Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Dr n. med. Marcin Milecki Otwock
malja 
malja
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Doczya: 16 Wrz 2014
Posty: 6
Skd: okolice Warszawy
Wysany: Wto 16 Wrz, 2014   Dr n. med. Marcin Milecki Otwock

Ortopeda, traumatolog, specjalista od endoprotez. Ordynator oddziału XIV w Otwocku
Bardzo rzeczowy i konkretny. Przyjmuje w przychodni przyszpitalnej w piątki i w
ORTHO Warszawa ul. Opaczewska 43 tel. 22 6927250 wizyta kosztuje 160 zł.
Dla mnie najlepszy lekarz pod słońcem
 
     
laura_m 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 2
Doczya: 05 Sty 2015
Posty: 14
Skd: Warszawa
Wysany: Pon 05 Sty, 2015   

Musiałabym napisać to samo, co malja.
Dr Marci Milecki sprawił, że będę normalnie chodziła.
Nieprzereklamowany jak dr Czubak, Mielnik czy Caban.
Dziwię się, że tak go tu mało.
Dr Marcin Milecki jest najcudowniejszym lekarzem
 
     
terka 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 73
Doczya: 06 Sty 2015
Posty: 1
Skd: okolice Warszawy
Wysany: Wto 06 Sty, 2015   

Dr Marcin Milecki
Co tu pisać?
Nie ma słów, żeby opisać tak wspaniałego fachowca .Najwspanialszy
lekarz.
Polecam gorąco.
Zapomniałam o najważniejszym. dr Milecki
postawił mnie na nogi. Wcześniej nikt nie chciał operować
mojej kochanej nóżki. Dzisiaj sprawnej i absolutnie niebolącej.
Polecam z całego serca.
 
     
pablo1971 
pablo1971
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 52
Doczy: 15 Maj 2015
Posty: 72
Skd: warszawa
Wysany: Sob 16 Maj, 2015   

terka, Długo czekałeś na operacje w szpitalu w Otwocku i miałeś wstawioną endoprotezę..?
_________________
pablo1971
 
 
     
elżbieta 
elżbieta
Mikrus Bioderkus



Status: Kapo x 1
Wiek: 52
Doczya: 11 Wrz 2010
Posty: 21
Skd: południe Polski
Wysany: Pon 21 Mar, 2016   

Potwierdzam, dr M. Milecki bardzo dobry ortopeda. Jestem trudnym przypadkiem. Byłam u PRZEREKLAMOWANYCH dr Mielnika i prof. Czubaka, na obydwu bardzo się zawiodłam, postawili błędną diagnozę u mnie. Po artroskopii wykonanej przez dr Mielnika, miałam poważne komplikacje. Są nieszczerzy w kontakcie z pacjentem, nie mówią prawdy i tak naprawdę lekceważą człowieka , tylko chcą zrobić dobre wrażenie. Uwielbiają rozgłos i być w świetle fleszów zarówno dr Mielnik i prof. Czubak.
Obydwoje mnie okłamali , popełnili błędną diagnozę i zostawili samą z problemem i kompikacjami. Inni ortopedzi wyjaśnili mi prawdziwy problem . Jestem skomplikowanym przypadkiem
Dr M. Milecki, jako pierwszy zlecił bad TK, by ocenić możliwość wymiany trudnej do usunięcia panewki, podszedł bardzo precyzyjnie, konkretnie.Prof. Czubak zlekceważył totalnie problem, dr Mielnik najpierw chciał operować "na żywioł", bez badań przygotowawczych i chciał zastosować polietylenowy implant, którą to propozycję zupełnie skrytykowali inni ortopedzi.
Dr med. M. Milecki podszedł rozważnie i kompetentnie. Wyjaśnił możliwe problemy, ale ocenił szanse. Nie opowiadał "bajeczek" jak dr Mielnik.
Dr Milecki, to jest kompetentny ortopeda. Inni ortopedzi mi go polecili. Mieli rację, dr Milecki jest uprzejmy, naturalny i kompetentny. Operuje z powodzeniem trudne przypadki i jest skromny.
_________________
Elżbieta
 
