Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Tylko chwila historia Małego
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Sro 29 Lis, 2017   

maaly-22 jak biodro? Wydaje mi się, że to sprawa ''mięśniowa''czyli wizyta u fizjoterapeuty by pomogła. Gdybyś miał wywichnięte to raczej nie mógłbyś chodzić ani stanąć ale jeśli chcesz mieć spokojne sumienie to na rtg.
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
maaly-22 
3.6.12 29.7.14 11.8.
Gigantus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 42
Doczy: 13 Lip 2013
Posty: 976
Skd: Muszyna
Wysany: Sro 29 Lis, 2017   

Agnieszko ok jakby nic się nie działo i chyba masz racje bo dziś prawie cały dzień czułem prace mięśni a dokładnie uczucie jakby telefon w kieszeni był na największych wibracjach gdzie telefonu nie miałem przy sobie....Pewnie to mięśnie bo dodatkowo w tej samej nodze mam zapalenie kaletki stawowej w kolanie :-( (
_________________
" nie smuć się nie warto ciesz się życiem i kazdą jego chwilą".....» Wieloodłamowo złamana miednica, lewa kończyna krótsza o 4 cm
 
 
     
maaly-22 
3.6.12 29.7.14 11.8.
Gigantus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 42
Doczy: 13 Lip 2013
Posty: 976
Skd: Muszyna
Wysany: Pi 15 Gru, 2017   

Agnieszko z biodrem oki mozliwe ze miałaś masz racje ponieważ wruciłem od imunologa a byłem u niego z powodu zapalenia można powiedzieć wyleczone ale nie do konca a ortopeda rejonowy dał tylko leki...Dziś lekarz stwiedził ze to skutki wypadku "płace za wypadek" a dokładnie noga krutsza przez fizjo i lekarza dobrana na oko przez co więcej jest obciązana lewa strona i stawy się buntują....Pytał tez o rehabilitacje czy jest jak często itp bo imunologicznie nie ma co lecić zalecił zrobić sobie wkładki na wymiar i szukać dobrego FIZJOTERAPEUTE aby ćwiczeniami wyprostować ciało Tak WIĘĆ POPIERAM ZDANIE KTÓRE NIE RAZ TU BYŁO PISZANE ZE REHABILITACJA JEST WAZNA a jeśli macie rehabilitacje w nosie to nie dziwcie się ze boli pózniej kręgosłup czy kolano czy inny staw lub miejsce....
_________________
" nie smuć się nie warto ciesz się życiem i kazdą jego chwilą".....» Wieloodłamowo złamana miednica, lewa kończyna krótsza o 4 cm
 
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Nie 17 Gru, 2017   

Cieszę się, że wątpliwości zostały rozwiane. I podpisuję się pod tymi Twoimi słowami:

maaly-22 napisa/a:
REHABILITACJA JEST WAZNA a jeśli macie rehabilitacje w nosie to nie dziwcie się ze boli pózniej kręgosłup czy kolano czy inny staw lub miejsce....


Pozdrawiam :)
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
maaly-22 
3.6.12 29.7.14 11.8.
Gigantus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 42
Doczy: 13 Lip 2013
Posty: 976
Skd: Muszyna
Wysany: Czw 21 Gru, 2017   

Dziś byłem po wkładki robione na zamówienie i dopasowane do moich stóp jak i tez rózniczy ich długości i powiem wam warto bo noga jest stabilna w bucie nie rusza się jak chce tak jak to było przy korkowej podkładce z pierwszego lepszego medycznego...Rozmawiając z panią która wykonuje takie wkładki ze odwiedzają ją ludzie któzy mają do niej nie raz blisko 100 km się nie dziwie moje miasto i bliskie okolice nie są duze..Za to dziwi mnie to jak czytałem tu w innym dziale poście ze ktoś woli wydać pieniądze na coś innego niz zdrowie ja rozumie wszystko dla ludzi kazdego to indywidualna sprawa .Wiem jak jest bywa w zyciu bo tez do bogatych nie naleze a o wkładkach robionych INDYWIDUALNIE NA MIARE dowiedziałem się nie dawno dziś nie chwalą się takie odebrałem i polecam..Wkładki Takie oraz inne korygujące Róznice kończyn są do dwuch cm większą róznice korygujemy obuwiem to dowiedziałem się dziś co zapewne będzie wazne dla innych...
_________________
" nie smuć się nie warto ciesz się życiem i kazdą jego chwilą".....» Wieloodłamowo złamana miednica, lewa kończyna krótsza o 4 cm
 
