Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Na czym polega Choroba Perthesa?
blueberry 
Jagoda
Mikrus Bioderkus



Status: Inne operacje
Wiek: 31
Doczya: 28 Gru 2011
Posty: 8
Skd: Kraków
Wysany: Pon 06 Pa, 2014   

kinga napisa/a:
blueberry napisa/a:
chodziłam na rehabilitację i megatronik

Możesz napisać więcej o tej rehabilitacji? Nad czym pracowałaś?
blueberry napisa/a:

mialam rehabilitację w odciążeniu na prawe biodro cztery czy pięć ćwiczeń bo powiedziano mi ze na moje biodro tylko odciążenie a w odciążeniu tylko znanych jest ponoć te cztery czy pięć ćwiczeń. nie pomogły mi zbytnio jedynie co to ten magnetronik chyba po nim było mi trochę lepiej choc w sumie to nie wiem bo wtedy brałam tez tabletki przeciwbólowe bo nie dawałam rady.

dlatego nie chce się męczyć dalej z nadzieją że przejdzie mi oraz ograniczać chodzenie czy bieganie które lubie bardzo.

Dobrze rozumiem, że biegasz?
Zajrzyj do działu rehabilitacja i poczytaj.

Nie. Juz nie biegam by później nie płakać z bólu cala noc. a nie da się nie chodzić niestety. teraz chodzę tylko na basen bo jest chyba jedyna rzeczą dzięki której czuje chwilowa ulgę. mimo to pracuje i na nogach stoję i chodzę od 8 do 10 godzin przez 5 dni w tygodniu ale już mam dość tego że za każdym razem gdy wracam noga mnie boli bardziej. a tabletek już brać nie zamierzam bo źle na mnie wpływają.
 
     
biedronne 




Status: Endo x 1
Wiek: 39
Doczya: 15 Sie 2010
Posty: 432
Skd: Kraków
Wysany: Czw 16 Pa, 2014   

blueberry, ja w Krakowie miałam problem ze znalezieniem lekarza, który by nie powiedział, że jestem za młoda. Poszukiwania zaczełam będąc w Twoim wieku. Dopiero dr Mielnik w Piekarach mnie nie zbył i skierował na operację (której się nigdy nie doczekałam, ale bałagan z terminami w Piekarach to juz inna zupełnie historia), ostatecznie operowana byłam w Mielcu; z rezultatu jestem bardzo zadowolona.
Za to w trakcie tych poszukiwań trafiłam na super rehabilitantkę, która postawiła mnie na nogi i dzięki której po operacji bardzo szybko wróciłam do formy (mimo długiego czasu oczekiwania). Ta rehabilitacja, którą miałaś to nie jest to czego potrzebujesz. Rehabilitacja sama pewnie nie rozwiąże problemu bólu do końca, ale pozwoli Ci na pewno przygotować się do operacji i na okres pooperacyjny i pomoże przetrwać do czasu operacji.
Namiary są w dziale rehabilitacyjnym, mogę też Ci przesłać na pw jeśli chcesz.
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.