Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Skostnienia po złamaniu miednicy
Iza 
... pod prąd ...
Maximus Bioderkus




Status: Przed
Wiek: 47
Doczya: 18 Gru 2011
Posty: 393
Skd: dolnośląskie
Wysany: Pi 23 Maj, 2014   

Katja napisa/a:
Ciemen walczy o siebie o swoje zdrowie a swoją uporczywością wywalczył miejsce w kolejce do pilnych zabiegów. Jest duża szansa, że zostanie zoperowany w ciągu najbliższych 6 miesięcy :)
Ogromnie się cieszę!


:clap: :clap: :clap:
_________________
... na przekór wszystkiemu ...
 
 
     
ciemen 
Popularus Bioderkus



Status: Inne operacje
Wiek: 61
Doczy: 10 Kwi 2014
Posty: 51
Skd: małopolska
Wysany: Pi 23 Maj, 2014   

Iza, Witam.Tak czekam na termin operacji w Otwocku,ale to wszystko zasługa Katji,bo to ona poruszyła mój przypadek u prof.Czubaka,za co serdecznie dziękuję.Ja tylko leżę w łóżku już ósmy miesiąc i czekam.na pielęgniarkę.rehabilitacje itp,bo wszędzie są kolejki,ale mam nadzieję że nadejdzie dzień,kiedy będę mógł chociaż usiąść.
 
     
Iza 
... pod prąd ...
Maximus Bioderkus




Status: Przed
Wiek: 47
Doczya: 18 Gru 2011
Posty: 393
Skd: dolnośląskie
Wysany: Pi 23 Maj, 2014   

ciemen napisa/a:
Iza, Witam.Tak czekam na termin operacji w Otwocku,ale to wszystko zasługa Katji,bo to ona poruszyła mój przypadek u prof.Czubaka,za co serdecznie dziękuję.Ja tylko leżę w łóżku już ósmy miesiąc i czekam.na pielęgniarkę.rehabilitacje itp,bo wszędzie są kolejki,ale mam nadzieję że nadejdzie dzień,kiedy będę mógł chociaż usiąść.

Ciemen nie potrafię sobie wyobrazić co czuje człowiek leżąc w łóżku tyle miesięcy zdany na łaskę innych, ale pamiętaj najważniejsze, że
JEST ŚWIATEŁKO W TUNELU !!! :-) .
Wytrzymałeś tyle czasu, więc z pewnością dotrwasz do operacji. Potem będzie już tylko lepiej. Trzymam mocno kciuki. Daj znać jak będziesz już miał termin.
_________________
... na przekór wszystkiemu ...
 
 
     
robinson85 
Mikrus Bioderkus



Status: Inne
Wiek: 39
Doczy: 08 Pa 2014
Posty: 26
Skd: włocławek
Wysany: Nie 16 Lis, 2014   

ja jestem już rok po urazie głowy i także jeszcze czekam na operacje skostnień tylko że ja będe miał cztery operacje bo mi przyłapało oba kolana i oba biodra te leżenie w łóżku już mnie dobija
 
     
ciemen 
Popularus Bioderkus



Status: Inne operacje
Wiek: 61
Doczy: 10 Kwi 2014
Posty: 51
Skd: małopolska
Wysany: Sro 04 Lut, 2015   

robinson85, Witam, czy Ty też czekasz na tel,z Otwocka,bo ja miałem dostać wiad, w okolicy Swiąt. A teraz jak się wreszcie dodzwoniłem.uzyskałei info.że może w tym roku. Oco chodzi???.Jeżeli będziesz miał konkretny termin albo info. to daj znać
 
     
robinson85 
Mikrus Bioderkus



Status: Inne
Wiek: 39
Doczy: 08 Pa 2014
Posty: 26
Skd: włocławek
Wysany: Czw 05 Lut, 2015   

CIEMEN ja w lutym zeszłego roku miałem termin na 21 pazdziernika w pazdzierniku okazało sie że nie da rady może za cztery tygodnie po czterech tygodniach okazało się że na ten rok nie ma już pieniędzy ale napewno to będzie początek roku mamy początek roku i dzwoniłem do nich teraz jest powiedziane że napewno będzie w tym roku ale napewno nie w pierwszym kwartale Ja będe miał cztery operacje nie wiem kiedy to sie skończy jak tylko będe miał termin to dam ci znać napewno[/b]
 
     
ciemen 
Popularus Bioderkus



Status: Inne operacje
Wiek: 61
Doczy: 10 Kwi 2014
Posty: 51
Skd: małopolska
Wysany: Pi 06 Lut, 2015   

robinson85, dzięki za wiad.Ja miałem robione jedno bidro w sierpniu ub.r,a drugie miało być operowane jak najszybciej,jak tylko nabiore sił.Od razu po szpitalu z Otwocka skierowano mnie na reh.bo mięsni już jest niewiele i było wszystko piękniej z dnia na dzień,a teraz stop-tak jakby o mnie zapomnieli i cofam się wstecz a odpowiedz mam taką jak Ty.Pozdrawiam i życzę wytrwałości.
 
