Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Plakaty Forum Bioderko
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Czw 28 Sty, 2010   

Czy akcja plakatowania jeszcze trwa i czy można pomóc? Jest jakieś zestawienie, gdzie już wiszą? :)
Ja mogłabym w swoim mieście i we Wrocławiu rozprowadzić przy okazji :)
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Pi 29 Sty, 2010   

kinga napisa/a:
Czy akcja plakatowania jeszcze trwa i czy można pomóc? Jest jakieś zestawienie, gdzie już wiszą? :)
Ja mogłabym w swoim mieście i we Wrocławiu rozprowadzić przy okazji :)


Mnóstwo plakatów miało przez ochotników zostać rozwieszonych i z różnych przyczyn nie zawisły... :-( Oczywiście, że jeśli jest szansa "powiesić się" we Wrocławiu to trzeba z niej skorzystać. Kinga, w takim razie szukaj ochotników do pomocy (moze studentów?) i podaj adres na który wysłac Ci plakaty. Oblicz też ile ich potrzebujesz.

Co do listy miejsc gdzie już wiszą. Takową robiła swego czasu Nika, potem przesyłała mi mailowo informacje o dodatkowych punktach. Tylko ja nie mam tego zebranego w całość. Kilka innych osób też wieszało w innych miastach. Jeśli tylko znajdę 5 minut, no, moze 18 wolnego czasu ;-) to poszperam w skrzynkach mailowych i zbiorę to w całość. Od dawna plakaty nie dają mi spokoju i wściekam się ze nadal leżą w moim samochodzie zamiast wisieć. Zwyczajnie brakuje mi rąk i czasu do pracy, do zorganizowania takich działań. Poszukania np.wolontariuszy, wręczenia im listy szpitali i przychodni, nauczenia jak rozmawiać z osobami decyzyjnymi w placówkach i puścić ich w miasta.
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Pi 29 Sty, 2010   

Katjo - na plakatach są "stare" adresy Forum, ze starą domeną ... te też możemy wieszać ?
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Jowi 
Pielęgniarka

Gigantus Bioderkus




Status: Artroskopia x 1
Wiek: 37
Doczya: 19 Cze 2009
Posty: 848
Skd: Poznań
Wysany: Pi 29 Sty, 2010   

Chyba zapomniałam poinformować......do placówek, do których się udałam, miałam przyjść po nowym roku, gdyż wcześniej nie mieli czasu jak to stwierdzili zajmować się "pierdołami" - wie pani koniec roku robi swoje, a tu wszystko trzeba załatwić. Nowy rok w pełni więc snów mozna atakować :-D
_________________
.... Żaden Anioł nie szybuje samotnie......
....Twoja dłoń w mojej dłoni....bezpiecznie:)
 
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Pi 29 Sty, 2010   

Cytat:
Katjo - na plakatach są "stare" adresy Forum, ze starą domeną ... te też możemy wieszać ?


Tak Aga. "stara" domena niebawem będzie baaaaardzo dobrze wykorzystana. I celowo zostawiam ten adres na vel.pl Chyba nie wątpiłaś Aga, że zawsze mam plan ;-) prawda?

Jowi napisa/a:
Nowy rok w pełni więc znów mozna atakować :-D


Nie tylko mozna, ale nawet trzeba! Działaj Jowi i nieś nowinę o Biodrze w Poznaniu. Jak powiesisz - daj znać gdzie wiszą :) Powodzenia! PS. nie dawaj się zbywać! :-D
 
     
Jowi 
Pielęgniarka

Gigantus Bioderkus




Status: Artroskopia x 1
Wiek: 37
Doczya: 19 Cze 2009
Posty: 848
Skd: Poznań
Wysany: Pi 29 Sty, 2010   

Nie mam zamiaru, tylko przemówić komuś do rozsądku to inna kwestia, ale dam radę :-D
_________________
.... Żaden Anioł nie szybuje samotnie......
....Twoja dłoń w mojej dłoni....bezpiecznie:)
 
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Pi 29 Sty, 2010   

Katja napisa/a:
Chyba nie wątpiłaś Aga, że zawsze mam plan prawda?


Absolutnie nie wątpiłam...tylko byłam ciekawa jak to dalej będzie, czy za jakiś czas osoby czytające taki plakat będą mogły bez problemu do nas trafić :-D
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Pi 29 Sty, 2010   

AgaW napisa/a:
tylko byłam ciekawa jak to dalej będzie, czy za jakiś czas osoby czytające taki plakat będą mogły bez problemu do nas trafić :-D


będą, będa dokonale! :)


PS. Aga, widziałaś może ilość postów jaką napisałas? UPS! Przed chwilą to zobaczyłam i oczom nie wierzę! Chyba dodamy kolejne rangi.... hm.. pomóżcie mi je wymyśleć
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Pi 29 Sty, 2010   

Oooooo - jakoś nawet nie patrzę na ilość postów....nabierało się...ale jestem wciągnięta w bioderkowy nałóg - Bioderkoholizm mam w stadium nieuleczalnym :lol:
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Jowi 
Pielęgniarka

Gigantus Bioderkus




Status: Artroskopia x 1
Wiek: 37
Doczya: 19 Cze 2009
Posty: 848
Skd: Poznań
Wysany: Pi 29 Sty, 2010   

Bo forum bioderko to nałóg, ale jak z niego zrezygnować - zwyczajnie nie da się. Szkoda tylko, ze tak mało osób mimo wszystko jest czynnym na forum :-|
_________________
.... Żaden Anioł nie szybuje samotnie......
....Twoja dłoń w mojej dłoni....bezpiecznie:)
 
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Pon 01 Lut, 2010   

Katja napisa/a:
Mnóstwo plakatów miało przez ochotników zostać rozwieszonych i z różnych przyczyn nie zawisły... :-( Oczywiście, że jeśli jest szansa "powiesić się" we Wrocławiu to trzeba z niej skorzystać. Kinga, w takim razie szukaj ochotników do pomocy (moze studentów?) i podaj adres na który wysłac Ci plakaty. Oblicz też ile ich potrzebujesz.

