Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Przesunity przez: kinga
Sro 21 Maj, 2014
Czy staw biodrowy może się zregenerować...
Iza 
... pod prąd ...
Maximus Bioderkus




Status: Przed
Wiek: 47
Doczya: 18 Gru 2011
Posty: 393
Skd: dolnośląskie
Wysany: Sob 07 Cze, 2014   

jacek8s napisa/a:
Iza napisa/a:
Ja myślę, ze ten post powinien być już dawno zakończony, bo kompletnie nic nie wniósł. Ciągnięcie go na siłę jest bezcelowe.

Ten temat wręcz przeciwnie, dużo wnosi w tematy tutaj poruszane. Stanowi alternatywę i nadzieję dla osób, którzy zechcą podjąć wyzwanie.
Chętnie podzielę się spostrzeżeniami, przeżyciami, doświadczeniem w chorobie, itp.
Jak na razie wszyscy psioczą...
Pozdrawiam wszystkich. :)

jacek8s miałam na myśli, że miętolenie tego samego "w koło Macieju" nic już nie wnosi, a nie to aby Twój post usuwać ;) Moim zdaniem wszystko zostało już tu napisane. Pozdrawiam.
_________________
... na przekór wszystkiemu ...
 
 
     
jacek8s 
Jacek
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczy: 18 Maj 2014
Posty: 28
Skd: opolskie
Wysany: Sob 07 Cze, 2014   

maaly-22 napisa/a:
Hmm rehabilitacja czyli np 30 min. ćwiczeń dziennie albo godzinna jazda powinna pomuc więcej niz 15 min. myśle bo stosowałem juz rózne ćwiczenia miałem kontakt z wieloma fizjoterapeutamii....
Jacek napisał tyle postów a do dziś nie znamy nazwy tej maści hmm boi się wsztydzi ....A moze on sam tą maść robi i niechce się reklamować

Nazwę żelu wymieniłem w pierwszym poście i z tego powodu temat usunięto - ewidentna reklama specyfiku.
Ponowiłem temat ale już bez nazwy żelu i dyskusja się rozwinęła.
W wiadomości prywatnej podam nazwę. :)
 
     
dorka 
dorka

Bioderkus!!!




Status: Endo x 1
Wiek: 84
Doczya: 11 Pa 2010
Posty: 247
Skd: Zakopane/ Gdańsk
Wysany: Nie 08 Cze, 2014   

Jacek,wyślij mi na pw nazwę tego żelu.
Nie wiem, czy zastosuję, ale nie lubię, gdy ktoś za mnie decyduje, co mam robić.
W końcu jesteśmy dorosłymi ludźmi i każdy za siebie bierze odpowiedzialność.
_________________
operacja 13.09.2011
 
     
Dobra_Wrozka 
Karolina Knec
Bioderkus!!!



Status: Psycholog
Doczya: 30 Mar 2010
Posty: 168
Skd: Hamburg-Szczecin
Wysany: Nie 08 Cze, 2014   

Jacek, zainteresowaly mnie te wspomniiane w 1 poscie "xxxx". Czy moglbys napisac mi cos wiecej na ten temat, z jakiej literatury korzystasz i jak to robisz, ale lepiej napisz pw, z wiadomych wzgledow.
_________________
Dobra_Wrozka
 
     
jacek8s 
Jacek
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczy: 18 Maj 2014
Posty: 28
Skd: opolskie
Wysany: Wto 17 Cze, 2014   Metoda na ból...

Witam.
Jeśli Moderator pozwoli to opiszę metodę stosowania "cudownego żelu" jaki stosuję. Cóż jednak z opisu gdy nie mogę wymienić nazwy specyfiku.
Zapewniam, że nie zajmuję się produkcją , dystrybucją czy handlem w/w substancji.
Jeśli nawet poprzez subiektywną reklamę miałbym pomóc dziesięciu czy setce cierpiących to uwierzcie, że warto. Ja nie będę miał z tego ani złotówki , ani grosza.
Jeśli komuś wzrosną obroty bo dziesięć czy sto osób zamówi żel , to też warto. Ważne jest aby zminimalizować cierpienie, nie mówiąc o cofaniu choroby bo to zupełnie inny temat.
Niejednokrotnie chorzy wydają majątek na leki przeciwbólowe, rujnując tym swój budżet - chory nie mający znikąd pomocy i pozostawiony środkom przeciwbólowym zrobi wszystko aby je pozyskać (w pewnym etapie choroby zażywanie takich leków staje się nałogiem). Przyznacie kochani moderatorzy, że w ramach wyjątku można puścić ten temat.

Swego czasu pewien piekarz chciał podzielić się tym co mu zbywało ... - znana historia ze znieczulicą urzędniczą.

Szanowni, po części już lubiani forumowicze, podpisujcie się pod mym postem aby wyrazić swoją opinię.

