Forum Bioderko Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Skąd dowiedziałeś/aś się o naszym forum?

Skąd dowiedziałeś/aś się o naszym forum?
od lekarza/rehabilitanta
3%
 3%  [ 11 ]
od znajomego/znajomej
12%
 12%  [ 38 ]
z wyszukiwarki w internecie
58%
 58%  [ 175 ]
z innej strony internetowej
14%
 14%  [ 44 ]
z blogu Dziennikzremontu.blogspot.com
7%
 7%  [ 22 ]
z wizytówki/plakatu Forum
2%
 2%  [ 7 ]
Głosowań: 297
Wszystkich Głosów: 297

madzi_czer 
Popularus Bioderkus

Status: Osteo. Ganza x 2
  Wysłany: Czw 20 Sie, 2009   Skąd dowiedziałeś/aś się o naszym forum?

Ciekawość, to ludzka cecha! :mrgreen: Dlatego postanowiłam przeprowadzić ankietę, z której dowiemy się, z jakich źródeł dowiadujecie się o naszym forum :-D
Zapraszam wszystkich nowych i obecnych forumowiczów do wypełnienia tej ankiety. Mam nadzieję, że będzie dobrym źródłem informacji, w którą stronę uderzyć z marketingiem naszego forum!

kinga 
19III2008 11VII2012

Status: Endo x 2
Wysłany: Czw 20 Sty, 2011   

Ostatnio dołączyło wielu nowych użytkowników :) w grudniu 28; a w styczniu już 25 :)
pochwalcie się jak tu trafiliście? :D

Nena 

Popularus Bioderkus

Status: Osteo. Ganza x 1
Wysłany: Czw 20 Sty, 2011   

Na forum trafiłam przypadkowo, jak szukałam namiarów na lekarza ortopedę w mojej miejscowości. Mijka umieściła na Forum kontakt do niego :-) , który spisałam i umieściłam w ulubionych. Dopiero za jakiś czas, jak znowu szukałam do niego telefonu zaczęłam czytać :) .
Informacje, które zamieszczone są na forum - to ogrom wiedzy na temat chorób bioder - wszystko zgromadzone w jednym miejscu. Opisywane doświadczenia i historie forumowiczów czytam z zapartym tchem, czasami ze łzami w oczach, czasami z uśmiechem na twarzy i uczę się jak walczyć o sprawność moich bioderek :-D .

kika17 

Mikrus Bioderkus

Status: Endo x 1
Wysłany: Nie 27 Lut, 2011   

Forum znalazłam przypadkiem. Szukając dobrych ortopedów natrafiłam na bloga Passiflory. Po 16 latach trwania w bezczynności, lęku i panice na myśl o problemie. Niedawno byłam u lekarza, który powiedział, że niewiele można już zrobić ocknęłam się. Dopiero teraz jestem przerażona. Pomóżcie.

aga.t. 

Gigantus Bioderkus

Status: Kapo x 1
Wysłany: Nie 27 Lut, 2011   

kika17 Witamy na forum!
Nie bój się kochana, dasz radę jak my wszyscy. Na początek zachęcam do czytania ciekawych i bardzo pomocnych postów.
O co konkretnie chodziło lekarzowi, że "niewiele już można zrobić" ?
Zachęcam do poczytania kącika rehabilitacji - pisałaś, że kulejesz a czy chodzisz o kulach??
Blog Pasiflory to również bardzo pomocna lektura,więc korzystaj z tych ''dobrodziejstw'' w pełni, czyli czytaj a potem pytaj :) Jesteśmy tu po to aby sobie pomóc, prawda?
Powodzenia i zaglądaj tu często :)

pasiflora 

Galaktikus Bioderkus

Status: Endo + Kapo
Wysłany: Pon 28 Lut, 2011   

kika17, bardzo się cieszę że mój blog Cię tu przywiódł. Teraz nie jesteś sama :mrgreen: z tym problemem Jest nas tu wielu i każdy podobną drogę przeszedł. Nie jeden-(na) z nas usłyszał, że niewiele da się zrobić. Ja na przykład jestem tego przykładem. Jak oglądali mojego rtg to cmokali, bo miednica za cienka bo warunki kiepskie, a jednak uparłam się i mam jedną kapoplastykę już za sobą, a na drugą czekam. :mrgreen:
Nie poddawaj się walcz o swoje, a na pewno znajdziesz świetnego lekarza który znajdzie w Twoim bioderku potencjał do wspaniałej protezki :)

