Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Fundacja Bioderko
maszcza 

Mikrus Bioderkus



Status: Artroskopia + Endo
Wiek: 68
Doczya: 11 Lut 2010
Posty: 30
Skd: Katowice
Wysany: Czw 15 Kwi, 2010   

Dzięki za informację i z całego serca życzę powodzenia w Waszej działalności. Może kiedyś jak trochę się podleczę i będę mniej zajęta dołączę do Was tylko nie wiem w jaki sposób mogłabym Wam pomóc. Aneta
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Czw 15 Kwi, 2010   

maszcza napisa/a:
nie wiem w jaki sposób mogłabym Wam pomóc.
To co zrobiłaś to i tak bardzo dużo :* A może znasz jakiegoś grafika :?:
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Czw 15 Kwi, 2010   

maszcza napisa/a:
Dzięki za informację i z całego serca życzę powodzenia w Waszej działalności. Może kiedyś jak trochę się podleczę i będę mniej zajęta dołączę do Was tylko nie wiem w jaki sposób mogłabym Wam pomóc. Aneta


Maszczo, bardzo Ci dziękujemy za dobre serducho i zainteresowanie tym co robimy. Jeszcze nie miałam przyjemności rozmowy z Twoim synem (automatyczne sekretarka w jego telefonie póki co nam przeszkadza :-) ), ale jestem pewna, że niebawem omówimy dokładnie sprawy naszej księgowości.
Co do pomocy nam - każda pomoc i chętne ręce do pracy sa u nas mile widziane. Każdy może zostać wolontariuszem, pomagać np. w rozwieszaniu plakatów Forum Bioderko w przychodniach i szpitalach; pomagać przy naszych akcjach edukacyjnych (różnego warsztaty dla pacjentów, wykłady tematyczne znanych specjalistów z dziedziny ortopedii, fizjoterapii itd), angażowanie się w organizację warsztatów dla forumowiczów o nieco innym charakterze (szczegóły zdradzam konkretnie zainteresowanym); pomoc z zdobywaniu środków finansowych z różnych programów zarówno krajowych jak i unijnych, propagowanie Fundacji i jej forum wśród lekarzy, specjalistów fizjoterapii, pomoc w zdobywaniu sponsorów którzy chcieliby zaangażować się w nasze akcje i wiele wiele innych spraw. Dla chcących jest wiele możliwości i wiele pomysłów do zrealizowania :-)
Nasze działania ostatnio mocno zwolniły w tempie bo brak nam finansów i brak osób które umiałyby je pozyskać. Szukamy kogoś kto jest na tym polu dobry, wie jak to robić, nasza misja nie jest dla niego obca i chciałby podjąć w Fundacji działania na rzecz pozyskania funduszy naturalnie za wynagrodzeniem.
Długo by pisać :-)
Jeśli chcecie i umiecie pomagać.Macie pomysły i nie boicie się zaangażować -jesteśmy otwarci na Was kochani.
 
     
maszcza 

Mikrus Bioderkus



Status: Artroskopia + Endo
Wiek: 68
Doczya: 11 Lut 2010
Posty: 30
Skd: Katowice
Wysany: Pi 16 Kwi, 2010   

Pogadajcie z moim synem bo on może kogoś znać bo poza finansami czyli rachunkowością studiował kiedyś infiormatykę. Pozdrawiam, Aneta
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Sob 17 Kwi, 2010   

maszcza napisa/a:
Pogadajcie z moim synem bo on może kogoś znać bo poza finansami czyli rachunkowością studiował kiedyś infiormatykę. Pozdrawiam, Aneta


Dzięki :-) Twój syn to bardzo miły facet i jeszcze raz dziękuję Ci za ogromną pomoc :-) Mam nadzieję, że jak niebawem będe w Waszych okolicach (a jestem tam często) będzie mi niezmiernie miło podziękować osobiście :)
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Czw 13 Maj, 2010   