Szanowni moderatorzy, czyż nie jest reklamą umieszczanie na forum adresów prywatnych klinik i prywatnych praktyk lekarskich??? Przecież to to samo co wymienienie przeze mnie nazwy żelu. Mamy w kraju bezpłatną opiekę zdrowotną z NFZ więc ją reklamujmy. Tak, tak, rejestrowałem się do ortopedy na NFZ na początku czerwca, PANI w rejestracji z głupim uśmieszkiem i nie wytartymi wargami po łyczku gęstej kawy poinformowała mnie, że najbliższy termin końcem września. Nic dodać nic ująć...

Zaraz ktoś mnie zbluzga, że jadę po prywatnych gabinetach lekarskich, ale mam powód bo coraz nieliczniejszych stać na takie wizyty. Proszę podać jeden przykład kiedy lekarz w takim gabinecie powiedział "co łaska", osobiście nie spotkałem się z takim przypadkiem, w rodzinie też nie słyszałem.

Chcę bezinteresownie pomóc i wszystko w Waszych rękach, moderatorzy forum Bioderko. :)

Dokumenty wraz ze zdjęciami powypadkowymi zostały wydane przez szpital. Postaram się jak najszybciej zamieścić tutaj zdjęcie stawu biodrowego z przed pięciu lat. Na aktualne trzeba czekać do września bo takie mamy teraz terminy do specjalisty ortopedy. :)
Ostatnio zmieniony przez kinga Wto 17 Cze, 2014, w caoci zmieniany 1 raz  
 
     
Cyryl 
Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 68
Doczy: 13 Lip 2012
Posty: 764
Skd: Wrocław
Wysany: Wto 17 Cze, 2014   

kolego, nie wiem jak inni, ale mogę powiedzieć za siebie:

gdy dowiedziałem się, że czeka mnie endo powiedziałem, że wytrzymam każdy ból i nie dam sobie wstawić żelastwa.
ale ból z czasem się nasilał i stawał się nie do zniesienia. wypróbowywałem wszystko od smarowideł po tabletki, jednak gdy zaczął się ból spoczynkowy mimo środków farmakologicznych podjąłem decyzję o operacji.
potrzebowałem na to pierwszego roku wahania się po którym podjąłem decyzję i drugiego czekania.

z dzisiejszego punktu widzenia jedyną skuteczną metodą na ból jest operacja.

jeżeli ktoś będzie chciał wyśle do Ciebie PW z zapytaniem i to będzie wystarczające.
 
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Wto 17 Cze, 2014   

Jacek8s- Ostatni raz proszę o nie powielanie wątku tego tematu w różnych działach.
Kolejne zakładanie bliźniaczych tematów będzie skutkowało kasowaniem tematów, rejestrując się na Forum Bioderko zgodziłeś się akceptować regulamin (gdzie jest jasno określone że na Forum nie ma reklam) więc nie pisz uwag że nie możesz wymienić nazwy specyfiku.
Jeśli ktoś będzie zainteresowany korespondencją z Tobą napisze Ci o tym na PW.
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Wto 17 Cze, 2014   

jacek8s napisa/a:
Ważne jest aby zminimalizować cierpienie, nie mówiąc o cofaniu choroby bo to zupełnie inny temat.
Założyłeś temat "Czy staw biodrowy może się zregenerować...", a teraz piszesz o zminimalizowaniu cierpienia. Czegoś tu nie rozumiem? Na co w końcu jest ten preparat, bo jak na zminimalizowaniu bólu, to mamy szereg tego typu leków w aptekach, zaczynając na NLPZ, poprzez żele przeciwbólowe oraz wiele innych. Tylko, że cofnięcie się choroby, to nie to samo co zminimalizowanie bólu. "Obiecałeś góry", a wyszło jak wyszło...... :roll:

Ps Adminki ten temat powinien być scalony np z:
http://forumbioderko.pl/viewtopic.php?t=125
lub z:
http://forumbioderko.pl/viewtopic.php?t=830
bo już to było tam wałkowane.
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Wto 17 Cze, 2014   

pasiflora napisa/a:
Ps Adminki ten temat powinien być scalony np z:
http://forumbioderko.pl/viewtopic.php?t=125
lub z:
http://forumbioderko.pl/viewtopic.php?t=830
bo już to było tam wałkowane.

Nie pasuje do żadnego z nich. Ani to farmakologia ani leczenie p/bólowe.
Czyste snucie.
 
     
Cyryl 
Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 68
Doczy: 13 Lip 2012
Posty: 764
Skd: Wrocław
Wysany: Wto 17 Cze, 2014   Re: Metoda na ból...

jacek8s napisa/a:
...Zapewniam, że nie zajmuję się produkcją , dystrybucją czy handlem w/w substancji...


mogę powiedzieć, że to co deklarujesz to jedno, ale sposób w jaki się zachowujesz jest charakterystyczny dla przedstawiciela handlowego.
 
