Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Fundacja Bioderko
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Pon 30 Lis, 2009   

Kochani, naruszam nasz Regulamin (pisanie postu po poście) aby przekazać Wam tą ważną informację.

W dniu dzisiejszym moja druga połówka odebrała list z Krajowego Sądu Rejestrowego w Warszawie, w którym przeczytała mi dumnie zapis, iż z dniem 17 listopada 2009 roku Fundacja Bioderko została wpisana do KRS-u tym samym prawnie uzyskując możliwość działania.
Także, po długich, bardzo długich bojach z Sadem udało się :-) Fundacja ma wszelkie podstawy do pracy i realizacji swoich celów. Cieszę się, że mogłam Wam to przekazać. Teraz przed nami bardzo bardzo wiele pracy. Jesli ktoś z Was forumowiczów chciałby w czymś pomóc, zaangażować się - piszcie mail, na PW. Każda para rąk i kreatywny umysł jest tu mile widziany :)
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Pon 30 Lis, 2009   

W końcu A nie mówiłam , że do 3 razy sztuka.
 
     
Jowi 
Pielęgniarka

Gigantus Bioderkus




Status: Artroskopia x 1
Wiek: 38
Doczya: 19 Cze 2009
Posty: 848
Skd: Poznań
Wysany: Pon 30 Lis, 2009   

Z dniem 16 listopada 2006 ??? Oczywiście w miarę możliwości służę pomocą :->
_________________
.... Żaden Anioł nie szybuje samotnie......
....Twoja dłoń w mojej dłoni....bezpiecznie:)
 
 
     
Nika 
Popularus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 2
Wiek: 44
Doczya: 04 Lip 2009
Posty: 149
Skd: Wa-wa
Wysany: Pon 30 Lis, 2009   

Próba cierpliwości... Dużo pracy, ale będzie już trochę łatwiej.
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Pon 30 Lis, 2009   

Hurra !!! Wspaniała nowina !!! :peace: Wiedziałam, że się uda :peace: Katjo - wielkie brawa za wytrwałość w działaniach :brawo:
To wielki dzień :mrgreen: - mamy Bioderkową Fundację :mrgreen:
Będzie co świętować na naszym spotkaniu Wigilijnym :drunk: :mrgreen:
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Pon 30 Lis, 2009   

Jowi, czeski błąd podczas klikania, już poprawione.

I ja sie cieszę.
 
     
Jowi 
Pielęgniarka

Gigantus Bioderkus




Status: Artroskopia x 1
Wiek: 38
Doczya: 19 Cze 2009
Posty: 848
Skd: Poznań
Wysany: Wto 01 Gru, 2009   

Już myślałam, ze tyle lat Tobie to zajęło, a my tu w niewiedzy żyjemy ;-) Kamień z serca :-) Generalnie wielki krok na przód super :-D
_________________
.... Żaden Anioł nie szybuje samotnie......
....Twoja dłoń w mojej dłoni....bezpiecznie:)
 
 
     
Marek S
[Usunity]


Wysany: Wto 01 Gru, 2009   

Katja napisa/a:
Kochani, naruszam nasz Regulamin (pisanie postu po poście) aby przekazać Wam tą ważną informację.

W dniu dzisiejszym moja druga połówka odebrała list z Krajowego Sądu Rejestrowego w Warszawie, w którym przeczytała mi dumnie zapis, iż z dniem 17 listopada 2009 roku Fundacja Bioderko została wpisana do KRS-u tym samym prawnie uzyskując możliwość działania.
Także, po długich, bardzo długich bojach z Sadem udało się :-) Fundacja ma wszelkie podstawy do pracy i realizacji swoich celów. Cieszę się, że mogłam Wam to przekazać. Teraz przed nami bardzo bardzo wiele pracy. Jesli ktoś z Was forumowiczów chciałby w czymś pomóc, zaangażować się - piszcie mail, na PW. Każda para rąk i kreatywny umysł jest tu mile widziany :)

