Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
STOCER Konstancin
iskierka 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczya: 27 Mar 2014
Posty: 2
Skd: Warszawa
Wysany: Czw 27 Mar, 2014   STOCER Konstancin

Witam,
Jestem nowa uzytkowniczka na forum. Czekam na endo i jestem zapisana na operacje u doktora Dudka w STOCERZE w Konstancinie. Czy ktos byl tam operowany? lub ma jakies informacje na temat doktora Dudka? Chcialabym wiedziec czy trafilam w dobre rece? Z gory dziekuje za informacje!

Iskierka
_________________
stokrotka
 
     
asia567 
Bioderkus!!!



Status: Endo x 2
Doczya: 12 Lut 2013
Posty: 186
Skd: ...
Wysany: Pi 28 Mar, 2014   

Byłam tam długo na rehabilitacji, oraz byłam tam zapisana na endo, zrezygnowałam.
 
     
iskierka 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczya: 27 Mar 2014
Posty: 2
Skd: Warszawa
Wysany: Pi 28 Mar, 2014   

asia567 a mozna wiedziec dlaczego zrezygnowalas z operacji w Konstancinie? i gdzie ja zrobilas?
_________________
stokrotka
 
     
asia567 
Bioderkus!!!



Status: Endo x 2
Doczya: 12 Lut 2013
Posty: 186
Skd: ...
Wysany: Pi 28 Mar, 2014   

Zrezygnowałam, bo po długiej rehabilitacji widziałam podejście lekarzy, totalna olewka. Nie mają czasu nawet porozmawiać, wyjaśnić. Później na wizycie prywatnej u jednego z lekarzy pracujących tam dowiedziałam się że dobrze że zrezygnowałam bo mają przestarzałe metody i protezy, nie wiem ile w tym prawdy. Zrobiłam w Szpitalu Bródnowskim. STOCER jest dobrym miejscem dla leczenia kręgosłupa i rehabilitacji chociaż też bardziej można to nazwać sanatorium, lecz nie dla bioder moim zdaniem.
 
     
malenka8908 
malenka8908
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 34
Doczya: 29 Lut 2016
Posty: 42
Skd: Kraków
Wysany: Wto 08 Mar, 2016   

Witam,
czy ktoś z Was (oprócz osób powyżej) miał operację w ośrodku STOCER w Konstancinie? Mnie czeka tam operacja za parę miesięcy i teraz się zastanawiam czy to była dobra decyzja.
 
     
nowy1 
Mikrus Bioderkus



Status: Inne
Doczy: 13 Wrz 2014
Posty: 19
Skd: woj. mazowieckie
Wysany: Sro 09 Mar, 2016   

Do "malenka8908" odnośnie "Stocer", że rehabilitacyjnie to można tam pobyć ewentualnie
Ostatnio zmieniony przez pasiflora Pi 18 Mar, 2016, w caoci zmieniany 2 razy  
 
     
malenka8908 
malenka8908
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 34
Doczya: 29 Lut 2016
Posty: 42
Skd: Kraków
Wysany: Pi 11 Mar, 2016   

nowy1 napisa/a:
Do "malenka8908" odnośnie "Stocer", że rehabilitacyjnie to można tam pobyć ewentualnie


Nie pocieszyłeś mnie :( Wczoraj byłam u wymienionego wyżej ordynatora Oddziału Ortopedii placówki "Stocer" i mówił, że warunki mają teraz dużo lepsze bo są świeżo po remoncie (okazało się że mają dwa razy mniej łóżek, kolejka się wydłużyła znacznie, co może oznaczać, że nie będę miała operacji tak jak to było zaplanowane na czerwiec tego roku). Dr Dudek został mi polecony i jakoś zaskarbił sobie moje zaufanie. Nie będę już kombinować i zmieniać szpitala na operację mam nadzieję, że się nie zawiodę. Trzymajcie kciuki :)
 
     
wiolcia689 
wiolcia689
Mikrus Bioderkus




Status: Przed
Wiek: 34
Doczya: 23 Pa 2012
Posty: 3
Skd: Kozienice
Wysany: Pi 30 Lis, 2018   

Hej wszystkim. 13 września w Konstancinie w placówce Stocer miałam wstawioną endoprotezę biodra lewego. trochę się bałam jednak okazało się, że nie do końca miałam powody. Noga przestała boleć już na drugi dzień. Lekarze świetni, a pielęgniarki to chyba anioły bez skrzydeł <albo je chowają pod fartuszkami>. Żadnego złego słowa nie słyszałam na jakiegokolwiek pacjenta. Wszystkim życzę takich ludzi w momentach kiedy nie do końca jesteśmy sprawni i musimy liczyć na pomoc drugiej osoby.
_________________
Nie myśl o szczęściu. Nie przyjdzie - nie zrobi zawodu; przyjdzie - zrobi niespodziankę... ;)
 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.