Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Przesunity przez: kinga
Sro 21 Maj, 2014
Czy staw biodrowy może się zregenerować...
Bonia 

Gigantus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Doczya: 30 Cze 2009
Posty: 1257
Skd: Wielkopolska
Wysany: Nie 06 Lip, 2014   

A ja przychylam się do zdania Cyryla kolega chyba za duo SF ogląda. Coś wam pokażę co mnie rozwaliło dosłownie jak wiecie najprawdopodobniej oprócz Porażenia mózgowego cierpię również na Fibriomialgię prawdopodobnie bo do końca ani ja ani lekarze pewności nie mamy. Z ciekawości weszłam na pewną znalezioną w internecie stronę jak wiecie tonący brzytwy się chwyta i to co tam obejrzałam na temat Fibriomialgii było zwykłym chwytem reklamowym pewnej pseudo klinik leczącej wszystkie choroby za pomocą dietyi. Mało tego trafiłam tam także na opis że MPD można leczyć również za pomocą diety oczyszczającej i że ta klinika również się tym zajmuje. Omal nie spadłam że smiechu z krzesła. Ale jeszcze większy był nie smak jak ludzie potrafią żerować na nieszczęśćiu innych.
www.medycynaludowa.com strona kliniki
_________________
Żyj tak by jak najwięcej dać z siebie innym
 
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Nie 06 Lip, 2014   

Kinga, na tej stronie jest również coś dla Ciebie.
https://www.youtube.com/watch?v=LKrqyPiGI4M#t=23
 
     
jacek8s 
Jacek
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczy: 18 Maj 2014
Posty: 28
Skd: opolskie
Wysany: Nie 06 Lip, 2014   

Bonia napisa/a:
Mało tego trafiłam tam także na opis że MPD można leczyć również za pomocą diety oczyszczającej i że ta klinika również się tym zajmuje. Omal nie spadłam że smiechu z krzesła.

Dietę oczyszczającą zastosowano w mojej rodzinie, z powodzeniem. Nie będę opisywał tego przypadku bo to nie to forum. Pozdrawiam.

Chciałem wstawić zdjęcie RTG mojego stawu ale nie bardzo wyszedł skan tej fotki. Popracuję nad tym.

Cyryl napisa/a:
jeżeli poczytasz się na forum, okaże się, że najmniejszym problemem jest sama operacja, a operowani zamiast skupić się na powrocie do zdrowia najwięcej energii i czasu muszą poświęcić na walkę z naszym bezsensownym systemem opieki zdrowotnej, który sam się regeneruje jak jakiś potwór z filmów SF.

jakbyś na to znalazł jakieś lekarstwo, to rodacy ufundowaliby Ci nagrodę nie mniejszą od Nobla.

Każdy ma sposób na uzdrowienie naszej służby zdrowia. Jak to mówią "głową muru nie przebijesz", więc nie w jednostce siła. Najpierw powinniśmy zmienić mentalność jako naród, a reszta powoli sama się uzdrowi. Proponuję kilku spadochroniarzy z Singapuru a w mig reszta się opamięta.
Po co nam państwowa służba zdrowia, która już kona, po co nam prywatna służba zdrowia dla Vipów. Tutaj trzeba ...
Dalej to już polityka i temat nie na to forum. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez kinga Nie 06 Lip, 2014, w caoci zmieniany 2 razy  
 
     
Cyryl 
Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 68
Doczy: 13 Lip 2012
Posty: 764
Skd: Wrocław
Wysany: Pon 07 Lip, 2014   

jacek8s napisa/a:
...Najpierw powinniśmy zmienić mentalność jako naród, a reszta powoli sama się uzdrowi...


większych bzdur dawno nie słyszałem.
jeżeli ojciec pije i marnuje dochody rodziny, to dlaczego dzieci mają zmieniać mentalność i czy dzięki temu ojciec stanie się gospodarnym abstynentem?
 
 
     
esca 
2000r i 2014r



Status: Endo x 2
Wiek: 65
Doczya: 29 Wrz 2012
Posty: 393
Skd: Polska zach
Wysany: Pon 07 Lip, 2014   

jacek8s napisa/a:
Dietę oczyszczającą zastosowano w mojej rodzinie, z powodzeniem.
diety oczyszczające dają dobry efekt, zgadzam się. Jak to mówią - "jelita - korzeniem życia". Na temat toksyn w nich zbieranych i wpływu na organizm piszą od dawien dawna.
jacek8s napisa/a:
Jak to mówią "głową muru nie przebijesz", więc nie w jednostce siła
chyba jednak w jednostce..... "kropla drąży skałę nie siłą lecz częstością spadania"
jacek8s napisa/a:
Najpierw powinniśmy zmienić mentalność jako naród,
proponuję zacząć od siebie

Zgadzam się, że w głowie jest wszystko.
„Młodzieńcze, tobie mówię, wstań!” (Łk 7, 14)

Czy Siłą Wyższą, energią wewnętrzną można leczyć bioderko? Znane sa przypadki wychodzenia z bardzo, bardzo ciężkich chorób.
Zastanowię się.
pozdr
_________________
Jeśli czegoś pragniesz, to cały świat działa potajemnie, aby udało ci się to osiągnąć.
 
     
maaly-22 
3.6.12 29.7.14 11.8.
Gigantus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 42
Doczy: 13 Lip 2013
Posty: 976
Skd: Muszyna
Wysany: Pon 07 Lip, 2014   

esca napisa/a:
Czy Siłą Wyższą, energią wewnętrzną można leczyć bioderko? Znane sa przypadki wychodzenia z bardzo, bardzo ciężkich chorób.

