Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Poszukuję rehabilitacji w Gorzowie Wielkopolskim.
slawek 
Mikrus Bioderkus



Status: Sympatyk Forum
Wiek: 45
Doczy: 28 Kwi 2015
Posty: 4
Skd: Gorzów Wielkopolski
Wysany: Sro 29 Kwi, 2015   Poszukuję rehabilitacji w Gorzowie Wielkopolskim.

Witam

Na początku się przedstawię, mam na imię Sławek, przypadek dotyczy mojego taty, który dwa tygodnie temu miał wypadek, upadł z drabiny i złamał miednicę. W tym momencie tato jest już po operacji zespolenia miednicy, oraz kości przedramienia, która trwała 5 godzin.

W poniedziałek ma być wypisany do domu, nie chcę się tu rozpisywać o całej sytuacji jaka panuje w szpitalu bo szkoda na to nerwów zwłaszcza teraz kiedy nadchodzi majówka. Pacjent z łóżka obok został dzisiaj wypisany do domu oprócz złamanego biodra ma wstawiony rozrusznik oraz cierpi na chorobe parkinsona po operacji nie miał nawet ze szpitalnym rehabilitantem stawiania do pionu, pierwotny termin miał na poniedziałek ale kazano zabrać go żonie dzisiaj.

Boję się, że z ojcem będzie podobnie jutro jest ostatni dzień przed długim weekendem a tato nie miał jeszcze żadnych ćwiczeń. Zdaję sobie sprawę, że zaraz po wyjściu trzeba jak najszybciej zająć się dobrą rehabilitacją również zabiegami medycznymi wspomagającymi zrost kości.

Ogólnie cała rodzina jest załamana,głównie dlatego, że lekarze głównie straszą wczoraj po wizycieu lekarza prowadzącego mama cały wieczór płakała, nie znamy rodzaju złamania bo nikt nas o tym jeszcze nie poinformował, wiadomo złamana była miednica i zostało to zespolone na płytkę, lekarz który nie operował powiedział wczoraj mamie, że tato będzie inwalidą, że bedzie miał krótszą nogę i za 2 do 8 lat bedzie potrzebował sztucznego biodra.
ki
Szukam dobrego centrum rehabilitacyjnego w Gorzowie Wielkopolskim, które pozwoli na zminimalizować następstwa tego wypadku.
 
     
dorotabeata 
2016r., 2017r.
Maximus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 64
Doczya: 21 Cze 2014
Posty: 476
Skd: lubuskie
Wysany: Sro 29 Kwi, 2015   

Mogę podać Ci rehabilitanta z Gorzowa - Konrad Wieczorek z Rehakompleks tel. 604 128 195. To jest prywatna rehabilitacja. Ja tego pana nie znam, ale polecali mi go lekarze ortopedzi w Gorzowie. W przyszłym roku mam operację stawu biodrowego i mam zamiar się tam rehabilitować tuż po operacji. Odpowiadam na Twoje zapytanie, ale sama tego nie sprawdziłam. Strona: www.rehakompleks.pl
_________________
Beata8
 
     
slawek 
Mikrus Bioderkus



Status: Sympatyk Forum
Wiek: 45
Doczy: 28 Kwi 2015
Posty: 4
Skd: Gorzów Wielkopolski
Wysany: Czw 30 Kwi, 2015   

Dzięki za odpowiedź już do nich dwoniłem podjeliby się rehabilitacji. Niestety okazuje się, że tato miał wyjśc w poniedziałek ale zmieniono decyzje i bedzie miał drugą operację, będzie coś poprawiane bo ściąga stopę w jedną stronę.
 
     
Kamil112 


Status: Student
Doczy: 29 Mar 2016
Posty: 0
Skd: Kalisz
Wysany: Wto 29 Mar, 2016   

Od siebie mogę w 100% polecić lekarza Andrzeja Kroszczyńkiego z Kalisza. Bardzo profesjonalnie podszedł do mojego tematu i ostatecznie pomógł mi się uporać z bólem.
Dodatkowo bardzo sympatyczny człowiek.
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Czw 14 Kwi, 2016   

Kamil112, a w czym Ci pomógł?
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.