Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Historia Aguli 76
agula76 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 47
Doczya: 03 Kwi 2014
Posty: 15
Skd: śląskie
Wysany: Nie 01 Cze, 2014   

Dziękuję dziewczynom z oddziału V za odwiedziny!!!
:lol:
Bardzo się ucieszyłam!!
aga.t oczywiście,że zapraszam
 
     
mioda 
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Doczya: 18 Kwi 2014
Posty: 32
Skd: śląsk
Wysany: Pi 06 Cze, 2014   

Szybkiego powrotu do domu i zdrowia życzę:) nacierpiałaś ale już będzie lepiej, pozdrawiam serdecznie
 
     
agula76 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 47
Doczya: 03 Kwi 2014
Posty: 15
Skd: śląskie
Wysany: Sob 07 Cze, 2014   nareszcie po....

Witam wszystich!
W pierwszej kolejności chciałam serdecznie raz jeszcze podziekować dziewczynom z oddz. V za odwiedziny. Również aga.t ( nie będąca na rehabilitacji) ,która przybyła razem z dziewczynami. Serdeczne dzieki, bardzo miło bylo was poznać.

Ja od środy jestem już w domciu!!!!
Operacja odbyla się tak jak zaplanowano 28 maja. Byłam pierwsza w kolejce, więc stres z oczekiwaniem zmniejszył sie do minimum.
Po operacji dopadlo mnie przeziębienie i chrypa, ale i to mam już na szczęście za sobą.
Powrót samochodem do domu był jak dla mnie bardzo ciężki, miałam ogromny problem ( ze względu na ból ,który pojawił sie w czasie niewygodnej jazdy) z wyjsciem z auta. Wszystko jednak trzeba przeżyć i mam nadzieję,że wszystko szybko wróci do normy?!?!?
Na dzień dzisiejszy trochę chodzę , troche leżę , jednak największy problem jest z siedzeniem. :-( więc na razie ograniczam siedzenie do minimum.

Wizytę kontrolną mam dopiero 31 lipca, więc trochę czekania przedemną.

Pozdrawiam gorąco, Agnieszka
 
     
bebe14 
Bioderkus!!!



Status: Endo x 2
Wiek: 45
Doczy: 20 Lip 2013
Posty: 281
Skd: Lubelskie
Wysany: Sob 07 Cze, 2014   

Witam z siedzeniem też się przyzwyczaisz ja co prawda miałem 8 dni przed tobą ale zobczysz że z każdym dniem będzie coraz lepiej Jesteśmy w podobnym wieku i na pewno u nas powrót do zdrówka będzie dużo szybszy niż u ludzi starszych Też mi się na początku kiepsko siedziało może łózko masz za wysokie może spróbuj na innym miejscu zobaczysz będzie lepiej Leżenie w tak pogodę na plecach jest ciężkie to cie rozumiem bo sam w domu sporo leże ale teraz to jestem kila godzin dziennie na ławedce i spacerku i udało się złapać niezło opaleniznę Życze szybkiego powrotu do zdrowia
 
     
kejpi77 
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 47
Doczy: 03 Kwi 2013
Posty: 141
Skd: z tamtąd
Wysany: Nie 08 Cze, 2014   

gratuluję bioderka, pomyśl już o rehabilitacji a wszystko będzie ok :-) , dla mnie z kolei po operacji najgorsze były te cholerne zastrzyki przeciwzakrzepowe ;-)
 
     
bebe14 
Bioderkus!!!



Status: Endo x 2
Wiek: 45
Doczy: 20 Lip 2013
Posty: 281
Skd: Lubelskie
Wysany: Nie 08 Cze, 2014   

No mi zostało jeszcze kilkaście do wzięcia daje rade nic strasznego mino tego że mam brak tłuszczyku na brzuchu ze niema za co złapać z czego bardzo się ciesze
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Sro 18 Cze, 2014   

agula76 Jak się czujesz? Napisz w wolnej chwili co u Ciebie. Pozdrawiam serdecznie :*
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
agula76 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 47
Doczya: 03 Kwi 2014
Posty: 15
Skd: śląskie
Wysany: Wto 24 Cze, 2014   

Witam wszystkich!

