Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
HOLIS Centrum Leczenia i Rehabilitacji WARSZAWA (Rembertów)
johana4 
Popularus Bioderkus





Status: Inne operacje
Wiek: 39
Doczya: 23 Sty 2010
Posty: 109
Skd: Tuszyn
Wysany: Nie 08 Lut, 2015   

Żenujące postępowanie organizatorów.
Aż trudno to skomentować...
_________________
Jestem jaka jestem...
 
     
Anita97 
anita97
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczya: 28 Lis 2014
Posty: 18
Skd: Mazury
Wysany: Czw 19 Lut, 2015   

Skorzystałam z wizyty w Holis. ABSOLUTNA REWELACJA!!! Wizyta warta każdych pieniędzy. Nie spodziewałam się że ktoś może mieć aż tak dużą wiedzę z zakresu fizjoterapii czy prawidłowego funkcjonowania mięśniowo-szkieletowego organizmu. Jestem zachwycona, że ktoś mnie tak szczegółowo przebadał. Nie ma ani słowa przesady w opiniach zachwalających tę placówkę. Szkoda, że ja nie mieszkam bliżej Warszawy. Gorsza sprawa, że połowa mojego szkieletu nadaje się do remontu a o niektórych przypadłościach w ogóle nie miałam pojęcia.
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Czw 19 Lut, 2015   

Anito, cieszą nas te słowa pod adresem Gabinetu :) Najważniejsze że masz diagnozę, znasz kierunek działania-teraz będziesz zmierzać prosto krokami do swojego celu. Powodzenia!
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Pon 03 Gru, 2018   

Centrum Leczenia i Rehabilitacji HOLIS (już jakiś temu) zmienił swoją siedzibę. Jest na ul. Gawędziarzy 61 w Warszawie (nadal dzielnica Rembertów). Poszerzył tez swoją ofertę o osteopatę oraz terapeutkę neurologiczną i terapeutkę dla dzieci. Nadal baaaaardzo silnie zajmujemy się stawami biodrowymi :-) A przywódczynią terapeutów w tym temacie jest nie kto inny jak złoto ręka rehabilitant Karolina Talaga (vel Wendy).
Wszystkich pacjentów HOLISu w imieniu swoim i naszych terapeutów prosimy o wypełnienie ankiety podsumowującej ostatni rok naszej pracy - jeśli byliście u nas i chcecie podzielić się wrażeniami - zróbcie to. To pomoże nam jeszcze lepiej spełniać oczekiwania naszych pacjentów :-)
Dziękujemy, że z nami jesteście! :mrgreen:
LINK DO ANKIETY: https://www.survio.com/survey/d/X9K5M7P8N1J1K3A1M
 
     
Eliska 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 44
Doczya: 16 Pa 2015
Posty: 4
Skd: Warszawa
Wysany: Pi 21 Sie, 2020   

Hejka,
chciałam dopytać o rehabilitantów w Warszawie. Widzę że Holis działa, czy to jest najlepsze miejsce do konsultacji przed operacją (Ganza) i po? mieszkam na Bemowie, czy może ktoś wie czy jest jakaś rehabilitacja bliżej, albo jakiś fajny rehabilitant? Widzę informacje na forum ale nie widzę aktualnych.
pozdrawiam :)
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.