:D pierw myślę: "a po co mi ochotnicy i wolontariusze?"... chwilkę potem...przecież ja znów z kulami chodzę :D :D :D
żeby policzyć, muszę wiedzieć (albo tu doczytać) gdzie najlepiej je wieszać :D i do kogo pierw uderzać: czy to ma być dyrektor, kierownik danej placówki?

może uda mi się namierzyć Anię z Wrocławia i razem tam zadziałamy :)
 
     
Nika 
Popularus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 2
Wiek: 44
Doczya: 04 Lip 2009
Posty: 149
Skd: Wa-wa
Wysany: Pon 01 Lut, 2010   

Katja napisa/a:

Co do listy miejsc gdzie już wiszą. Takową robiła swego czasu Nika, potem przesyłała mi mailowo informacje o dodatkowych punktach.


Ten temat miał służyć jako lista placówek, w których wiszą plakaty. Ja wiem tylko o tych, w których ja byłam i o których tutaj przeczytałam.

Moja lista wygląda więc tak:

- Przychodnia prywatna NZOZ Rodzina SC - Rybnik
- Przychodnia publiczna, ul. Czumy 1, Warszawa (swoją drogą, to inny oddział przychodni, która nie zgodziła się :mrgreen: na udostępnienie miejsca na bioderkowy plakat. Plakat pojawił się tam zanim usłyszałam odmowną odpowiedź w przychodni sąsiedniej.)
- Szpital przy ul. Szaserów (przychodnia).

Gdyby ktoś miał czas w robocze dni tygodnia w godzinach od 10 do 16, to w Warszawie nadal do zdobycia są Szpital Wolski, Bielański i CMC.

Jeden plakat chciałabym jeszcze zawieźć do przychodni w miejscowości, w której się wychowałam, ale nie mam pojęcia, kiedy tam pojadę, więc póki co, nie ma czym się chwalić.


Z tego, co pamiętam, to także Ewunia123 zawiesiła plakat(-y) w jednej z warszawskich przychodni. http://forumbioderko.pl/viewtopic.php?t=349
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Pon 01 Lut, 2010   

Nika dzięki za pomoc. Ja pewnie szukałabym w moim przepastnym outlooku jeszcze miesiąc tej informacji gdzie Twoje plakaty już wiszą :-) Dzięki za pomoc!

Kinga, często trzeba niestety udać się do jakiegoś "rządziciela" placówką ;-) i trochę pouśmiechać się dobrze argumentując. Ale chyba najlepiej mogłyby wypowiedzieć się jak to robiły osoby, które z sukcesem zawiesiły kilka plakatów - Nika, Bonia, ewunia123, AgaW, .. Ja większość którą wieszałam to przez osoby które znałam więc nie musiałam się zbytnio wysyłać argumentując bo znali nasze forum i intencje.

kinga napisa/a:
może uda mi się namierzyć Anię z Wrocławia i razem tam zadziałamy :)

super pomysł! Ania to fajna dziewczyna!
 
     
Bonia 

Gigantus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Doczya: 30 Cze 2009
Posty: 1257
Skd: Wielkopolska
Wysany: Pon 01 Lut, 2010   

W 1 placówce gdzie wieszałam plakat. Kierownikiem oddziału był mój znajomy rehabilitant więc zawieszenie plakatu na oddziale rehabilitacyjnym nie stanowiło problemu pozatym bardzo dobrze znam dyrektora tej prywatnej kliniki. Więc sprawe miałam ułatwioną w tym przypadku.

W innych placówkach bywało różnie albo odrazu uzyskiwałam zgodę albo musiałam zadziałać argumentami i urokiem osobistym :-D . jak jak pisze Katja.nie zawsze od razu byłam życzliwie przyjmowana. Ale po wyjaśnieniu W jakiej sprawie przychodzę atmosfera była życzliwa i spotykałam się że szczerym zainteresowaniem. I w sumie tylko 1 placówka mi odmówiła. Ale spróbuje jeszcze powalczyć.
_________________
Żyj tak by jak najwięcej dać z siebie innym
Ostatnio zmieniony przez Bonia Pon 01 Lut, 2010, w caoci zmieniany 2 razy  
 
 
     
Nika 
Popularus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 2
Wiek: 44
Doczya: 04 Lip 2009
Posty: 149
Skd: Wa-wa
Wysany: Pon 01 Lut, 2010   

Nikt nie wymagał ode mnie żadnej argumentacji. W większości przypadków prosiłam o pozwolenie na powieszenie plakatu. Pytano mnie głównie o moją operację, po czym miałam się zgłosić po jakimś czasie, by usłyszeć zdanie kierownictwa. Wszyscy prosili mnie o trochę czasu na zapoznanie się z forum. Tylko raz nie zgodzono się na jakąkolwiek rozmowę, miałam zostawić plakat w sekretariacie i zgłosić się po kilku dniach. Jeśli chodzi o szpitale, łatwiej umieścić plakat w przychodniach przyszpitalnych.
Plakatami, chyba, zajmowała się też Iwona.
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.