Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
OŚWIADCZENIE ZARZĄDU FUNDACJI BIODERKO O LIKWIDACJI FUNDACJI
Stiv Slon 
Stiv Slon
Popularus Bioderkus





Status: Artroskopia x 1
Doczy: 17 Maj 2014
Posty: 83
Skd: Warszawa
Wysany: Wto 11 Sie, 2015   Katju...

Witaj Katju !

Dzięki , że napisałaś otwarcie jaka jest sytuacja !
Dla mnie jest oczywiste, że nie powinno być sytuacji, w której sama będziesz ponosić koszty opłat związanych z prowadzeniem Forum.
Ja deklaruję dokładanie się do wspólnej składki i wkrótce wyśle przelew.

Pozdrawiam serdecznie !

Stiv

ps
A może napiszesz Nam , podzielisz się ( jesli jeszcze tego nie zrobiłaś ) jakie są Twoje dalsze plany zawodowe ?
_________________
Stiv Slon
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Wto 11 Sie, 2015   

Stiv Slon napisa/a:
Dzięki , że napisałaś otwarcie jaka jest sytuacja !
Dla mnie jest oczywiste, że nie powinno być sytuacji, w której sama będziesz ponosić koszty opłat związanych z prowadzeniem Forum.
Ja deklaruję dokładanie się do wspólnej składki i wkrótce wyśle przelew.

Dziękuję za ciepłe słowa. Kilku takich jak Ty Stiv i damy radę, ta krypa popłynie dalej :D

Stiv Slon napisa/a:
ps.A może napiszesz Nam , podzielisz się ( jesli jeszcze tego nie zrobiłaś ) jakie są Twoje dalsze plany zawodowe ?

Stiv, Fundacja nigdy nie miała i nie ma pokrycia z moim życiem zawodowym. Prowadziłam ją społecznie od początku do końca - społecznie znaczy charytatywnie a więc nie miała nic wspólnego z moim zawodem czy zarobkowaniem (dla niektórych to się wiąże ;) ) Owszem, teraz po 7 latach jej uczestnictwa w moim życiu zrobi się trochę pusto...ale ten kto mnie troszkę zna, wie że zajęć mam bez liku i zwykle nie starcza mi doby bo realizować swoje plany. Nawet jeśli wystąpi "chwilowy brak zajęć" ;) spowodowany brakiem fundacji jestem pewna, że natychmiast go nadrobię ;)
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Wto 11 Sie, 2015   

Katja, widzisz .... Nie będziesz z tym sama.
Zachowajmy się jak rodzina :)
 
     
Stiv Slon 
Stiv Slon
Popularus Bioderkus





Status: Artroskopia x 1
Doczy: 17 Maj 2014
Posty: 83
Skd: Warszawa
Wysany: Wto 11 Sie, 2015   :)

Kaju !
Jestem przekonany, że tak jest i tak będzie jako rzecze .... Pasiflora :)

W przeciągu tylko jednego roku spotkałem "na Bioderku" tak wiele wspaniałych Osób
i doświadczyłem od Nich tyle bezinteresownej pomocy, że nie mam wątpliwości co do
tego, że sprawy "Bioderka" na pewno są bardzo bliskie Ich sercu.

Wobec tej ilości, uważam sumę 122 pln za symboliczną, zwłaszcza gdy można rozłożyć ją na Nas Wszystkich, zainteresowanych istnieniem "Bioderka" , oraz wdzięcznych za istnienie tego Forum / nawet gdy w dzisiejszych czasach człowiek przygląda się uważnie każdej wydanej kwocie pieniędzy /.

Z przyjemnością zawiadamiam, że nastąpił już z mojej strony przelew składki za 2015 r. :)

Pozdrawiam ciepło !
Stiv

ps
Dzięki za wyjaśnienie odnośnie Twojego w pełni charytatywnego zaangażowania w sprawy Fundacji.
Nie wątpię, że potrafisz znaleźć Sobie w to miejsce inne pożyteczną i równie ambitną działalność :)
_________________
Stiv Slon
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Wto 11 Sie, 2015   

Stiv Slon napisa/a:
Dzięki za wyjaśnienie odnośnie Twojego w pełni charytatywnego zaangażowania w sprawy Fundacji.
Tak było ZAWSZE. Nikt na fundacji nie zarobił złamanego grosza, a wręcz przeciwnie. Czasem mnie to dziwiło iż mój narzeczony nigdy mi nie zabronił jeździć w sprawach fundacji pomimo iż był taki czas, że byłam całkowicie na jego utrzymaniu. Ba, wręcz sam angażował się wyrażając swoje zdanie lub jeżdżąc ze mną by te sprawy pozałatwiać. Wierzę że jest na świecie wiele dobra i możemy się nim dzielić. Dobro zawsze powraca.
 