     
robinson85 
Mikrus Bioderkus



Status: Inne
Wiek: 39
Doczy: 08 Pa 2014
Posty: 26
Skd: włocławek
Wysany: Pi 06 Lut, 2015   

widzisz tobie zrobili jedno biodro ja nie mam nic jeszcze zrobione a cztery operacje nie wiem kiedy oni mi zrobią w takim tępie
 
     
ciemen 
Popularus Bioderkus



Status: Inne operacje
Wiek: 61
Doczy: 10 Kwi 2014
Posty: 51
Skd: małopolska
Wysany: Pi 06 Lut, 2015   

robinson85, Ja do tej pory mam jak najlepsze zdanie o tym szpitalu,a co się porobiło z terminami nie wiem.Wczoraj rano na tvn był reportaż o chłopaku z którym leżałem w sierpniu miał operowane drugie biodro,a w maju pierwsze,miał mieć jeszcze kolano,a teraz już samodzielnie chodzi.A Ty się coś zginasz?albo wstajesz?i czy bierzesz przeciw zakrzepowe.i jak u Ciebie z rehabilitacją?
 
     
robinson85 
Mikrus Bioderkus



Status: Inne
Wiek: 39
Doczy: 08 Pa 2014
Posty: 26
Skd: włocławek
Wysany: Pi 06 Lut, 2015   

przeciwzakrzepowych żadnych nie biorę zginać się zginam w pewnym zakresie na tyle ze mogę usiąść wstawać nie wstaje bo mam kolana zgięte na około 90 stopni rehabilitacje mam codziennie tylko przy skostnieniach można mieć lekką rehabilitacje tak mi powiedzieli
 
     
robinson85 
Mikrus Bioderkus



Status: Inne
Wiek: 39
Doczy: 08 Pa 2014
Posty: 26
Skd: włocławek
Wysany: Wto 10 Mar, 2015   

ciemen i jak u ciebie z terminem?
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Wto 10 Mar, 2015   

Proszę o trzymanie się tematu wiodącego, osobny temat o terminach operacji jest w dz. ogólnym.
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
ciemen 
Popularus Bioderkus



Status: Inne operacje
Wiek: 61
Doczy: 10 Kwi 2014
Posty: 51
Skd: małopolska
Wysany: Wto 10 Mar, 2015   

robinson85 napisa/a:
ciemen i jak u ciebie z terminem?
.Ja nadal czekam na tel.z Otwocka,miał być przed Nowym Rokiem.już następne Swięta,a ja leże iczekam,a co tam u Ciebie?,.Pozdrawiam.
 
     
maaly-22 
3.6.12 29.7.14 11.8.
Gigantus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 42
Doczy: 13 Lip 2013
Posty: 976
Skd: Muszyna
Wysany: Wto 10 Mar, 2015   

Chłopaki podziwiam wasz ze wytrzymujecie tyle z chorobą i leząc w łozku ale tez sie dziwie cego nie piszeciecie dzwonicie do innych szpitali a w dzisiejszych czasach mozna w necie i tu na forum znaleść namiary na szpitale . Mi pomogli w wojewódzkim szpitalu i udało się gdzie przypadek był jak szustka w totka i podobno dla studentów do nauki poszłuzy i pomogli mi wruciłem do normalnego zycia cego i wam zycze .
_________________
" nie smuć się nie warto ciesz się życiem i kazdą jego chwilą".....» Wieloodłamowo złamana miednica, lewa kończyna krótsza o 4 cm
 
 
     
robinson85 
Mikrus Bioderkus



Status: Inne
Wiek: 39
Doczy: 08 Pa 2014
Posty: 26
Skd: włocławek
Wysany: Wto 10 Mar, 2015   

ciemen, ja nacierałem e-mailami do otwocka i się chyba pani zdenerwował zadzwoniła była bardzo niemiła i szybko powiedziała że operacja będzie w tym roku czerwiec lipiec sierpień na co jej odpowiedziałem że przyjdzie październik i nie będzie już pieniędzy jak w zeszłym roku było. Pani bardzo oburzona odpowiedziała ze powinienem się cieszyć bo jak bym się dzisiaj zapisał to bym czekał 3 lata na operacje to jest masakra
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.