.


Może nie na temat, ale będzie to jakaś wskazówka. Kilka lat temu na skutek kontuzji musiałam mieć unieruchomione kolano na 6 tygodni. Po pozbyciu się gipsu niezbędne były codzienne ćwiczenia (ok. 2h na dzień), żeby przywrócić ruchomość stawu. Dojście do względnej normalności zajęło 3 miesiące (względnej, bo po intensywniejszym dniu noga się usztywniała) , a jestem osobą wysportowaną. Mam wrażenie, że gdyby to dotyczyło dziecka twojego lekarza, to nie czekałby aż noga sama wróci do sprawności.
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Czw 25 Sie, 2016   

annar, rehabilitacja jak najbardziej jest wskazana, to brednie co twierdzą lekarze że ona jest zbędna.
Jestem przykładem braku rehabilitacji po zabiegach w dzieciństwie i żałuję że nie była ona na tym poziomie :)
 
     
annar 
annar
Mikrus Bioderkus



Status: Inne
Doczya: 25 Sie 2016
Posty: 3
Skd: Nowy Dwór Mazowiecki
Wysany: Pi 26 Sie, 2016   rehabilitacja

Pasiflora, dziękuję za odpowiedź.widzę, że masz duże doświadczenia w temacie, ja niestety dopiero zaczynam dowiadywać się czegoś... czy mogłabyś polecić jakąś placówkę/rehabilitanta w Warszawie lub okolicach, gdyż boję się, że złą rehabilitacją można zrobić więcej krzywdy niż pożytku :( a moje wewnętrzne przeświadczenie mówi mi, że trzeba coś robić
 
     
Ania K. 
17-06-2016
Bioderkus!!!



Status: Endo x 1
Wiek: 38
Doczya: 20 Lut 2014
Posty: 157
Skd: Warszawa
Wysany: Pi 26 Sie, 2016   

annar, jeśli chodzi o dzieci - ja czytałam dobre opinie o Agnieszce Stepien - Crf Orthos .
_________________
Mermaid - moje bioderka przed i po
http://forumbioderko.pl/album_cat.php?cat_id=2
 
     
krajan 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 62
Doczy: 28 Wrz 2016
Posty: 1
Skd: Rybnik
Wysany: Czw 29 Wrz, 2016   

Rowniez polecam te Pania ;)
 
     
Flora 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczya: 27 Lut 2017
Posty: 4
Skd: Kraków
Wysany: Pi 17 Mar, 2017   

Ja polecam przychodnię CMP Kraków, sama tam leczę synka i jestem bardzo zadowolona. Tam zatrudniają bardzo dobrych specjalistów no i mają też wizyty na NFZ
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.