Jutro mija 4 tydzień od operacji!!
Mogę powiedzieć, że czuję się co raz lepiej. Wiadomo, ograniczenia sa wielkie,ale to normalka po takim zabiegu.
Najbardziej męczy mnie to leżenie i spanie na plecach :-/
Nie mogę się już doczekać wizyty kontrolnej i zezwolenia rehabilitacji...

Pozdrawiam, Aga
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Wto 24 Cze, 2014   

agula76 napisa/a:
Nie mogę się już doczekać wizyty kontrolnej i zezwolenia rehabilitacji...

Nie musisz czekać na zezwolenie na rehabilitację, im szybciej są zaczniej tym szybciej wrócisz do formy. Możesz zacząć już teraz pracę manualną z terapeutą. Są też ćwiczenia które na tym etapie powrotu do zdrowia możesz wykonywać. Najważniejsze to znaleźć właściwą osobę do rehabilitacji, która całościowo podejdzie do Twojego przypadku i wyznaczy odpowiedni dla Ciebie plan terapii. Trzymam kciuki że niedługo pochwalisz nam się nie tylko pomyślną wizytą kontrolną ale też postępami w powrocie do sprawności :)
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
drupinka 

Maximus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 66
Doczya: 19 Sie 2009
Posty: 420
Skd: Górny Śląsk
Wysany: Wto 24 Cze, 2014   

agula76 napisa/a:
Najbardziej męczy mnie to leżenie i spanie na plecach :-/
Nie mogę się już doczekać wizyty kontrolnej i zezwolenia rehabilitacji...


Agula, AgaW ma rację. Nie ma na co czekać. Dobry fizjoterapeuta, który wie, co robi, dobierze Ci ćwiczenia i pokaże, jak odpoczywać na boku (z poduchą między nogami). (Ja zaczęłam ćwiczenia z fizjoterapeutą w kilka dni po powrocie do domu).
Pozdrawiam serdecznie :)
 
     
mprzepiora 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 47
Doczya: 31 Gru 2011
Posty: 643
Skd: okolice Nowego Sącza
Wysany: Wto 24 Cze, 2014   

AgaW napisa/a:
Nie musisz czekać na zezwolenie na rehabilitację, im szybciej są zaczniej tym szybciej wrócisz do formy. Możesz zacząć już teraz pracę manualną z terapeutą.

Zgadzam sie w 100% z AgąW. Jesteś już 4 tygodnie po operacji. Ja po powrocie do domu po operacji za parę dni byłam już u swojego terapeuty. Dzięki temu bardzo szybko wracałam do formy.
Trzymam kciuki za Ciebie.
 
     
bebe14 
Bioderkus!!!



Status: Endo x 2
Wiek: 45
Doczy: 20 Lip 2013
Posty: 281
Skd: Lubelskie
Wysany: Wto 24 Cze, 2014   

Mi też strzelił miesiąc po operacji ,sam się rehabilituje ,wiem co mam ćwiczyć itp. ,wiadomo z fizjoterapeuta było by lepiej ale na razie mnie na niego nie stać i daje rade sam Jedno jest pewne ważne jest dobre przygotowanie fizyczne do zabiegu dzięki temu szybko się śmiga na kulach ,z łatwością wstaje itp. Jest sporo ćwiczeń zarówno na leżąco jak i z kulami na stojąco i jakos daje rade ,jedynym moim problemem jest coraz bardziej bolace lewe bioderko na które niedługo będę miał tomograf i decyzje co do sposobu operacji no i ten kręgosłup ledzwiowy który mam chory i zaczyna mi się odzywać ,ale damy rade mimo tego że naprawdę nie jest łatwo świeżo po operacji
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.