     
Bonia 

Gigantus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Doczya: 30 Cze 2009
Posty: 1257
Skd: Wielkopolska
Wysany: Pon 21 Mar, 2016   

elżbieta, Dr Mielnika nie znam osobiście więc się nie wypowiadam o kwalifikacjach tego lekarza. Natomiast Prof. Czubaka znam osobiście ponieważ kilka lat temu byłam jego pacjentką która dzięki przeprowadzonej skomplikowanej operacji przez Prof. Czubaka uniknęła bólu na który zdaniem innych ortopedów byłam skazana bo nic według nich nie można było zrobić. Dzięki Profesorowi Czubakowi jednak się dało uratować biodro. A ostatnią rzeczą jaką można o Profesorze powiedzieć że jest nie szczery czy że lekcjoważy pacjenta i jego problem. To że nie ma czasu na to żeby dyskutować z pacjentem godzinę w gabinecie bo pacjent zamiast pytać o konkrety chce sobie pogadać i się wyżalić ten człowiek nie ma na to po prostu czasu. Prof. jest sławny to prawda ale sam się do telewizji nie pcha jeżeli go zapraszają to jest ku temu powód. Nie skromny mnie omal za drzwi nie wystawił gdy pojechałam mu z mamą z prezentem że szczerego serca podziękować. Pamiętam jak mi powiedział cieszę się że się udało i będziesz chodzić. I nie ściągnął do szpitala od razu telewizji żeby się pochwalić że udała mu się operacja pierwsza tego typu w Polsce. Błędna diagnoza jeśli Prof. nie jest czegoś pewny nie podejmie się leczenia ale zawsze chce jak najlepiej dla pacjenta jeśli sam nie jest pewny odsyła pacjenta do innych specjalistów albo sam się konsultuje dopóki nie jest pewien.

I wreszcie który lekarz zagląda do swoich pacjentów w niedzielę i upewnia się że wszystko w porządku mało tego daje swój prywatny numer że gdyby coś się działo w domu to żeby się z nim natychmiast skontaktować ja nie wielu znam takich lekarzy. Z Profesorem mam kontakt do dzisiaj. I mam pewność na 100% że gdyby coś się działo Prof. nie lekcjoważył by problemu.

Nie wiem na jakich Pani dotychczas lekarzy trafiała może na takich z którymi można było uciąć sobie pogawędkę w gabinecie niestety Prof. nie ma na takie coś czasu pacjent musi pytać konkretnie i tyle na towarzyskie spotkania w gabinecie Prof. nie ma czasu po prostu.
_________________
Żyj tak by jak najwięcej dać z siebie innym
 
 
     
klusia 
klusia
Mikrus Bioderkus




Status: Przed
Wiek: 59
Doczya: 06 Sty 2015
Posty: 5
Skd: Warszawa
Wysany: Sro 10 Sie, 2016   

A ja byłam wczoraj na prywatnej konsultacji i lekarz zaczął od tego jakie straszne są powikłania po operacji łącznie z możliwością uszkodzenia nerwów i wiszącą potem stopą wypadającym implantem itd.potem zadał pytanie czy na pewno chcę operację???? Cierpię fizycznie i psychicznie z bólu od kilkunastu lat skrzywia mi się kręgosłup poszłam po pomoc do poleconego lekarza a tu konsternacja jestem w szoku zapytałam jeszcze raz co mam zrobić a on na to że to moja decyzja bo to jest bardzo skomplikowana operacja itd nie przedstawił mi metod którymi można operować tylko uparcie zniechecal mnie do operacji czy tak można? Ja jednak poprosiłam o wpisanie mnie do kolejki i co za 4 lata może się uda dla mnie to życiową tragedia i porażka kto mi pomoże błagam
_________________
Klusia
 
     
elżbieta 
elżbieta
Mikrus Bioderkus



Status: Kapo x 1
Wiek: 52
Doczya: 11 Wrz 2010
Posty: 21
Skd: południe Polski
Wysany: Pi 11 Sie, 2017   

Bonia napisa/a:
elżbieta, Dr Mielnika nie znam osobiście więc się nie wypowiadam o kwalifikacjach tego lekarza. Natomiast Prof. Czubaka znam osobiście ponieważ kilka lat temu byłam jego pacjentką która dzięki przeprowadzonej skomplikowanej operacji przez Prof. Czubaka uniknęła bólu na który zdaniem innych ortopedów byłam skazana bo nic według nich nie można było zrobić. Dzięki Profesorowi Czubakowi jednak się dało uratować biodro. A ostatnią rzeczą jaką można o Profesorze powiedzieć że jest nie szczery czy że lekcjoważy pacjenta i jego problem. To że nie ma czasu na to żeby dyskutować z pacjentem godzinę w gabinecie bo pacjent zamiast pytać o konkrety chce sobie pogadać i się wyżalić ten człowiek nie ma na to po prostu czasu. Prof. jest sławny to prawda ale sam się do telewizji nie pcha jeżeli go zapraszają to jest ku temu powód. Nie skromny mnie omal za drzwi nie wystawił gdy pojechałam mu z mamą z prezentem że szczerego serca podziękować. Pamiętam jak mi powiedział cieszę się że się udało i będziesz chodzić. I nie ściągnął do szpitala od razu telewizji żeby się pochwalić że udała mu się operacja pierwsza tego typu w Polsce. Błędna diagnoza jeśli Prof. nie jest czegoś pewny nie podejmie się leczenia ale zawsze chce jak najlepiej dla pacjenta jeśli sam nie jest pewny odsyła pacjenta do innych specjalistów albo sam się konsultuje dopóki nie jest pewien.

