Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Sheridan - A miało być tak pięknie...
maaly-22 
3.6.12 29.7.14 11.8.
Gigantus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 42
Doczy: 13 Lip 2013
Posty: 976
Skd: Muszyna
Wysany: Sob 11 Pa, 2014   

Popieram słowa dziewczyn potrzeba czasu by się nauczyć tego i aby głowa zapamiętała wazne jest ze wiesz co i jak masz robić ćwiczyć . Trzymam kćuki za Ciebie aby było wszystko ok pamiętaj rzymu odrazu nie zbudowali a głowa mózg musi przysfoić nauke zapamiętać ruchy . Wiem sam jak to jest bo sam lapałem się na tym ze organizm mięśnie były sprawniejsze a ja miałem w głowie ze trzeba im pomuc np ręką a gdy dzwigałem noge w głowie pojawiała się myśl co ja robie przecie mięśnie same pracują moge dzwignąć noge.....pozdrawiam
_________________
" nie smuć się nie warto ciesz się życiem i kazdą jego chwilą".....» Wieloodłamowo złamana miednica, lewa kończyna krótsza o 4 cm
 
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Sob 11 Pa, 2014   

Też kiedyś wydawało mi się podczas swojej rehabilitacji że to niezwykle długa droga.
Lepiej nie myśleć ile masz do zrobienia(bo można się zniechęcać) lecz skupiać się na kolejnych etapach tego co odpracowyjesz.
Sheridan napisa/a:
Może - z miejscem dla mojego ulubionego słowa - KIEDYS

Nie może i nie kiedyś ale już teraz widząc błędy i ucząc się kontroli odnosisz z każdym dniem sukces. Jesteś pod świetną opieką więc z czasem będziesz mieć tej pracy nad ciałem coraz mniej.
Wytrwałości w ćwiczeniach Ci życzę :)
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
maaly-22 
3.6.12 29.7.14 11.8.
Gigantus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 42
Doczy: 13 Lip 2013
Posty: 976
Skd: Muszyna
Wysany: Pi 17 Pa, 2014   

Sheridan jak tam zdrówko i samopoczucie jak się miewaszi czujesz myśle ze lepiej ze rehabilitacja pomaga pozdrawiam...
_________________
" nie smuć się nie warto ciesz się życiem i kazdą jego chwilą".....» Wieloodłamowo złamana miednica, lewa kończyna krótsza o 4 cm
 
 
     
Sheridan 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 39
Doczya: 15 Wrz 2014
Posty: 27
Skd: Ząbki
Wysany: Pi 24 Pa, 2014   

Przepraszam za długa przerwę w relacjach - musiałam się zdystansować nieco do tematu. Kwestia mojego zdrowia na tyle mnie zmęczyła, że postanowiłam sobie zafundować mały wypad poza miasto - cisza kłująca w uszy i ćwiczenia :) Nie da się całkowicie oderwać od rzeczywistości, ale da się nabrać perspektywy.

Regularnie zanudzam Wendy moimi dolegliwoścami - raz boli tu raz tam, raz mniej raz więcej. Co najciekawsze czasami nie jestem w stanie dokładnie określić miejsca bólu, w sensie wskazać dokładnego punktu - wiem jednak, że nie ma to nic wspólnego ze stawem a moimi mięśniami. W sumie mieśniami też trudno to nazwać, szczególnie gdy obserwuję moje trzesące się jak galareta nogi podczas ćwiczeń. Dopiero pracując z Wendy mogłam się dowiedzieć jak jestem słaba i jak najprostsze niby ćwiczenia sprawiają mi olbrzymie trudności. Do tego dochodzii szereg zakodowanych w mojej głowie kombinacji - doskonale umiem obejść ćwiczenia z których wykonaniem sobie nie radzę. Choć wiem, że robię je źle, nie potrafie zmusić mojego ciała do prawidłowej pracy. Jeszcze nie :) Zawzięta ze mnie bestia, więc nie zamierzam sie poddawać w myśl zasady "slowly but shurly" :) Wiem, że w którymś momencie dopadnie mnie zwątpienie - ale wierzę, że moja Pani Sadystka :-P sobie z tym poradzi :)

Wiem, że się powtarzam i że szereg z Was już się zapoznało z podobnymi opiniami, ale jeszcze raz chciałabym Wam zwrócić uwagę na sprawdzenie wszystkich możliwości. Mogę opierać się tylko na swoim przykładzie, ale przecież nic nie stoi na przeszkodzie by sprawdzić czy to podziała na Was.
Na jedne z zajęć przyszłam z dużym bólem w okolicy biodra, wyszłam bez niego. Gdyby to był faktycznie staw, to nie było by możliwe. Gdyby nie wizyta w Holis i spotkania z Karolinką nadal bym o tym nie wiedziała. Oczywiście to nie jest uzdrowienie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki - to pokazania możliwości. Nie zażegnałam moich dolegliwości bólowych całkowicie, ale wiem z czego one wynikają i ile mnie czeka mozolnej i systematycznej pracy. Myślę, ze podstawą jest poznanie na swojej drodze właściwych osób, które właściwie sie nami zajma - sama nie byłabym w stanie sobie z tym poradzić - dzięki Karolinko za Twoje zaangażowanie i zagrzewanie do walki :)
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Pi 24 Pa, 2014   