 
     
maaly-22 
3.6.12 29.7.14 11.8.
Gigantus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 42
Doczy: 13 Lip 2013
Posty: 976
Skd: Muszyna
Wysany: Sob 17 Lut, 2018   

Od dni paru mam rehabilitacje kolana i rozmawiając z rehabilitantami bo pytali co za problem z kolanem i od nitki do supełka...Rehabilitanci zmiezyli mi nogi sprawdzili miednicze bo w niej problem i zapraszają na rehabilitacje ćwiczenia aby ustabilizować miednicze jak i tez zmniejszeniu nie równości na co jest szansa mozliwość.Pisze ten post bo nie raz był na forum przerabiany temat rehabilitacji ze jest potrzebna i nie potrzebna ja jestem za i jeśli jest mozliwośc to dobregpo fizjo szukać ..Tez kiedyś myślałem ze rehabilitacja wystarczy nie zwracając na jakość umiejętności fizjoterapeuty znam nawet osobe co jezdziła kilkaset km aby rehabilitant był najlepszy ...Pisze o tym poniewaz w moim przypadku organizm upomniał się o swoje po czasie i wiem jak wazna jest rehabilitacja i co daje a pisze o tym aby inni nie muśieli uczyć się na błędach bo zdrowie jest jedno a nasze forum odwiedza wielu gości.....
_________________
" nie smuć się nie warto ciesz się życiem i kazdą jego chwilą".....» Wieloodłamowo złamana miednica, lewa kończyna krótsza o 4 cm
 
 
     
mjuniorek 
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 42
Doczy: 28 Cze 2017
Posty: 137
Skd: Olkusz
Wysany: Sob 17 Lut, 2018   

Kurde interpunkcja by sie zdała bo trzeba czytac 2 razy. Zdrowia życzę
 
     
maaly-22 
3.6.12 29.7.14 11.8.
Gigantus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 42
Doczy: 13 Lip 2013
Posty: 976
Skd: Muszyna
Wysany: Pon 07 Maj, 2018   

Hej Bioderka co powiecie jak i tez wiecie o kolagenie jak i komurkach maciezystych czy warto stosować lekarz rehabilitacji mi to zalecił na kręgosłup....
_________________
" nie smuć się nie warto ciesz się życiem i kazdą jego chwilą".....» Wieloodłamowo złamana miednica, lewa kończyna krótsza o 4 cm
 
 
     
Bonia 

Gigantus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Doczya: 30 Cze 2009
Posty: 1257
Skd: Wielkopolska
Wysany: Pon 07 Maj, 2018   

maaly-22 Mam koleżankę - która stosuje leczenie komórkami macierzystymi od roku i tak szczerze to nie widzę u niej - jakiejś diametralnej poprawy. Powiem może brzydko. Du..py nie urywa. Mi się wydaje że to całe leczenie komórkami macierzystymi to jedna wielka reklama - i jedna wielka ściema bez urazy i wyciąganie kasy od pacjentów. Bo leczenie tylko prywatne za ciężką kasę

Co do kolagenu - kolejny złoty środek który pomaga na wszystko łącznie chyba z kacem jak go masz. A tak naprawdę nie pomaga na nic to już z własnego doświadczenia. Bo stosowałam. Nie na kaca rzecz jasna bo na to mam inne znacznie skuteczniejsze środki.

