Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Przesunity przez: kinga
Nie 20 Mar, 2016
Artroskopia biodra
Czyzu 
Mikrus Bioderkus



Status: Artroskopia x 2
Doczy: 20 Mar 2016
Posty: 7
Skd: Częstochowa
Wysany: Nie 20 Mar, 2016   Artroskopia biodra

Witam, jestem 2 tyg po artoskopii biodra (to juz moja 2 artroskopia tego samego biodra ,pierwsza nic mi nie dala) . Chcialbym zapytac czy to normalne , ze mnie jeszcze boli? Jestem troche przewrazliwiony juz poniewaz od 2 lat nie gram w pilke nozna a musze jeszcze zrobic drugie i prawdopodobnie łąkotkę mam do wycięcia. A drugie pytanie to: Czy ktoś miał styczność lub poleca dr Jacka Hermansona z Piekar Śląskich? Pozdrawiam :)
 
     
Paulina91 
Popularus Bioderkus



Status: Artroskopia x 2
Wiek: 31
Doczya: 21 Lis 2015
Posty: 87
Skd: wwa
Wysany: Nie 20 Mar, 2016   

Co miałeś robione podczas artroskopii?
2 tygodnie to bardzo wcześnie po operacji , nie można jeszcze oceniać :) Idź na rehabilitację jak najszybciej (chyba że już to robisz) i powinno być dobrze jeśli operacja się udała i słusznie zostałeś zakwalifikowany do artro.
O lekarzu nie słyszałam, jednak o Piekarach same pozytywy :)
 
     
Czyzu 
Mikrus Bioderkus



Status: Artroskopia x 2
Doczy: 20 Mar 2016
Posty: 7
Skd: Częstochowa
Wysany: Nie 20 Mar, 2016   

napisane jest : debridement stawu biodrowego :) od poniedzialku zaczynam rehabilitacje.. czyli to ze boli to normalne?
 
     
Paulina91 
Popularus Bioderkus



Status: Artroskopia x 2
Wiek: 31
Doczya: 21 Lis 2015
Posty: 87
Skd: wwa
Wysany: Nie 20 Mar, 2016   

Wszystko zależy od intensywności bólu i czy się zmniejsza :)
Ból jest w głowie i każdy ma inny próg, jeśli ustaje to nie ma powodu do niepokoju :)
 
     
Czyzu 
Mikrus Bioderkus



Status: Artroskopia x 2
Doczy: 20 Mar 2016
Posty: 7
Skd: Częstochowa
Wysany: Nie 20 Mar, 2016   

nie no ten ból nie jest duży, gdy wykonam jakiś ruch to czuję coś w środku :)
 
     
Paulina91 
Popularus Bioderkus



Status: Artroskopia x 2
Wiek: 31
Doczya: 21 Lis 2015
Posty: 87
Skd: wwa
Wysany: Nie 20 Mar, 2016   

Dopiero co Ci tam "grzebali" więc nic w tym dziwnego :D
Najlepiej pytać operatora :)
 
     
Czyzu 
Mikrus Bioderkus



Status: Artroskopia x 2
Doczy: 20 Mar 2016
Posty: 7
Skd: Częstochowa
Wysany: Nie 20 Mar, 2016   

Paulina91, a Ty tez mialas robioną? Jak tak to gdzie i u kogo i jak z bólem?
 