I wreszcie który lekarz zagląda do swoich pacjentów w niedzielę i upewnia się że wszystko w porządku mało tego daje swój prywatny numer że gdyby coś się działo w domu to żeby się z nim natychmiast skontaktować ja nie wielu znam takich lekarzy. Z Profesorem mam kontakt do dzisiaj. I mam pewność na 100% że gdyby coś się działo Prof. nie lekcjoważył by problemu.

Nie wiem na jakich Pani dotychczas lekarzy trafiała może na takich z którymi można było uciąć sobie pogawędkę w gabinecie niestety Prof. nie ma na takie coś czasu pacjent musi pytać konkretnie i tyle na towarzyskie spotkania w gabinecie Prof. nie ma czasu po prostu.



Nie mam czasu na pogawędki z ortopedami na wizycie, jestem trudnym przypadkiem.Z prof. Czubakiem mam jak najgorsze doświadczenia. Nie wykonał mi ważnej podstawowej diagnostyki, popełnił skutkujące poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi , niedbalstwo. Wszystko jest udokumentowane.
W dodatku, kazanie rejestratorkom przez prof. Czubaka ,rejestrować pacjentów co 10 min i brać za to 300 zł to jest nieetyczne.
W moim doświadczeniu zarówno praktycznym, medycznym jak i etycznym jest to zły lekarz, w najściślejszym tego słowa znaczeniu.
Proszę sobie poczytać w innych miejscach w internecie, co piszą zrozpaczone matki o prof. Czubaku. Prawdopodobne, że prof. chodzi w niedzielę do szpitala do tych przypadków, które mogą podnieść jego sławę, dlatego często pokazuje się w mediach.
_________________
Elżbieta
 
     
Bonia 

Gigantus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Doczya: 30 Cze 2009
Posty: 1257
Skd: Wielkopolska
Wysany: Sob 12 Sie, 2017   

Jednemu odpowiada ten lekarz innemu człowiekowi inny lekarz. I odnośnie ostatniego zdania. Jakoś tym że uratował mi biodro Profesor w telewizji się nie chwalił.
_________________
Żyj tak by jak najwięcej dać z siebie innym
 
 
     
mjuniorek 
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 42
Doczy: 28 Cze 2017
Posty: 137
Skd: Olkusz
Wysany: Sob 12 Sie, 2017   

No kurde bele . Tylko Matka Boska sie nie myli.
 
     
PaulinaK 
PaulinaK
Mikrus Bioderkus



Status: Artroskopia x 1
Wiek: 49
Doczya: 26 Wrz 2017
Posty: 1
Skd: Dubrovnik
Wysany: Wto 26 Wrz, 2017   

POMOCY! Drodzy forumowicze. Planuję wizytę u dr. Mileckiego oraz prawdopodobnie operację stawu. Wiem, że nie jest trudno umówić się na wizytę w jednym z centrów gdzie Pan doktor pzyjmuję. Ja jednak mieszkam dość daleko za granicą i cała ta wyprawa to dla mnie logistyka planowania podróży samolotowej i ustawiania życia rodzinnego. Nie chodzi tylko o konsultację, ale o ewentualne możliwości zabiegu.
Stąd potrzebowałabym porozmawiać z lekarzem osobiście, zanim sie pojawię z wizytą w Polsce. Niestety nijak nie mogę się doprosić w klinikach i w szpitalu o jakąś możliwość rozmowy telefonicznej.
Czy ktoś z Państwa dysponuje informacją w jakich dniach, godzinach i pod jakim telefonem można P. Doktora złapać telefonicznie.
Z góry dziękuję za pomoc.
_________________
Paulina Kovacevic
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.