Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Oddział Rehabilitacji SANUS Stalowa Wola
levariovus 
Popularus Bioderkus





Status: Artroskopia + Endo
Wiek: 49
Doczy: 19 Mar 2013
Posty: 51
Skd: Łuków
Wysany: Czw 26 Lis, 2015   Oddział Rehabilitacji SANUS Stalowa Wola

Witam. Właśnie pakuję manatki i ruszam na zaproszenie ZUS-u do Stalowej Woli Szpital Specjalistyczny SANUS Coś tam ludziska piszą że słabe atrakcje, brak imprez i takie tam... ale mało kto narzeka na bazę rehabilitacyjną więc może nie jest tak żle w końcu to szpital a nie sanatorium. Okaże się!
Jakby ktoś coś wiedział dajcie znać, ja ze swej strony póżniej opisze swe doznania.
_________________
Trzymajcie się! Albo nie, chodźmy bez trzymania!!!!
 
     
levariovus 
Popularus Bioderkus





Status: Artroskopia + Endo
Wiek: 49
Doczy: 19 Mar 2013
Posty: 51
Skd: Łuków
Wysany: Wto 12 Sty, 2016   

Czas coś napisać. Lekarz- ja trafiłem na lekarza medycyny który się dziwił że robią artroskopie biodra myślę ok-nie źle się zaczyna .
Zapisano mi basen,kriokomora,ćwiczenia "indywidualne" ,ćwiczenia grupowe, zabiegi fizykalne dodatkowo grota solna,dietetyk,psycholog.
Basen, kriokomora-super.
Ćwiczenia grupowe ogólno-rozwojowe dałem rade przez 1,5 tygodnia ból i jeszcze raz ból.
Ćwiczenia indywidualne podwieszenie biodra w klatce czas 7min na stronę i podwieszenie barków.
Sala ćwiczeń wyposażona w 3 rowerki stacjonarne z czego tak naprawdę sprawny jeden, atlas dla zusowców dostępny bez obciążenia, za kg trzeba zapłacić, był też inny sprzęt ale za opłatą dodatkową.
Prawie wszyscy uczestnicy turnusu narzekali na utrudniony dostęp do fizjoterapeutów (2-3 na ok 16 pacjentów ćwiczących indywidualnie + ok 10 pacjentów grupowych prowadzonych przez fizjoterapeutę).
Zabiegi fizykalne - prądy interferencyjne,jonofereza, ultradźwięki,krioterapia.
Wyżywienie-ok, kto chciał mógł przejść na dietę dr Budwig.
Moje i tylko moje odczucie jest takie: podejście grupowe(hurtowe) chyba że trafi się upierdliwy co będzie walczył o swoje.
_________________
Trzymajcie się! Albo nie, chodźmy bez trzymania!!!!
 
     
bebe14 
Bioderkus!!!



Status: Endo x 2
Wiek: 45
Doczy: 20 Lip 2013
Posty: 281
Skd: Lubelskie
Wysany: Wto 12 Sty, 2016   

No niestety tak to wygląda do tego trafiłeś miasto zamiast miejscowości uzdrowiskowej ale co zrobić
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Pi 22 Sty, 2016   

levariovus, standard. Szkoda wg mnie czasu na tego typu rehabilitację. Dobrze że należysz do tych aktywnych. Dasz radę i bez ich sieczkarni.
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.