Sheridan, bardzo dziękujemy za wpis. Taki wpis jest nam potrzebny, by...
Po pierwsze jak to napisałaś: "jeszcze raz chciałabym Wam zwrócić uwagę na sprawdzenie wszystkich możliwości. Mogę opierać się tylko na swoim przykładzie, ale przecież nic nie stoi na przeszkodzie by sprawdzić czy to podziała na Was. "
A po drugie, bo potwierdzić, że to m.in w gabinecie Fundacji BIODERKO macie możliwość sprawdzić czy na Was "to" podziała. No chyba, że lubicie się od razu ciąć.... Ale w to nie wnikam :mrgreen:
 
     
maaly-22 
3.6.12 29.7.14 11.8.
Gigantus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 42
Doczy: 13 Lip 2013
Posty: 976
Skd: Muszyna
Wysany: Sob 25 Pa, 2014   

Sheridan gratuluje i trzymam kćiuki abyś wytrwała i wyprowadziła stawy na prostą abyś nie zwątpiła i nie poddała się .. Znam ból mięśni po endo go doświadczyłem pierwszy tydzień po endo czólem jak mięśnie w nocy pracują ale dziś juzjest ok bez bólu ale pracuje jesce nad 100% powrotem mięśni do swoich funkcji i pracy .Pozdrawiam Ciebie serdecznie i zycze powrotu do dobrej sprawności
_________________
" nie smuć się nie warto ciesz się życiem i kazdą jego chwilą".....» Wieloodłamowo złamana miednica, lewa kończyna krótsza o 4 cm
 
 
     
Wendy 
Bioderkus!!!




Status: Fizjoterapeuta
Wiek: 39
Doczya: 18 Cze 2009
Posty: 290
Skd: Warszawa
Wysany: Sob 25 Pa, 2014   

Sadystka???!!! :)
Trzymam za Ciebie kciuki ;)
_________________
Nie ma takiej burzy, która nie minie.
 
 
     
domi84 
Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 39
Doczya: 27 Lut 2014
Posty: 82
Skd: Warszawa
Wysany: Sob 25 Pa, 2014   

Wendy, myślę, że wiem co miała na myśli Sheridan, nadając Tobie taki słodki pseudonim ;) Wydaje mi się jednak, że to duży komplement w tej branży :)
 
     
Wendy 
Bioderkus!!!




Status: Fizjoterapeuta
Wiek: 39
Doczya: 18 Cze 2009
Posty: 290
Skd: Warszawa
Wysany: Sob 25 Pa, 2014   

Nie wytrzymam!!! I Ty też Brutusie? :mrgreen:
_________________
Nie ma takiej burzy, która nie minie.
 
 
     
Bonia 

Gigantus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Doczya: 30 Cze 2009
Posty: 1257
Skd: Wielkopolska
Wysany: Sob 25 Pa, 2014   

Wendy ale to jest zartobliwe porównanie ;-) . Jesteśmy wam wdzięczni za takie zaangażowanie. Wymagacie to prawda ale w tym wszystkim czuje się waszą troskę o pacjenta. Mój fizjo też wymaga i nie raz potrafi wbić taką szpilę że człowiek na bardzo długo zapamięta ;-)
_________________
Żyj tak by jak najwięcej dać z siebie innym
Ostatnio zmieniony przez Bonia Sob 25 Pa, 2014, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
     
domi84 
Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 39
Doczya: 27 Lut 2014
Posty: 82
Skd: Warszawa
Wysany: Sob 25 Pa, 2014   

Wendy, przecież wiesz, że ja to wszystko z sympatii tylko :)
 
     
Sheridan 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 39
Doczya: 15 Wrz 2014
Posty: 27
Skd: Ząbki
Wysany: Pon 27 Pa, 2014   

Oj chyba wsadziłam kij w mrowisko :) Aż się boję kolejnej wizyty :)
 
     
maaly-22 
3.6.12 29.7.14 11.8.
Gigantus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 42
Doczy: 13 Lip 2013
Posty: 976
Skd: Muszyna
Wysany: Pon 27 Pa, 2014   

Cego się boisz z tego co widze nie ma cego Wendy spoko Kobitka no pisze to co tu zauwazyłem to co pisze Wendy A zeby były efekty trzeba wymagać o dentystach mowi sie podobnie i co sa taczy straszni? Pozdrawiam Ciebie i Wendy i zycze wszystkiego dobrego
_________________
" nie smuć się nie warto ciesz się życiem i kazdą jego chwilą".....» Wieloodłamowo złamana miednica, lewa kończyna krótsza o 4 cm
 
 
     
Wendy 
Bioderkus!!!




Status: Fizjoterapeuta
Wiek: 39
Doczya: 18 Cze 2009
Posty: 290
Skd: Warszawa
Wysany: Nie 02 Lis, 2014   

Dzięki maaly-22, :mrgreen:
_________________
Nie ma takiej burzy, która nie minie.
 
 
     
maaly-22 
3.6.12 29.7.14 11.8.
Gigantus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 42
Doczy: 13 Lip 2013
Posty: 976
Skd: Muszyna
Wysany: Nie 02 Lis, 2014   

A za co hmm? Jesteś ok Kobieta i kto czyta forum napewno wie pozdrawiam
_________________
" nie smuć się nie warto ciesz się życiem i kazdą jego chwilą".....» Wieloodłamowo złamana miednica, lewa kończyna krótsza o 4 cm
 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.