Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Gabinet Fundacji BIODERKO - HOLIS
F. BIODERKO 



Status: Organizacja
Doczya: 14 Wrz 2012
Posty: 4
Skd: Warszawa
Wysany: Wto 30 Wrz, 2014   Gabinet Fundacji BIODERKO - HOLIS

Z dumą oświadczamy, że nasza Fundacja BIODERKO otwiera swój pierwszy, długo wyczekiwany gabinet rehabilitacji funkcjonalnej!!

Nasz gabinet nazywa się HOLIS - Medycyna Manualna i Terapia Funkcjonalna, mieści się w Warszawie, w malowniczej dzielnicy Rembertów, przy ul. Paderewskiego 171, 04-438 - w siedzibie Fundacji BIODERKO. Pracują w nim znani już Wam i utalentowani terapeuci z Forum Bioderko :) W gabinecie służymy pomocą pacjentom zarówno przed jak i po zabiegach operacyjnych, pacjentom z problemami stawów biodrowych i okolic, ale nie tylko. Do gabinetu zapraszamy dosłownie każdego pacjenta z bólem, dysfunkcją, problemami wad postawy, przyszłe i młode mamy, dzieci, sportowców i osoby, które "coś boli, ale nie wiedzą co". HOLIS - jak sama nazwa wskazuje propaguje holistyczne spojrzenie na organizm człowieka. Skupia się nie na efektach ale przyczynie bólu czy dyskomfortu.
Serdecznie zapraszamy do linku z forum, w którym jest nieco więcej na temat gabinetu: TUTAJ
oraz na stronę www.gabinetholis.pl (jeszcze w budowie)
i profil na portalu społecznościowym facebook: https://www.facebook.com/gabinetholis na którym na bieżąco staramy się informować o ciekawostkach związanych z gabinetem, terapeutami oraz nowościach.

Gabinet HOLIS będzie nie tylko miejscem fachowej pomocy dla pacjentów, ale także miejscem edukacji, organizowanych warsztatów i wykładów na tematy związane ze zdrowiem, mądrą rehabilitacją, profilaktyką w rehabilitacji osób dorosłych i dzieci itp. Co jakiś czas będziemy także organizować bezpłatne konsultacje fizjoterapeutyczne. Dlatego śledźcie nas profil na Facebooku, czytajcie forum i zaglądajcie do HOLIS. Powoli ruszamy. A będzie się u nas dużo działo!
Niebawem ogłosimy kiedy nastąpi oficjalne otwarcie. Mamy nadzieję, że lada moment :-)
Już teraz serdecznie zapraszamy do miejsca, które jest przyjaznym miejscem dla każdego Bioderkowicza i nie tylko :-)
 
     
maaly-22 
3.6.12 29.7.14 11.8.
Gigantus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 42
Doczy: 13 Lip 2013
Posty: 976
Skd: Muszyna
Wysany: Wto 30 Wrz, 2014   

Super i oby więcej takich miejsc było w naszym kochanym kraju gratuluje i trzymam kciuki hej.....
_________________
" nie smuć się nie warto ciesz się życiem i kazdą jego chwilą".....» Wieloodłamowo złamana miednica, lewa kończyna krótsza o 4 cm
 
 
     
kieszczyński 

Maximus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 69
Doczy: 11 Sty 2010
Posty: 574
Skd: Piotrków Tryb.
Wysany: Wto 30 Wrz, 2014   !!!!

BRAWO...BRAWO!!! :-D :-D :-D :-D :-D
 
     
grazynamackowiak 

Popularus Bioderkus



Status: Osteo. + Endo
Doczya: 05 Lis 2009
Posty: 102
Wysany: Wto 30 Wrz, 2014   

Witam przeczytałam informacje Warszawa ma gabinet rehabilitacji a my pozostali daleko
mieszkający nie będziemy mogli korzystać ze stratą dla nas dobrze źe sie wam udało życzę dużo
pacjętów frofesjonalnych rehabilitantów .
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Wto 30 Wrz, 2014   

grazynamackowiak napisa/a:
a my pozostali daleko
mieszkający nie będziemy mogli korzystać ze stratą dla nas
A dlaczego tak myślisz?
Nawet rzadsze spotykanie się się dobrymi specjalistami którzy przyjmują wiele kilometrów od nas ma sens!
Ja, AgaW czy Dusia dokładnie tak robiłyśmy. Pracujemy na miejscu ze swoimi rehabilitantami, a gdy tylko nie umiemy przeskoczyć pewnego progu wówczas jedziemy do dobrych fizjoterapeutów (teraz na szczęście przyjmują w Holisie) na konsultację. Oni diagnozują i dają wytyczne do działania ze swoim stałym rehabilitantem.
Nie sposób jest ćwiczyć codziennie byle co. Sukcesem będzie rzadszy kontakt (np raz na miesiąc) który da Ci wytyczne na ten czas. Podczas kolejnych spotkań następuje kontrola tego co się zrobiło i otrzymuje kolejne wskazówki. I tak w kółko....


