Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
artroskopia o,la
Mijka 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 73
Doczya: 21 Lis 2009
Posty: 763
Skd: W-M
Wysany: Nie 23 Mar, 2014   

kinga napisa/a:
o,la, jesteś z Poznania. Może spróbuj umówić się do dra Sławomira Marszałka
Warto

Potwierdzam, warto :)
Miałam możliwość uczestniczenia w warsztatach terapeutycznych organizowanych przez Fundację Bioderko a prowadzonych właśnie przez dr Sławomira Marszałka i z całym przekonaniem mogę potwierdzić jego profesjonalizm.
O szczegółach możesz poczytać tu: http://www.forumbioderko.pl/viewtopic.php?t=1188
_________________
Z zamartwianiem się lepiej poczekać. Może okazać się, że wcale nie jest potrzebne.
 
     
o,la 
Mikrus Bioderkus



Status: Artroskopia x 1
Wiek: 62
Doczya: 10 Pa 2013
Posty: 17
Skd: Poznan
Wysany: Nie 23 Mar, 2014   

Dzięki dziewczyny, znam i bardzo cenię dr Marszałka. Dzięki niemu zdecydowałam się na artroskopię, on jako jedyny postawił prawidLową diagnozę. Ustaliśmu, że po artro najpierw zgłoszę się do polecanego centrum rehabilitacji, które ma doświadczenie z pacjentami po artro, a dopiero po tym zgłoszę się do niego. Tym większe było moje rozczarowanie... nie licząc straconych pieniędzy.
 
     
29palms 
Bioderkus!!!



Status: Zdrowy szczęściarz
Doczya: 22 Lut 2012
Posty: 177
Skd: Poznan
Wysany: Pon 24 Mar, 2014   Re: 6 tyg po

o,la napisa/a:
Zobaczymy teraz jak działa dzienny oddział rehabilitacyjny w klinice ortopedii?


Szpital im. Degi ma całkiem niezłe zaplecze (m.in. własny basen) i świetną tradycję, ale tradycja nie jest jakoś specjalnie kontynuowana. Mam nadzieję, że na rehabilitacji dziennej będzie lepiej niż na stacjonarnej. Przez klinikę przewija się masa studentów rehabilitacji, którzy muszą gdzieś odbyć praktykę i jak to dość często bywa opiekun praktyki zostawia praktykantów z pacjentami, a sam gdzieś znika. Studenci bardzo chcieliby pomóc, ale najzwyczajniej boją się wyjść poza schemat ćwiczeń z kartki, bo przez brak doświadczenia i nadzoru mogą zaszkodzić.
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.