Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Pytanie-wynik RTG stawu biodrowego-opis
fizjol 
Mikrus Bioderkus



Status: Fizjoterapeuta
Wiek: 34
Doczy: 13 Lis 2013
Posty: 15
Skd: Katowice
Wysany: Sro 13 Lis, 2013   

Marlod jeśli chodzi o kwestie finansową to myślę ,że jesteś w stanie znaleźć kogoś kto za troszkę mniejsze pieniążki jest Ci w stanie pomoć.Zanim jednak wybierzesz się do jakiegoś fizjoterapeuty/osteopaty polecam zajrzeć w jego CV w kursy ,które ukończył i jego doświadczenie.Nie marnuj pieniędzy na jakieś naświetlanie lampkami i machaniem noga w UGUL-u od nikąd do nikąd:)Myślę też ,że warto poszukać problemu obok biodra.W miarę ogarnięty fizjoterapeuta powinien zwrócic uwagę również na stopę,kolano,kręgosłup oraz wzorzec ruchowy w jakim się poruszasz.

Jeszcze odniosę się do iniekcji sterydów i leków p/bólowych. Iniekcje sterydów nie zwalczają problemu.Tak naprawdę ta forma leczenia woła o pomstę do nieba.To chowanie problemu pod dywan tzn. usuwany jest skutek ,a nie przyczyna co prowadzi do jeszcze większej patologi.Ale z drugiej strony lekarz ma pacjenta z głowy ,a kasę w kieszeni.

Życzę powodzenia w szukaniu mądrego terapeuty bo mimo ,że jest nas wg. statystyk 50 tys to nie zawsze trafia sie w dobre rece :-D
_________________
Sprawy niemożliwe załatawiam od ręki.Na cuda trzeba chwilkę poczekać;-)
Fizjoterapeuta.Dyplomowany terapeuta metody PNF.
 
     
marlod 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 49
Doczy: 06 Kwi 2013
Posty: 10
Skd: Łódź
Wysany: Sob 23 Lis, 2013   

Znalazłem ogłoszenie osteopaty http://piotrcywinski.pl/
Pewnie się do niego wybiorę. Znowu spokój miałem ze 2-3 tygodnie bo nie biegałem, nie jezdziłem na rowerze ani nie pływałem. Zapomniałem o biodrze całkowicie. Dziś byłem na basenie , mocniej nogami pomachałem w wodzie i już okolice biodra przypomniały o sobie pieczeniem, kłuciem, głównie właśnie z lewej strony ale gdzieś to wszystko w środku:( Nie od razu po basenie ale tak z godzinkę-dwie po pływaniu i dłuższym spacerze. No i uczucie jakby lewa noga przeszła 15km a nie 3km:)
 
     
bioderko 
Popularus Bioderkus



Status: Przed
Doczy: 19 Lip 2013
Posty: 31
Skd: Warszawa
Wysany: Pi 16 Sty, 2015   

marlod, proszę daj znać po wizycie u osteopaty, bo mam podobny problem ... :(
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Pi 16 Sty, 2015   

bioderko, a dlaczego nie chcesz sam sprawdzić na sobie jak to jest po wizycie u osteopaty. Nie lepiej szukać innej pomocy niż operacja. Może nie od razu znajdziesz idealnego terapeutę ale w stolicy jest naprawdę sporo dobrych fachowców. Namiary masz na forum. Nie wierzysz naszej opinii, a marlodowi uwierzysz? A może zbędnie Ci odpisze tak jak my. Skoro nie ufasz naszym wcześniejszym doświadczeniom?
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.