Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Przesunity przez: kinga
Sro 21 Maj, 2014
Czy staw biodrowy może się zregenerować...
Bonia 

Gigantus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Doczya: 30 Cze 2009
Posty: 1257
Skd: Wielkopolska
Wysany: Czw 22 Maj, 2014   

Iza tu nie chodzi o złośliwość. W porządku niech sie dzieli doświadczeniem kazdemu wolno. Ale niech nie pisze o cudownym środku bo takiego nie ma. Tak samo jeśli chodzi o książkę zgadzam sie psychika moze wiele zdziałać. Ale nie oszukujmy się książka z jakimiś kodami uzdrawiającymi i cudowny żekomo balsam nie naprawią uszkodzonego biodra. Super by było gdyby można samym balsamem i swoją psychiką się wyleczyć.Nikt z nas nie kładzie się na stół operacyjny dla przyjemności.
_________________
Żyj tak by jak najwięcej dać z siebie innym
 
 
     
Iza 
... pod prąd ...
Maximus Bioderkus




Status: Przed
Wiek: 47
Doczya: 18 Gru 2011
Posty: 393
Skd: dolnośląskie
Wysany: Czw 22 Maj, 2014   

Bonia napisa/a:
Iza tu nie chodzi o złośliwość. W porządku niech sie dzieli doświadczeniem każdemu wolno. Ale niech nie pisze o cudownym środku bo takiego nie ma.


I ja się z tym zgadzam Boniu, ale z natury jestem życzliwą osoba i nie lubię docinek. Można to wszystko ująć bardziej grzecznościowo i załatwić dyplomatycznie :)
_________________
... na przekór wszystkiemu ...
 
 
     
Iza 
... pod prąd ...
Maximus Bioderkus




Status: Przed
Wiek: 47
Doczya: 18 Gru 2011
Posty: 393
Skd: dolnośląskie
Wysany: Czw 22 Maj, 2014   

kinga napisa/a:
może skorzystasz i cudowny żel ozdrowi Twoje biodro i nie będziesz musiała się operować :) Piszesz się?


Ja podziękuję kinga, ale może ktoś inny zechce wypróbować ;)
_________________
... na przekór wszystkiemu ...
 
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Czw 22 Maj, 2014   

Iza napisa/a:
Ja podziękuję kinga,

A dlaczego się nie zdecydujesz? :)
 
     
Iza 
... pod prąd ...
Maximus Bioderkus




Status: Przed
Wiek: 47
Doczya: 18 Gru 2011
Posty: 393
Skd: dolnośląskie
Wysany: Czw 22 Maj, 2014   

kinga napisa/a:
Iza napisa/a:
Ja podziękuję kinga,

A dlaczego się nie zdecydujesz? :)


Bo próbowałam już cudów i na mnie nie zadziałały, no ale może na kimś innym dadzą radę ;)
_________________
... na przekór wszystkiemu ...
 
 
     
Bonia 

Gigantus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Doczya: 30 Cze 2009
Posty: 1257
Skd: Wielkopolska
Wysany: Czw 22 Maj, 2014   

Opowiem wam krótką historię uzdrawiania z mojego życia. Kilka lat temu przyjechał do nas do Kościoła uzdrowiciel czyniący ponoć cuda modlitwą za jego wstawiennictwem u najwyższego ci co nie chodzili sami żucali kule i zaczynali chodzić Tak samo stawiał na nogi sparaliżowanych. Ja i moja mama dałyśmy się namówić znajomej. I pojechałyśmy na tą mszę. I tu nie neguje wiary bo to piekna rzecz ale do czego zmierzam po mszy ten uzdrowiciel podszedł do mnie coś mi tam powżeszczał nad głową po czym odciągnął na bok moją mamę i powiedział jej że ja chodzić nigdy nie będę bo moja mama w to nie wierzy. Moja mama a nie ja czyli wyszło na to że przez brak wiary mamy i jej nastawienia psychicznego ja nigdy chodzić nie będę.Ignorancja tego faceta doprowadziła mnie do takiej furii że ruszyłam przez kościół trzymając się ławek. Mama z kulami za mną.