     
Paulina91 
Popularus Bioderkus



Status: Artroskopia x 2
Wiek: 31
Doczya: 21 Lis 2015
Posty: 87
Skd: wwa
Wysany: Nie 20 Mar, 2016   

Moja tylko pogorszyła mój stan, po operacji było bardzo źle i nadal jest kiepsko a jestem pół roku po ale to dłuuuga historia. i czeka mnie kolejna za 2 msc :/ miałam w Siedlcach.
Niemniej artroskopia to mało inwazyjna metoda i jak operacja dobrze pójdzie to szybko się dochodzi do siebie :) Wiadomo że ból jest, to zupełnie normalne, w końcu to ingerencja w nasze ciało ;)
 
     
Mpiotr 
Mikrus Bioderkus



Status: Artroskopia x 1
Doczy: 01 Maj 2014
Posty: 10
Skd: Pomorskie
Wysany: Sob 16 Kwi, 2016   

Czyzu,
Odnośnie bólu przy jakimś ruchu powinieneś być bardziej precyzyjny, kiedy on występuje, przy jakich ruchach.
W moim przypadku miałem jasno powiedziane że mam nie wykonywać jakichkolewiek ruchów rotacyjnych (co mogło skutkować dużym bólem).
Od wielu ludzi słyszałem że dobrze wykonana operacja to połowa drogi do sukcesu, a drugą jest długa, porządna, dobrana idywidualnie do pacjenta rehabilitacja, więc warto poszukać dobrego specjalistę i się do tego przyłożyć :) (znam ludzi którzy do fizjoterapeutów w jedną stronę mają 120km i jeżdżą tam minimum raz w tygodniu).
Mam nadzieję że Twój stan już się polepszył i teraz już nie odczuwasz żadnego bólu.

Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia!
 
     
Czyzu 
Mikrus Bioderkus



Status: Artroskopia x 2
Doczy: 20 Mar 2016
Posty: 7
Skd: Częstochowa
Wysany: Pon 06 Cze, 2016   Artroskopia biodra

Witam, jestem 3 miesiace po artroskopii biodra prawego(debridement stawu biodrowego) Czy to normalne , ze caly czas kuleje? Czasami jak mnie zaboli to az sie nie da wytrzymac i to tylko chwilowy bol, biodro strzela gdy podnosze udo.. Dodam , iz jest to moja 2 artroskopia tego samego biodra.. Lekarz oczywiscie mi wmawia, ze to normalne ale to pewnie jest jego bajer, operowal mnie Dr Hermanson w Piekarach...
 
     
StalFans 
Popularus Bioderkus



Status: Artroskopia x 2
Wiek: 30
Doczy: 20 Cze 2015
Posty: 51
Skd: Rzeszów
Wysany: Wto 07 Cze, 2016   

Coż dorgi Czyżu cięzko powiedziec co tam siedzi... Z tego co pamietam po swojej artro to po 3 miesiącach było u mnie dobrze jakis tam ból był ale nikły, za to 8 miesięcy po, czyli teraz jest tragedia każdy większy ruch to ból. Ja bym na Twoim miejscu pojechał do lekarza, może jakies RTG czy cos
 
     
Jagi84 
baletnica
Popularus Bioderkus



Status: Artroskopia + Endo
Wiek: 39
Doczya: 01 Cze 2011
Posty: 100
Skd: Szczecin
Wysany: Pi 10 Cze, 2016   

Czyzu a może po prostu idź do innego lekarza.... Co lekarz to opinia, może twoje biodro nie nadaje się na artro i trzeba pomyśleć o czyms innym. Paulina91 ja jestem po artroskopii i nigdy nie powiem już, że jest to malo inwazyjna metoda. Każdy przechodzi operacje inaczej, u mnie niby poszło wszystko dobrze a powikłania miałam takie, że podobno nikt o takich nawet nie słyszał. Potem dopiero od jednego lekarza dowiedziałam się ( nie wiem na ile to prawda), że w Stanach zakazali w niektórych szpitalach ceniących się robienia artroskopii biodra właśnie ze względu na odszkodowania jakie musieli płacić poszkodowanym głównie kobietom po tego typu malo inwazyjnych zabiegach. Niestety operacja to operacja. Każdy ma inne spostrzeżenia. Czyzy powodzenia życzę, bo wiem co to znaczy walczyć z biodrem po artroskopii. Ja po swojej teraz czekam na endo.
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.