Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Przesunity przez: kinga
Wto 29 Gru, 2015
endoproteza u mlodych (21lat)
dominikatop 
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 29
Doczya: 28 Gru 2015
Posty: 79
Skd: Wójcin, Bydgoszcz
Wysany: Pon 30 Maj, 2016   

Ulaa91, to jest nie do pojęcia i miesiąc temu powiedział ortopeda, że rząd dał 500plus i robią cięcia na wszystkim co się da, wycofują tez niektóre endoprotezy a takiej jak do osób starszych mi nie wstawi. wiec tak sobie czekam i czekam...
 
     
Ulaa91 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 33
Doczya: 28 Maj 2016
Posty: 14
Skd: Kraków
Wysany: Wto 31 Maj, 2016   

To ciekawe jaką ja dostane...
 
     
dominikatop 
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 29
Doczya: 28 Gru 2015
Posty: 79
Skd: Wójcin, Bydgoszcz
Wysany: Sob 18 Cze, 2016   

witam wszystkich!
kuleje coraz bardziej, przykurcz nogi jest coraz wiekszy przez co noga wydaje sie byc coraz dluzsza. wszystkie przeciwbolowe (rantudil retard) zjadlam ale nie przynosily one poprawy wiec nie bede ich wykupywac, szkoda watroby. bardzo boli mnie tez kregoslup, lewa lopatka jest troszke nizej w stosunku do prawej, pewnie z racji tego ze idac przechylam sie bardzo na lewa strone. waga idzie w dol i to dosc szybko, za sprawa lekkich cwiczen nie obciazajacych stawu i bardziej racjonalnego jedzenia. utrata wagi i zmiana trybu zycia na prawde dobrze wpluywaja na samopoczucie wiec dolujace mysli zeszly na bok i brne do przodu z usmiechem i pozytywna energia :-)stawu sobie nie naprwie, bedzie co ma byc . co prawda czekanie na operacje najgorsze ale i to ma swoje +. im dluzej nie beda dzwonic tym wiecej bede miala cZasu aby chudnac , a mam jeszcze sporo do zrzucenia :) a im nizsza waga= szybsza rekonwalestencja po operacji;)


Optymisci akceptuja to czego nie mogą zmienic, wiec staram sie byc optymistka, Pozdrwiam:)
 
     
dominikatop 
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 29
Doczya: 28 Gru 2015
Posty: 79
Skd: Wójcin, Bydgoszcz
Wysany: Sro 06 Lip, 2016   

Haa, i ja się Doczekałam ;) termin operacji wrzesień 2017rok ;) zadowolona, czekam :-)
 
     
Ania K. 
17-06-2016
Bioderkus!!!



Status: Endo x 1
Wiek: 38
Doczya: 20 Lut 2014
Posty: 157
Skd: Warszawa
Wysany: Czw 07 Lip, 2016   

dominikatop, to teraz masz czas na przygotowanie...dużo czasu, więc możesz i zrzucić zbędne kilogramy i popracować nad nogą :)
_________________
Mermaid - moje bioderka przed i po
http://forumbioderko.pl/album_cat.php?cat_id=2
 
     
dominikatop 
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 29
Doczya: 28 Gru 2015
Posty: 79
Skd: Wójcin, Bydgoszcz
Wysany: Czw 07 Lip, 2016   

Ania K., dokładnie, a jestem na dobrej drodze wiec myślę że za rok będę już na prawdę szczupła :)
 
     
dominikatop 
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 29
Doczya: 28 Gru 2015
Posty: 79
Skd: Wójcin, Bydgoszcz
Wysany: Pi 29 Lip, 2016   

Ajajaj... mam ostatnio duże problemy ze snem. nie dość że noga w nocy boli, rwie, dosłownie nie wiem jak spać to drugi dzień mam dziwny paląco-promieniujacy ból w obrębie całego biodra. jakby był tam ogień. boli Strasznie.
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Czw 18 Sie, 2016   

Masz rehabilitacje przedoperacyjna? Terapia tkanek głębokich przyniosłaby Ci znaczna ulgę.
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
dominikatop 
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 29
Doczya: 28 Gru 2015
Posty: 79
Skd: Wójcin, Bydgoszcz
Wysany: Pon 05 Wrz, 2016   

AgaW, jestem po niejednej rehabilitacji (ćwiczenia fizyczne, pole magnetyczne). jednak zawsze efekt jest odwrotny , noga boli coraz bardziej. ledwo udaje mi sie dokonczyc. czy mozesz cos wiecej powiedziec o tej terapi? czy skierowanie musi wystawic ortopeda czy moze byc lekarz rodzinny. ( pytam , bo pierwsze skierowanie na rehabilitacje mialam od ortopedy, a pozniejsze od lekarza rodzinnego) .
ogolnie to zaczelam odliczanie , rowno rok do pierwotnej daty operacji . wrzesien 2017 bedzie wybawieniem i chyba nawet na ślub tak nie wyczekiwalam;) . niestety z noga coraz gorzej , potrafie isc prosto i sie przewrocic , bo noga mnie tak zaboli , ze nie jestem w stanie wytrzymac , z bolu sie ugina i leze na podlodze, albo na schodach w sklepie, rozne sytuacje.
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Sro 14 Wrz, 2016   

Piszesz o polu. To zabieg. Mam na myśli pracę nad wzorcem ruchu poprzedzona całościową diagnoza, prace na powiezi, poprawe współpracy łańcuchów mięśniowych.
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
dominikatop 
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 29
Doczya: 28 Gru 2015
Posty: 79
Skd: Wójcin, Bydgoszcz
Wysany: Sro 21 Wrz, 2016   

AgaW, wspomnialam o terapi tkanek glebokich mojemu lekarzowi rodzinnemu ale powiedzial ze o takim czyms nie slyszal . wspomne o niej jak bede na kontroli u mojego ortopedy w listopadzie .
 
     
dominikatop 
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 29
Doczya: 28 Gru 2015
Posty: 79
Skd: Wójcin, Bydgoszcz
Wysany: Nie 06 Lis, 2016   

haloo? czy jakies , chociaz troszke uśmieżające sposoby na nocne bóle stawu?
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Wto 08 Lis, 2016   

dominikatop, fajny lekarz co nie słyszał o pracy na tkankach głębokich. :mrgreen:
Wez idz do porządnego fizjoterapeuty.
Tabletki na ból stawów to NLPZ. Mocniejsze przepisuje lekarz.
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Pi 11 Lis, 2016   

dominikatop napisa/a:
AgaW, wspomnialam o terapi tkanek glebokich mojemu lekarzowi rodzinnemu ale powiedzial ze o takim czyms nie slyszal . wspomne o niej jak bede na kontroli u mojego ortopedy w listopadzie .

Nie dziwię się ze lekarz nie słyszał o tym. Ortopeda tez raczej wiele Ci o tym nie powie. To nie ich działka.
Praca na głębokich tkankach to dziedzina niedostępna na nfz i nie każdy fizjoterapeuta jest po odpowiednich kursach i posiada odpowiednie umiejętności. Tego typu techniki pracy są za to bardzo skuteczne zwłaszcza gdy fizjoterapeuta łączy kilka różnych pracując całościowo nad pacjentem.
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Bonia 

Gigantus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Doczya: 30 Cze 2009
Posty: 1257
Skd: Wielkopolska
Wysany: Pi 11 Lis, 2016   

Aga w ma rację
_________________
Żyj tak by jak najwięcej dać z siebie innym
 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.