Siła wyzsza to u Boga w którą wieze i wysedłem z ciezkiego wypadku ale operacja i tak nie unikniona , martwica kości udowej i brak panewki to ozekli lekarze.. Cwiczenia rehabilitacja pomaga w walcze z bólem jak i rozwineła wszystkie mięśnie biodra mednicy co nie zmienia faktu ze operacja jest potzebna..
jacek8s napisa/a:
Chciałem wstawić zdjęcie RTG mojego stawu ale nie bardzo wyszedł skan tej fotki. Popracuję nad tym.
co do zdjęcia myśle ze się doczekamy , hmmm wiekszość szpitali ma juzrtg wwersji elektronicnej skanujes moze stare rtg z przed wielu lat czy nowe świeze?
jacek8s napisa/a:
Czy ktoś może napisać o cenie operacji + cenie endo? Najdroższy wariant to jaka kwota? :)
 
 
     
Bonia 

Gigantus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Doczya: 30 Cze 2009
Posty: 1257
Skd: Wielkopolska
Wysany: Pon 07 Lip, 2014   

jacek8s, Czy orientujesz się w tematyce MPD z tego co zrozumiałam masz kogoś w rodzinie tak? Natomiast ja z tą chorobą żyje od samego urodzenia i to co przeszłam i przez ręce jakich uzdrowicieli to gdybym to chciała opisać wysło by z tego nie złe tomisko medyczne. Dlatego ja nie wierzę w te czary mary. U mnie jedyną skuteczną metodą był by przeszczep mózgu niestety medycyna jeszcze tak daleko nie zaszła.
_________________
Żyj tak by jak najwięcej dać z siebie innym
 
 
     
jacek8s 
Jacek
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczy: 18 Maj 2014
Posty: 28
Skd: opolskie
Wysany: Pi 11 Lip, 2014   

Nie mam nikogo w rodzinie z tym zespołem objawów porażenia mózgowego. Temat znam tylko ogólnie i nie chciałbym zbytnio ingerować w twoje zdrowie.
Kiedyś leczyłem swoje dzieciaczki wg metody samoleczenia BSM.
To metoda polegająca na sprzężeniu zwrotnym - elektronicy będą wiedzieli na czym to polega. Impuls wysłany wraca i potęguje ten co zostaje wysłany.
Nie wszyscy mogą stosować "Samoleczenie metodą BSM", wymaga wielkiej dyscypliny i znajomości swojej historii chorób.
Poczytaj na ten temat, może skorzystasz z tego. Mnóstwo zdrówka Ci życzę. Jacek
 
     
Reniaczek 
Renia
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 57
Doczya: 15 Lut 2014
Posty: 138
Skd: Pleszew
Wysany: Nie 13 Lip, 2014   

jacek8s,Hej:) Ja jestem z Wielkopolski.Podczas wizyty prywatnej ortopeda na podstawie moich zdjęć zaproponował wykonanie operacji w kwocie 25 tysięcy plus rehabilitacja.Uff...o mało nie spadłam z krzesła.Uzasadnił ,że oprócz endo będzie musiał wykonać rekonstrukcję panewki i operacja jest bardziej skomplikowana.Stanęło na tym,że poszłam do innego ortopedy , który zapisał mnie w kolejkę do Kliniki Degi w Poznaniu ( listopad 2016).Czekam cierpliwie i mam nadzieję,że dotrwam.Pozdro....:):)
_________________
Renia
 
     
29palms 
Bioderkus!!!



Status: Zdrowy szczęściarz
Doczya: 22 Lut 2012
Posty: 177
Skd: Poznan
Wysany: Pon 14 Lip, 2014   

Cytat:
diety oczyszczające dają dobry efekt, zgadzam się. Jak to mówią - "jelita - korzeniem życia". Na temat toksyn w nich zbieranych i wpływu na organizm piszą od dawien dawna.


Nie wiem jakich efektów spodziewacie się po owych dietach oczyszczających. Faktem jest, że każdy z nas jest swoistego rodzajem mikrokosmosem, w którym żyją bakterie - niektóre nam przeszkadzające, inne nam niezbędne. Dopiero teraz udało się dowieźć, że plaga ADHD jest skutkiem ubocznym nadmiernego spożywania antybiotyków (specjalnie piszę spożywania, bo w większości przypadków aplikowanie antybiotyków jest nieuzasadnione medycznie). Niestety zmiany spowodowane przez wybicie niektórych bakterii organizmu są nieodwracalne. Generalnie eksperymentowanie z organizmem najczęściej nie prowadzi do niczego dobrego.