 
     
maaly-22 
3.6.12 29.7.14 11.8.
Gigantus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 42
Doczy: 13 Lip 2013
Posty: 976
Skd: Muszyna
Wysany: Wto 17 Cze, 2014   

Sciemnia gość i tyle w temacie , osobiście nie zycze mu by cierpiał tak jak my i liczył dni do zabiegu. Parenaście postów wcześniej pytał o cene endo i czas oczekiwania więc jak dlamnie mydli oczy a jak nie to zachowuje się jak duze dziecko...Zdjęć do dziś nie ma a obiecał i co....
_________________
" nie smuć się nie warto ciesz się życiem i kazdą jego chwilą".....» Wieloodłamowo złamana miednica, lewa kończyna krótsza o 4 cm
 
 
     
esca 
2000r i 2014r



Status: Endo x 2
Wiek: 65
Doczya: 29 Wrz 2012
Posty: 393
Skd: Polska zach
Wysany: Pi 20 Cze, 2014   

maaly-22 napisa/a:
Zdjęć do dziś nie ma a obiecał i co....
no właśnie. Też jestem zainteresowana jak można mieć dobry staw bez operacji?
pozdrawiam serdecznie
_________________
Jeśli czegoś pragniesz, to cały świat działa potajemnie, aby udało ci się to osiągnąć.
 
     
jacek8s 
Jacek
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczy: 18 Maj 2014
Posty: 28
Skd: opolskie
Wysany: Nie 06 Lip, 2014   

esca napisa/a:
no właśnie. Też jestem zainteresowana jak można mieć dobry staw bez operacji?
pozdrawiam serdecznie

Człowiek ma w sobie Nieskończoną Aptekę, cały układ pierwiastków (z brakującymi, nieodkrytymi elementami układu), ma świadomość czyli rozum logiczny i świadomość subiektywną, tzw. podświadomość.
Medycyna została podzielona na Ery - obecnie mamy erę gdzie diagnozę stawia się na podstawie objawów jakie występują u pacjenta, stosuje się leczenie, najczęściej farmakologiczne połączone z ingerencją w ciało. My tego nie doczekamy ale ta era ma się ku końcowi i "niebawem" zostanie w całości zastąpiona Erą , gdzie będzie się leczyć samą energią. Da to wspaniałe rezultaty, ponieważ w każdej chwili życia nie będzie za późno na leczenie.
Energia w połączeniu z umysłem subiektywnym da każdemu idealne zdrowie, pod warunkiem, że będzie umiał się zestroić z Naturą.
To taki ogólny zarys. :)
 
     
Cyryl 
Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 68
Doczy: 13 Lip 2012
Posty: 764
Skd: Wrocław
Wysany: Nie 06 Lip, 2014   

kolego, za dużo czytasz chyba SF.

zużycie stawu biodrowego jest uszkodzeniem czystko mechanicznym i ten element trzeba zastąpić, oczywiście najlepiej gdyby zastąpić go nie "żelastwem" ale czymś naturalnym i jeszcze lepiej gdyby to leczyło się jak odrastający ogon u jaszczurki, ale to na razie fantastyka.

jak doczekam do ery indywidualnego wyżywienia każdego pacjenta bez ograniczeń ceny, papieru toaletowego w każdym szpitalnym WC, okresu oczekiwania na operację 2 miesiące i rehabilitację bezpośrednio po wyjściu ze szpitala, zastanowię się nad tą Twoją apteką.

jeżeli poczytasz się na forum, okaże się, że najmniejszym problemem jest sama operacja, a operowani zamiast skupić się na powrocie do zdrowia najwięcej energii i czasu muszą poświęcić na walkę z naszym bezsensownym systemem opieki zdrowotnej, który sam się regeneruje jak jakiś potwór z filmów SF.

jakbyś na to znalazł jakieś lekarstwo, to rodacy ufundowaliby Ci nagrodę nie mniejszą od Nobla.
 
 
     
Iza 
... pod prąd ...
Maximus Bioderkus




Status: Przed
Wiek: 47
Doczya: 18 Gru 2011
Posty: 393
Skd: dolnośląskie
Wysany: Nie 06 Lip, 2014   

jacek8s napisa/a:
esca napisa/a:
no właśnie. Też jestem zainteresowana jak można mieć dobry staw bez operacji?
pozdrawiam serdecznie

Człowiek ma w sobie Nieskończoną Aptekę, cały układ pierwiastków (z brakującymi, nieodkrytymi elementami układu), ma świadomość czyli rozum logiczny i świadomość subiektywną, tzw. podświadomość.
Medycyna została podzielona na Ery - obecnie mamy erę gdzie diagnozę stawia się na podstawie objawów jakie występują u pacjenta, stosuje się leczenie, najczęściej farmakologiczne połączone z ingerencją w ciało. My tego nie doczekamy ale ta era ma się ku końcowi i "niebawem" zostanie w całości zastąpiona Erą , gdzie będzie się leczyć samą energią. Da to wspaniałe rezultaty, ponieważ w każdej chwili życia nie będzie za późno na leczenie.
Energia w połączeniu z umysłem subiektywnym da każdemu idealne zdrowie, pod warunkiem, że będzie umiał się zestroić z Naturą.
To taki ogólny zarys. :)

A tu akrat po części się zgodzę. Fizyka to nie zbadana dziedzina, która bez końca nas zaskakuje. Jednak my raczej mamy za mało czasu, aby tego dożyć i niestety większość skończy z endo :(
_________________
... na przekór wszystkiemu ...
 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.