W imieniu Fundacji Bioderko pragnę podziękować za wszelkie datki które wpłynęły na fundacyjne konto :-)
Przede wszystkim pragniemy podziękować za najnowszą wpłatę w sporej wysokości 200 zł, która niewątpliwie nas mile zaskoczyła.
Dzięki temu możemy realizować nasze cele i akcje, jak np.najbliższą akcję edukacyjną dla studentów warszawskich uczelni AWF oraz pokrewnych uczelni medycznych - czyli wykład profesora Czubaka na temat osteotomii okołopanewkowej wg. Ganza - o tym więcej w osobnym wątku na forum który niebawem się pojawi.
Dzięki Wam, temu, że nie jest Wam obce co robimy, mamy szansę nieść pomoc i wiedzę.
Dziękujemy! :)
Fundacja Bioderko
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Pon 24 Maj, 2010   

Tak, to dzięki Wam można zrobić tak wiele... zaglądajcie na stronę aukcji internetowych Fundacji - pojawiają się co rusz nowe atrakcyjne dary-przedmioty, które zakupując można wesprzeć Fundację oraz nabyć coś fajnego :)
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Sro 09 Cze, 2010   

Kochani, ale wczoraj miłą niespodziankę mieliśmy na kocie fundacji.
Kolejna wpłata uczestniczki forum. Bardzo piękne gesty czyni wielu z nas.
Bardzo dziękujemy Wszystkim darczyńcom.
Takie czyny są bezcenne :!: :-D :-D :-D
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Sob 04 Gru, 2010   

Mamy już grudzień, mikołaj i święta za pasem. Czas myślenie o prezentach i drobiazgach. Niewiem czy zgalądacie na stronę allegro Fundacji, często tam można kupić nowe rzeczy w atrakcyjnych cenach, doskonale nadające się do świątecznej paczki ( sama kupiłam kilka suuuper rzeczy w atrakcyjnych cenach ). Warto zajrzeć, wybrać nawet kilka rzeczy bo wtedy koszt przesyłki może być niższy po uzgodnieniu z wysyłającym.
Narazie królują na allegro fajne książki w sam raz dla dużych i małych miłośników tradycyjnego czytania :) , może niedługo przybędzie coś jeszcze, przecież każdą rzecz w świetynym stanie, nieudany podarek od kogoś można oddać na aukcję :)
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Nie 26 Gru, 2010   

Dzisiaj weszłam na stronę Fundacji i :shock: jak ładne zdjęcie :D Ślicznie wyglądacie w tych czapeczkach :santa:
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Nie 26 Gru, 2010   

Mam nadzieję że równie milusie Mikołaje zawitały do Waszych domów i przyniosły mnóstwo prezentów (tych trafionych) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jeżeli prezenty okazały się mniej trafione bądź totalnie nie w Waszym guście to możecie zostać również Mikołajkami z wielkimi :heart: i przekazać je do naszej Fundacji. My dary wylicytujemy, a za zebrane pieniążki na pewno wesprzemy szczytny cel :*
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Wto 27 Wrz, 2011   

Czy zaglądacie czasami na stronę www fundacji :?:
Mamytutaj fantastyczne artykuły naszych konsultantów :-)
 
     
Milano 
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 61
Doczya: 19 Sty 2011
Posty: 74
Skd: Mysiadło
Wysany: Pi 16 Mar, 2012   

Cześć kochani
Nadal nie wiem: czy można przekazać na fundację dochód z rocznego PITa?
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Pi 16 Mar, 2012   

Milano Niestety nie można, ponieważ nie mamy jeszcze statusu OPP, dlatego prosimy o listy, które pomogą ten status uzyskać.
Jeśli masz ochotę to możesz wspomóc Forum wpłacając składkę na utrzymanie serwerów. Więcej o tym TUTAJ
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
Milano 
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 61
Doczya: 19 Sty 2011
Posty: 74
Skd: Mysiadło
Wysany: Pi 16 Mar, 2012   

Aga. dzięki! Zaraz coś wyślę. Ale na ten 1% mogłabym zorganizować grubszą kasę
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.