wracając jeszcze do komórek macierzystych - mi się wydaje że niewielką poprawę w chodzeniu znajoma zawdzięcza raczej swojemu rehabilitantowi a nie tym komórkom macierzystym. I jeszcze jedna sprawa dziwne jest to ze jakoś Ci którzy na forum zachwalają komórki macierzyste - że się nimi leczyli -
później się więcej nie odzywają i nie wspominają o wyleczeniu się. nie mówiąc że w telewizji - jakoś też mało o takich sukcesach mówią.
_________________
Żyj tak by jak najwięcej dać z siebie innym
 
 
     
maaly-22 
3.6.12 29.7.14 11.8.
Gigantus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 42
Doczy: 13 Lip 2013
Posty: 976
Skd: Muszyna
Wysany: Pon 07 Maj, 2018   

Boniu dziękuje i myśle ze jeszcze się ktoś odezwie napisze....
_________________
" nie smuć się nie warto ciesz się życiem i kazdą jego chwilą".....» Wieloodłamowo złamana miednica, lewa kończyna krótsza o 4 cm
 
 
     
Cyryl 
Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 68
Doczy: 13 Lip 2012
Posty: 763
Skd: Wrocław
Wysany: Wto 08 Maj, 2018   

odwrotnie niż Bonia, mam kolegę siatkarza, który zużył chrząstki w stawie kolanowym. pobrali mu komórki macierzyste, wyhodowali coś tam i wstawili, była jeszcze poprawka, ale działa, gra - nic mu nie dolega.
problem w cenie. robili mu to w Szwajcarii, cena za cm2 - ponad 3000euro + operacja. całość tyle co samochód dobrej klasy w salonie, ale jemu brak gotówki nie doskwiera, raczej nadmiar.
 
 
     
maaly-22 
3.6.12 29.7.14 11.8.
Gigantus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 42
Doczy: 13 Lip 2013
Posty: 976
Skd: Muszyna
Wysany: Wto 08 Maj, 2018   

Dzięki za info Cyryl...
_________________
" nie smuć się nie warto ciesz się życiem i kazdą jego chwilą".....» Wieloodłamowo złamana miednica, lewa kończyna krótsza o 4 cm
 
 
     
29palms 
Bioderkus!!!



Status: Zdrowy szczęściarz
Doczya: 22 Lut 2012
Posty: 177
Skd: Poznan
Wysany: Wto 08 Maj, 2018   

Cyryl napisa/a:
odwrotnie niż Bonia, mam kolegę siatkarza, który zużył chrząstki w stawie kolanowym. pobrali mu komórki macierzyste, wyhodowali coś tam i wstawili, była jeszcze poprawka, ale działa, gra - nic mu nie dolega.


Z tym, że u nas w większości przypadków podanie komórek macierzystych sprowadza się do pobrania krwi i odwirowania komórek, które podawane są w formie zastrzyku. Oczywiście za całkiem spore pieniądze. Zabieg taki ma pomóc przy zwyrodnianiach, zmarszczki wygładzi, a facetom włosy odrosną... :) Natomiast Twój znajomy miał profesjonalny zabieg, z wyhodowanymi laboratoryjnie na specjalnych siatkach strukturami chrząstki wszczepianymi na stawach. Zupelnie inna liga zabiegu i zupełnie inny efekt końcowy.
 
     
tolik24 
:)
Popularus Bioderkus



Status: Artroskopia x 2
Wiek: 31
Doczy: 05 Kwi 2017
Posty: 91
Skd: BIAŁYSTOK
Wysany: Wto 08 Maj, 2018   

Mylisz osocze bogatopłytkowe tzw. PRP lug GPS z komórkami macierzystymi.
 
     
maaly-22 
3.6.12 29.7.14 11.8.
Gigantus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 42
Doczy: 13 Lip 2013
Posty: 976
Skd: Muszyna
Wysany: Wto 08 Maj, 2018   

No Palms ma racje bo to ma odbyć się jednorazowo do tego kolagen i inne leki
_________________
" nie smuć się nie warto ciesz się życiem i kazdą jego chwilą".....» Wieloodłamowo złamana miednica, lewa kończyna krótsza o 4 cm
 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.