Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Pilne pytanie do fachowców.
Landolier 
Zwyklaczek
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 56
Doczy: 31 Lip 2016
Posty: 144
Skd: Polska
Wysany: Pon 01 Sie, 2016   

Cytat:
Jeśli możesz to poradź jak mam lerzeć bo nie mogę znaleźć żadnych info w necie. Mam zwyrodnienie lędźwiowego i szyjnego więc uleżenie godziny w tej samej pozycji to wyzwanie. Obawiam się że w ten sposób to ja się nie zrosnę. Sam na chłopski rozum leże na plecach a pod kolano wstawiłem poduchę. A spanko na boku to poducha między kolanami i nie wiem czy tak powinienem czy sobie nie robie "kuku" a zachowania w WC są dla mnie czarną magią. Przecież siedząc na toalecie uciska się biodro więc całe leżenie pójdzie na marne. Poradźcie biodruniunie kochane.
_________________
Z głodu się jeszcze nikt nie zesr@ł, ...z bólu chyba tak.
 
     
alauthera 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 49
Doczya: 10 Cze 2016
Posty: 21
Skd: Lodz
Wysany: Pon 01 Sie, 2016   

Ja tez nie dawalam rady z lezeniem, wypozyczylam lozko szpitalne takie Na pilot regulowane, I tak zmieniam sobie pozycje w nocy. (ok 90zl za miesiac )
Ddatkowo uzywam malych poduszek podkladam pod boki raz jeden raz drugi by choc troszeczke odciazyc jeden bok, tak minimalnie bo Na Boku nie moge. Na WC przykrecana nadstawka ok sie siedzi.
 
     
MonikaOptima 
dwie endo
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 49
Doczya: 11 Lut 2014
Posty: 7
Skd: Rzeszów
Wysany: Pi 06 Pa, 2017   

Witam
Mam problem od 2 tygodni.Jestem 3 miesiące po wszczepieniu endo prawego biodra.Do tej pory nie miałam żadnych problemów,nic nie bolało.Dwa tygodnie temu pojawił się ból w tylnej części uda , promieniujący do łydki.Myślę,że jest to mięsień dwugłowy uda.Boli przy chodzeniu, przy leżeniu. Tylko podczas siedzenia nie boli.Biorę obecnie niesteroidowy lek przeciwzapalny ale nie bardzo pomaga.Czy przeczekać, czy iść do rehabilitanta?
Pozdrawiam Monika
_________________
MO
 
     
mjuniorek 
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 42
Doczy: 28 Cze 2017
Posty: 137
Skd: Olkusz
Wysany: Pi 06 Pa, 2017   

Rehabilitant , nie ma na co czekac
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.