Dawid 
Mikrus Bioderkus

Wysłany: Czw 28 Kwi, 2011   

Trafiłem dość dziwną drogą. Szukałem, komu oddać 1% z rozliczenia rocznego, a że w listopadzie zakończyłem rehabilitację po endo prawego, zacząłem guglować za organizacją, która działa pod tym właśnie kątem, by w przyszłości wszyscy mogli mieć wstawiane "mercedesy" wśród stawów...i ot, jestem :-)

Marlena 
Lena
Mikrus Bioderkus

Status: Osteo. Ganza x 1
Wysłany: Sro 04 Maj, 2011   

O forum dowiedziałam się od prof. Czubaka zeszłego roku, wcześniej nawet nie miałam pojęcia i tak jestem. Pozdrawiam ;-)

js7 
Popularus Bioderkus

Status: Endo x 2
Wysłany: Sro 11 Maj, 2011   

Dowiedziałam się o forum od siostry, która wiele informacji szukała pod moim kątem. Kiedy mój stan psychiczny był już bardzo kieski to Ona powiedziała poczytaj, wręcz nakazała to zrobić.
Później podczas wizyty u prof. Czubaka informacja o forum znów do mnie dotarła. Podsumowując: jestem wdzięczna, że KOCHANI jesteście tu, że tym nowicjuszom takim jak ja pomagacie, wspieracie na wiele sposobów. To bardzo ważne. Dziękuję.

Długi 
Mikrus Bioderkus

Status: Przed
Wysłany: Pon 23 Maj, 2011   

O tym forum dowiedziałem się od żony ._.

kate310 
żyję z nadzieją

Wysłany: Nie 14 Sie, 2011   

Ja wygooglałam, szukam informacji nieustannie odkąd zawisała nade mną groźba endo. I tak trafiłam do rodziny Bioderkowej

Richi 
Mikrus Bioderkus

Status: Endo + Inne operacje
Wysłany: Czw 27 Paź, 2011   

skąd dowiedziałem się o forum ?
Żadna z przygotowanych odpowiedzi nie pasuje, dlatego piszę tutaj.
Informację znalazłem w szpitalu w Piekarach Śląskich, na plakacie, na I Oddziale "Urazówki".
Wprawdzie informacja była, że forum znajduje się na stronie : bioderko.vel.pl
ale po wejściu na tą stronkę było przekierowanie na forum (forumbioderko.pl)
Pozdrawiam

marta_delme 
Mikrus Bioderkus

Status: Inne operacje
Wysłany: Czw 27 Paź, 2011   

wygoglowalam... termin drugiej OP zbliza sie wielkimi krokami i tak chcialam poczytac cos w tej tematyce. 4 lata temu nic nie moglam znalezc, przez ten czas nie szukalam.

mariola40 
mariola40
Mikrus Bioderkus

Wysłany: Pon 29 Paź, 2012   

Skąd dowiedziałam się o Was ?
Z google, często coś szukam stukam itp.
Mam niedowład lewostronny,prawa strona mojego ciała wysiada-jest za mocno obciążona.
Biodro zwłaszcza,po mału daje o sobie znać.

mwz 
mwz

Wysłany: Sro 15 Sty, 2014   

Skąd dowiedziałam się o forum?-z internetu. 4 miesiące temu przeszłam skomplikowaną operacje ,która wiązała się z przeszczepem kości i endoprotezą biodra.Czekam teraz na następną-endoprotezę kolana. Podczytywałam wcześniej
wypowiedzi na forum ,zarejstrowałam się wczoraj.Na forum mało jest wypowiedzi osób w moim wieku ,ale myślę ,że z czasem się pojawią.Pozdrawiam forumowiczów -tastarsza-mwz /zawsze optymistka/. :-D :-D :-D

Odpowiedz do tematu