     
Stiv Slon 
Stiv Slon
Popularus Bioderkus





Status: Artroskopia x 1
Doczy: 17 Maj 2014
Posty: 83
Skd: Warszawa
Wysany: Sro 12 Sie, 2015   :)

Cóż można dodać do Twojej informacji Pasifloro ...???

Z mojej strony....
WIELKIE DZIĘKI Wszystkim Ludziom dobrej woli, którzy dzielili i dzielą się bezinteresownie dobrem "na Bioderku" i w ogóle !!!

Pozdrawiam serdecznie! :)
Stiv
_________________
Stiv Slon
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Sro 12 Sie, 2015   

Stiv, dziękuję za cegiełkę, Twoje 22 zł są zaksięgowane i będą spożytkowane na opłacenie domeny forumbioderko.pl
Łącznie na dziś dzień mamy 2 cegiełki w łącznej kwocie: 32 zł. Dziękuję w imieniu Bioderek.
 
     
Stiv Slon 
Stiv Slon
Popularus Bioderkus





Status: Artroskopia x 1
Doczy: 17 Maj 2014
Posty: 83
Skd: Warszawa
Wysany: Sro 12 Sie, 2015   :) :) :)

:) :) :) Dzięki Katju za potwierdzenie !

Mam nadzieję, że to ruszy .... lawinę wsparcia dla domeny Forum :)

Pozdrawiam serdecznie!
Stiv
_________________
Stiv Slon
 
     
magdalenaa 
pytająca
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 2
Doczya: 08 Lut 2013
Posty: 59
Skd: Krk
Wysany: Sro 12 Sie, 2015   

Ode mnie tez poszla skladka :)

Pozdrawiam, Magda
_________________
m.
 
     
Barbara5 
Barbara
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 71
Doczya: 26 Gru 2015
Posty: 3
Skd: Warszawa
Wysany: Sob 26 Gru, 2015   

Katja napisa/a:
Chcę dopowiedzieć kilka słów. Jako pomysłodawczyni, założycielka, fundatorka i prezes Fundacji BIODERKO bardzo mi smutno, że taka chwila nastąpiła. Niestety nasza organizacja od dłuższego czasu borykała się z ogromnymi problemami finansowymi.

Bardzo mi przykro pani Katjo, że to już koniec. Nie mogła się pani zwrócić do pana Owsziaka? Na pewno by pomógł.
Może jeszcze cos z tego będzie?
Pozdrawiam serdecznie,
Barbara
_________________
Barbara
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Pi 05 Lut, 2016   

Barbara5 napisa/a:
Katja napisa/a:
Chcę dopowiedzieć kilka słów. Jako pomysłodawczyni, założycielka, fundatorka i prezes Fundacji BIODERKO bardzo mi smutno, że taka chwila nastąpiła. Niestety nasza organizacja od dłuższego czasu borykała się z ogromnymi problemami finansowymi.

Bardzo mi przykro pani Katjo, że to już koniec. Nie mogła się pani zwrócić do pana Owsziaka? Na pewno by pomógł.
Może jeszcze cos z tego będzie?
Pozdrawiam serdecznie,
Barbara


Barbara5, dziękuję za dobre słowo :-) Ale czasem na siłę nie warto, fundacja przez czas swojego funkcjonowania zrobiła wiele dobrego. Wielu ludzi z własnej nieprzymuszonej woli pracowali w niej za "dziękuję", a uśmiech. Mnie to cieszy i zawsze będę wspominać ten czas z uśmiechem na twarzy. Ale ten czas juz minął. Teraz dajemy fory innym, może nowym organizacjom z zapleczem, dochodami, świeżymi pomysłami :-)
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.