Najlepszy ciąg tej historii był na drugi dzień po miejscowości gdzie mieszkam rozniosła się wieść że pewna dziewczyna żuciła kule i sama zaczeła chodzić :-D . jakiś czas temu spotkałam inną znajomą która wtedy była również w tym Kościele tego dnia a ta Pani zrobiła wielkie oczy że ja po takim cudownym uzdrowieniu nadal chodzę o kulach. Przecież to taki cudowny uzdrowiciel czemu ja nie chodzę sama ?

Morał z tego taki psychika wiele może tyle że mną nie kierowała wtedy wiara a raczej pewien rodzaj wściekłej energii pierwszy raz tak się w życiu wściekłam:mrgreen:że przeszłam przez Kościół. A drugie zrobiłam facetowi nie złą reklamę. Co mnie gniecie do dzisiaj bo nie wiem ile naiwnych osób udało mu się jeszcze naciągnąć żerując na ich wierze że im pomoże.
_________________
Żyj tak by jak najwięcej dać z siebie innym
 
 
     
maaly-22 
3.6.12 29.7.14 11.8.
Gigantus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 42
Doczy: 13 Lip 2013
Posty: 976
Skd: Muszyna
Wysany: Czw 22 Maj, 2014   

Ciekawy wynalazek Ciekawe czy pomaga tez na martwice kości udowej i czy panewka się odnowi bo podobno jej nie mam . Kolega chyba nie miał powaznych dolegliwości z biorem kręgosłupem cego nie życze . Ja mam wielkom wiarew Boga i siebie co postawiło mnie na nogi i do dziś zadziwiam lekarzy ze chodze... w taki zel nie wieze smarowałem staw zywokostem gęsim smalcem naświetlałem lampą ale to tylko łagoziło ból pomagało w zrastaniu kości . Zycze wszystkim zdrowia jak i tez pozytywnego myślenia
ps jak tak mozna ze stawem to moze jest jakiśsposób na 6 w totka hmm
_________________
" nie smuć się nie warto ciesz się życiem i kazdą jego chwilą".....» Wieloodłamowo złamana miednica, lewa kończyna krótsza o 4 cm
 
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Czw 22 Maj, 2014   

Bonia, prawdziwe uzdrowienie.
Czarno na białym dostępne na każdej ulicy!
 
     
jacek8s 
Jacek
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczy: 18 Maj 2014
Posty: 28
Skd: opolskie
Wysany: Czw 22 Maj, 2014   

kinga napisa/a:
Iza napisa/a:
chce się podzielić swoimi doświadczeniami to również chyba może?

Ależ oczywiście, że może.
Iza może skorzystasz i cudowny żel ozdrowi Twoje biodro i nie będziesz musiała się operować :) Piszesz się?

Złościwości cd
Nawet nie znasz nazwy żelu. Celowo nie wymieniłem nazwy, bo wcześniej z tego powodu usunięto moje wpisy.
Każdy orze jak może, a to forum jest po to aby pomagać w tej orce. Po co więc złośliwości.
Piszę co mi pomaga, niekoniecznie innej osobie to pomoże.
Piszecie o cudach a tak faktycznie nie znacie znaczenia tego słowa. Cud to dzieło osoby wyższej nieznane nam na naszym etapie rozwoju.
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Czw 22 Maj, 2014   

jacek8s napisa/a:
Złościwości cd

Przecież sam piszesz, że ozdrowiałeś i dzielisz się tym. I że chcesz to przekazać innym. Może spróbują, ale jaki widać chętnych nie ma.
Nie potrzebuję nazwy żelu, by wiedzieć, że to reklama i próba naciągania chorych ludzi.

Może napisz coś więcej o sobie. Jaką diagnozę postawili lekarze. Pokaż rtg przed i po.
Ponoć od dziecka chorujesz.
Udokumentuj zbawienne działanie cudownego żelu.
 
     
mariusz 
Bioderkus!!!