Droga Katju! Z ogromną przyjemnością przeczytałem wiadomość o uzyskaniu statusu prawnego przez Fundację.Spróbowałbym się włączyć w tok pracy w Fundacji,proszę tylko napisać w czym mógłbym pomóc.Jeżeli będzie to możliwe to bardzo chętnie pomogę.Pozdrawiam gorąco i życzę zarówno Fundacji jak i wszystkim uczestnikom biorącym czynny udział w jej kształtowaniu wytrwania w działaniu jak i pomyślnego jej rozwoju.Marek. :-)
 
     
duska 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 52
Doczya: 01 Lip 2009
Posty: 677
Skd: Kraków
Wysany: Wto 01 Gru, 2009   

CUDNIE!! ciesze sie i ... biore do roboty :)
_________________
- Kapitanie! Jesteśmy otoczeni!
- Świetnie. To znaczy, że możemy atakować we wszystkich kierunkach! ;)
 
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Wto 01 Gru, 2009   

Cytat:
CUDNIE!! ciesze sie i ... biore do roboty :)


Oj tak dusiu, mamy co robić :) Czekam na Twojego maila z pytaniami do mnie. Trzeba ruszać ostro z kopyta.
 
     
Bea 
Popularus Bioderkus



Status: Osteo. + Endo
Doczya: 30 Wrz 2009
Posty: 100
Skd: okolice Warszawy
Wysany: Sro 02 Gru, 2009   

:clap: :clap: :clap: wspaniałe wieści .....ja też z chęcią pomogę ....
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Sro 02 Gru, 2009   

Miło mi, że cieszycie się razem ze mną z faktu rejestracji fundacji. To prawda, teraz dużo, a nawet bardzo dużo przed nami.
Mam nadzieję, że niebawem, w połowie grudnia dumnie uruchomimy już stronę internetową fundacji, gdzie przeczytacie o naszych pomysłach i planach. Bardzo mnie cieszy, że są osoby, którym nie jest obojętne co robimy i mają ochotę pomagać.
Teraz fundacja pilnie szuka pomocy księgowej. Miłej pani/pana księgowego, bądź biura rachunkowego, które chciałoby poprowadzić dokumentację dla naszej fundacji na szczególnych warunkach. Jakież to warunki? :-) Ano jak to świeża fundacja bez sponsorów a z dużymi wydatkami na start mamy puste kieszenie... :-(
Halo, halo, mamy tu mistrza księgowości? :-)
 
     
Marek S
[Usunity]


Wysany: Czw 03 Gru, 2009   

Droga Katju! Czy mogłabyś przybliżyć nam bioderkowiczom założenia i cel działania fundacji oraz dorzucić garść innych nie mniej ważnych informacji.Ja osobiście nie miałem okazji być na bieżąco przy dyskusji na temat założenia i zarejestrowania fundacji a i większość z bioderkowiczów pewnie też nie.Dlatego przydałaby się nam taka informacja za która z góry dziękuję.
Do księgowości to raczej się nie nadaję,jako,że ta dziedzina jest dla mnie obcą i "czarną magią".
Może ktoś wśród bioderkowiczów kto łyknął nieco księgowości i potrafi się obracać w gąszczu przepisów i niuansów.Na pewno się zgłosi.Pozdrawiam.Marek ;-)
 
     
Nika 
Popularus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 2
Wiek: 44
Doczya: 04 Lip 2009
Posty: 149
Skd: Wa-wa
Wysany: Czw 03 Gru, 2009   

Marek, na początku tego tematu są interesujące Cię informacje. ;-)
 
     
Marek S
[Usunity]


Wysany: Czw 03 Gru, 2009   

Faktycznie jest.Po prostu przez moje gapiostwo nie zajrzałem do wcześniejszych wypowiedzi.Przepraszam za to.Obiecuję,że się poprawię! :oops: Marek
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.