Wracając do pytania czy staw może się sam zregenerować. Jak na razie jedynym organem, który ma tę zdolność jest wątroba ( a i to tylko do pewnego stopnia zaawansowania choroby), z pewną pomocą może też się zregenerować mięsień sercowy (w rzadkich przypadkach i przy czasowym podłączeniu sztucznego serca). Być może w przyszłości będzie można zregenerować inne organy, ale one nie będą "się regenerować", tylko będzie potrzebna ingerencja kogoś aplikującego odpowiednio przygotowane komórki macierzyste. Ale to jest pieśń odległej przyszłości.

A jeżeli ktoś wspomniał o "erach" w leczeniu. Niektórzy wizjonerzy twierdzą, że w kolejnym kroku ewolucji uwolnimy się od cielesności i będziemy istotami duchowymi. Religie zasadniczo obiecują nam to samo, ale tego za życia nikt z nas nie sprawdzi, co najwyżej po śmierci. Wtedy lekarze wo ogóle nie będą potrzebni :) ) Tak czy inaczej to tylko fantastyka lub kwestia wiary...
 
     
jacek8s 
Jacek
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczy: 18 Maj 2014
Posty: 28
Skd: opolskie
Wysany: Sob 30 Sie, 2014   

Witam wszystkich ponownie.
Sanatorium zaliczone - jak na NFZ przystało to dobre wczasy, jednak zakres opieki i zabiegów jest bardzo okrojony.
Sanatorium z ramienia ZUS to już inna śpiewka - to prawie szpital.
Generalnie czuję się lepiej. Staw biodrowy w lepszym stanie.
09.09.2014 mam wizytę u ortopedy. Chciałbym aby zalecił zrobienie aktualnego zdjęcia RTG.
Mając RTG stare i nowe, będzie można porównać efekty moich starań w bezinwazyjnym leczeniu stawu biodrowego.
Pozdrawiam wszystkich. Jacek
 
     
Cyryl 
Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 68
Doczy: 13 Lip 2012
Posty: 764
Skd: Wrocław
Wysany: Sob 30 Sie, 2014   

jacek8s napisa/a:
...Generalnie czuję się lepiej. Staw biodrowy w lepszym stanie...

,,,Mając RTG stare i nowe, będzie można porównać efekty moich starań w bezinwazyjnym leczeniu stawu biodrowego...


co to znaczy: staw biodrowy w lepszym stanie?
możesz biegać, skakać?

poza tym, czy nie lepiej aby efektem leczenia byłby Twoje większe możliwości, czy tylko lepsze RTG?
 
 
     
maaly-22 
3.6.12 29.7.14 11.8.
Gigantus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 42
Doczy: 13 Lip 2013
Posty: 976
Skd: Muszyna
Wysany: Sob 30 Sie, 2014   

Widze kolega Jacek kwalifikuje się na operacje widze zawiodły cuda wiem ze wiara cyni cuda ale nie zawsze , teraz będąc w szpitalu pewna pani pokropiła mi opatrunek wodą z lurd . Ale pomimo wiary i wody ze świętego miejsca nieunikłem 2 zabiegów zamiast jednego i moge powiedzieć jedno trzeba dbać o organizm o mięsnie . A zdjęcia moze kiedyś dołaczys i zobaczymy czy pomogło to oczym piszes od początku pozdrawiam i życzę duzo zdrowia.....
_________________
" nie smuć się nie warto ciesz się życiem i kazdą jego chwilą".....» Wieloodłamowo złamana miednica, lewa kończyna krótsza o 4 cm
 
 
     
jacek8s 
Jacek
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczy: 18 Maj 2014
Posty: 28
Skd: opolskie
Wysany: Sob 30 Sie, 2014   

Cyryl napisa/a:
poza tym, czy nie lepiej aby efektem leczenia byłby Twoje większe możliwości, czy tylko lepsze RTG?

W trzecim tygodniu turnusu zaliczyłem cztery "wzniesienia" ze Śnieżnikiem włącznie, bez bólu, bez kłopotu. Jedna wyprawa to dystans od 15 do 20 km
Czyli jest lepiej.
Prześmiewcy zaraz zarzucą, dlaczego nie zostałem całkowicie wyleczony? Znający temat, będą wiedzieli, że powrót do zdrowia ( zdrowy staw biodrowy ) to walka z przeciwnościami przez dłuższy czas, a wszystko w imię walki o naturalne bioderko. Pozdrawiam.
 
     
dorotabeata 
2016r., 2017r.
Maximus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 64
Doczya: 21 Cze 2014
Posty: 476
Skd: lubuskie
Wysany: Nie 31 Sie, 2014   

jacek8s
Bzdury!
Jeżeli masz zniszczony staw i zwężenie szpar stawowych, to będzie tylko gorzej. Kończy się na tym, że kość trze o kość. Nie słyszałam, żeby zregenerowała się chrząstka i maź stawowa. W sumie "tylko" o to chodzi, że brak chrząstki i mazi stawowej. Ja już próbuję od 17 lat i nic nie pomaga, jest tylko gorzej i zostaje wymiana stawu.
_________________
Beata8
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.