Status: Endo x 2
Wiek: 51
Doczy: 15 Sie 2011
Posty: 256
Skd: Małopolska
Wysany: Czw 22 Maj, 2014   

A teraz bez żadnej złośliwości,autor tematu powinien zmienić Nick-na zdrowy szczęściarz,póki co po nicku-wynika że jest przed operacją,czego chyba każdy z bioderkowiczów chciałby uniknąć.
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Pi 23 Maj, 2014   

jacek8s, wystarczy że w ramach dowodu wstawisz jakieś fotki lub dasz opinię lekarską. Zakryj oczywiście dane tzn tylko imię i nazwisko. Niedowiarkom zamkniesz usta.
Kto w Raciborzu Cię leczył? Też jestem "dzieckiem" raciborskiego szpitala.
 
     
maaly-22 
3.6.12 29.7.14 11.8.
Gigantus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 42
Doczy: 13 Lip 2013
Posty: 976
Skd: Muszyna
Wysany: Pi 23 Maj, 2014   

Jacku cudu to doświadczyłem tak myślę jestem przekonany i wszystkie fakty o tym mówią . CUDU OD BOGA BO ŻYJE I CHODZE, złamań których doznałem były groźne, w dodatku z krwotokiem i krwiakami mięśni lekarze w szpitalu rejonowym walczyli 1 dobę o życie i nawet powiadomili rodzinę by byli na to gotowi że do rana nie do żyje. W szpitalu wojewódzkim sędziwy już ordynator na pytanie rodziców czy będę chodził czy jeździł odpowiedział DZIEKUJCIE BOGU ZE ON PRZEZYŁ, TO JEST MÓJ 3 LUB 4 TAKI PRZYPADEK JAK JESTEM LEKARZEM. Pomimo tego wszystkiego chodzę, pracuje w miarę normalnie i bywa że nie lekko bo np. dźwiganie drzewa tzw. metrówek nie jest lekkie i prócz ograniczenia bólowego nic nie dolega a jeśli czytałeś historie innych osób to np. mają problemy różnego typu i rodzaju przykurcze itp. Więc albo masz małe zwyrodnienie lub problem z biodrem albo chcesz zareklamować ten środek, ja nie życzę Ci ani bólu biodra z którym aktualnie żyję bo za 4 mies. zabieg ani tym bardziej bólu który przeżyłem po wypadku, dostałem wtedy najsilniejsze leki. Piszę tego posta byś przemyślał co piszesz i o czym piszesz. SZCZERZE TEZ MÓWIĄC DZIĘKUJE BOGU DO DZIŚ ZA TO JAKI JESTEM SPRAWNY PO TYM WYPADKU JAK I ZA TO ZE NIE ZWARIOWAŁEM KILKA RAZY NIE TYLKO MYŚLAŁEM ALE I JUZ BYŁEM W TRAKCIE REALIZACJI SAMOBÓJSTWA ALE BÓG CZUWA ..........
Więc zrozum człowieku dlaczego nie wierzę w takie maści i cuda jak i tez Inne Osoby z Forum.
 
 
     
Bonia 

Gigantus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Doczya: 30 Cze 2009
Posty: 1257
Skd: Wielkopolska
Wysany: Pi 23 Maj, 2014   

maały ja nie neguję wiary bo sama jestem wierząca. To co wam opisałam chodziło mi o to że cudowne środki uzdrowiciele uzdrawiające kody to nic innego jak żerowanie na cudzym nieszczęściu. A tacy ludzie mają świadomość że każdy chory człowiek chwyci się wszystkiego byle tylko sobie ulżyć w cierpieniu. I na tym żerują zbijając przy okazji nie złą kasę. Pasifflora jesteś nie do podrobienia to zdjęcie mnie rozwaliło :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Żyj tak by jak najwięcej dać z siebie innym
 
 
     
maaly-22 
3.6.12 29.7.14 11.8.
Gigantus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 42
Doczy: 13 Lip 2013
Posty: 976
Skd: Muszyna
Wysany: Pi 23 Maj, 2014   

Boniu a czy czytając tego posta jest w nim coś do Ciebie wszpomniałem O Tobie nie jeśli odebrałaś ze to do Ciebie przepraszam , Jacek tez pisał o cudzie . Pisałem ten post głownie do Jacka by zrozumiał nasz i nasze podejście do tego , myśle ze jeśli mu tak zalezy na temacie prześle np zdjęcie rtg , hmmm?? a moze jest przedstawicielem handlowym i myśli ze na forum wiecej sprzeda....
_________________
" nie smuć się nie warto ciesz się życiem i kazdą jego chwilą".....» Wieloodłamowo złamana miednica, lewa kończyna krótsza o 4 cm
 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.