Jejku jak ja się cieszę tym gabinetem :mrgreen:
Sporo wspaniałej pracy zostało zrobione.
Korzystajcie z tych dobrodziejstw, bo naprawdę warto.
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Sro 01 Pa, 2014   

I ja czuję radość że nasz Gabinet jest już gotowy na przyjęcie pacjentów.
To miejsce gdzie Bioderkowicze i nie tylko osoby z chorymi biodrami uzyskają kompleksową pomoc w swoich problemach.
Gorąco zapraszam wszystkich, którzy potrzebują konsultacji/pomocy terapeuty.
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
mprzepiora 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 47
Doczya: 31 Gru 2011
Posty: 643
Skd: okolice Nowego Sącza
Wysany: Sro 01 Pa, 2014   

pasiflora napisa/a:
Nawet rzadsze spotykanie się się dobrymi specjalistami którzy przyjmują wiele kilometrów od nas ma sens!
Ja, AgaW czy Dusia dokładnie tak robiłyśmy. Pracujemy na miejscu ze swoimi rehabilitantami, a gdy tylko nie umiemy przeskoczyć pewnego progu wówczas jedziemy do dobrych fizjoterapeutów (teraz na szczęście przyjmują w Holisie) na konsultację. Oni diagnozują i dają wytyczne do działania ze swoim stałym rehabilitantem.


Ja również tak robiłam, korzystałam i będę korzystać z konsultacji u fizjoterapeutów pracujących w Holisie. Tylko dzięki tym konsultacją znalazłam swoją drogę rehabilitacji.
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Sro 01 Pa, 2014   

mprzepiora, o przepraszam faktycznie tak było :D Zapomniałam że Ty również w ten sposób odnalazłaś swoją własną drogę do dobrej rehabilitacji.
Nie czekajcie kochani jak nie wiecie nic na temat dobrej rehabilitacji tylko zapisujcie się na konsultację. Nawet sporadyczne wizyty mają sens. Wielu bioderkowiczów to potwierdzi.
 
     
asia567 
Bioderkus!!!



Status: Endo x 2
Doczya: 12 Lut 2013
Posty: 186
Skd: ...
Wysany: Sro 01 Pa, 2014   

A czy cenowo można coś wiedzieć? :)
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Sro 01 Pa, 2014   

asia567, jest nr telefonu zadzwoń i dopytaj.
Ja jeszcze nie znam cennika
 
     
ewunia123 
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 74
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 110
Skd: Warszawa
Wysany: Pi 03 Pa, 2014   

Fizjoterapeuci z gornej półki, pieknie i nietuzinkowo wyposazony gabinet, czy pacjentowi potrzeba czegos wiecej?? Jestem przekonana ze w tym gabinecie kazdy pacjent bedzie " postawiony na nogi" i autentycznie"dopieszczony"
Umiejetnosci i zaangażowanie personelu znam z wlasnego doswiadczenia. Dziekuje!
_________________
Najwiekszym zwyciestwem nie jest brak porazek, ale podnoszenie sie po kazdej z nich
Konfucjusz
 
     
grazynamackowiak 

Popularus Bioderkus



Status: Osteo. + Endo
Doczya: 05 Lis 2009
Posty: 102
Wysany: Nie 05 Pa, 2014   

Witam bardzo dobra informacja dla nas wszystkich że w gabinecie Holis będą konsultowani
diagnozowani pacjęci .Mam nadzieję że będą organizowane warsztaty nowoczesnej terapi funkcjonalnej
dla wszystkich chętnych z naszego forum pozdrawiam .
 
     
Mijka 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 73
Doczya: 21 Lis 2009
Posty: 763
Skd: W-M
Wysany: Nie 26 Pa, 2014   

https://www.facebook.com/gabinetholis "Hurra! No i udało się. Za nami oficjalne, aczkolwiek wyjątkowo spontaniczne otwarcie Gabinetu HOLIS. Był szampan, kwiaty, pyszne ciasto, gołe żarówki w suficie i kable na słupie ale było fantastycznie! "

Gratuluję :ok: kiedyś wpadnę do Was, bo bardzo sobie cenię profesjonalizm Wendy i Fizkoma :)
_________________
Z zamartwianiem się lepiej poczekać. Może okazać się, że wcale nie jest potrzebne.
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.