Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Do moderatorów
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Czw 23 Maj, 2013   

elkar napisa/a:
Wiem, tu mod i admin nie mają takiego obowiązku. Ale tu nawet nie o obowiązek chodzi, ale zwyczajną grzeczność i szacunek do użytkowników. Przecież to nie problem napisać: "Wiadomość usunięta ze względu na usuwanie starych, nieaktualnych wiadomości". Wilk syty i owca cała.


Elkar wyżej wyjaśniłam
Cytat:
(...) Na pisanie i uzasadnianie po prostu nie ma czasu. Czasem są to dziesiątki postów, a nikt nie pracuje tu na etacie :wink: Nie ma to nic wspólnego z brakiem szacunku, czy złośliwością.

Najczęściej posty usuwane są grupowo i wtedy nie ma możliwości wysyłać do każdego powiadomienia. Chyba, że ktoś by siedział tu godzinami i tylko pisał. Jeśli są usuwane pojedyncze posty, to najczęściej (pewnie nie zawsze - i nie wynika to z braku szacunku, tylko za pewne z prędkością działania i nie zaznaczeniem - powiadom) jest info o usunięciu postu - użytkownik dostaje wiadomość na adres e-mail. Bywa też, że piszemy wiadomość prywatną o usunięciu postu - co robiłam setki razy.
 
     
elkar 
x
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 2
Doczya: 17 Sty 2013
Posty: 71
Skd: Stąd
Wysany: Czw 23 Maj, 2013   

kinga, jak ktoś chce, to zawsze znajdzie wytłumaczenie. Ja takich tłumaczeń muszę dziennie kilkanaście wysłuchać, a bywa, że i więcej :)
Nie wierzę, że usuwa się dziesiątki postów dziennie. Tu naprawdę, wbrew temu, co się pisze, nie ma ogromnego ruchu, którego nie można ogarnąć :)
Pisał tu ktoś o tym, by starać się pisać starannie przez wzgląd na szacunek do odbiorcy. I ja się z tym zgadzam od a do z. Staranne pisanie, bez błędów to wyraz szacunku do odbiorcy, od szkoły podstawowej się tego uczy. Ale szacunek należy się wszystkim i adminom, i modom, i zwykłym szarym użytkownikom :) Zasłanianie się brakiem czasu, jest nie na miejscu :) Jeśli ktoś nie ma czasu, to nie usuwa, nie edytuje, bo nie ma czasu. Ale jeśli już coś robi, to poświęca swój czas (i chwała mu za to), ale parę sekund więcej na napisanie wyjaśnienia, to naprawdę nie jest duża strata czasu. Zwłaszcza, że nie usuwacie i nie edytujecie dziennie dziesiątek postów :)
_________________
Pozdrawiam
Elka
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Czw 23 Maj, 2013   

elkar napisa/a:
Nie wierzę, że usuwa się dziesiątki postów dziennie.

ale ja nigdzie nie napisałam, że to jest dziennie :wink: takie sytuacje mają miejsce, co jakiś czas - przy czyszczeniu tematów (jak AgaW już wcześniej pisała zostawianiu tylko najważniejszych rzeczy)

I jak też wyżej napisałam - przy pojedynczych czystkach zazwyczaj jest wysyłane powiadomienie o usunięciu postu. Pewnie czasem nie zostanie zaznaczone. OK, nasza wina. I będziemy się starać tego pilnować. :)

elkar napisa/a:
Zwłaszcza, że nie usuwacie i nie edytujecie dziennie dziesiątek postów

Dokładnie, postów pojedynczych nie ma wielu usuwanych.
Edytowanych jest więcej, w szczególności starszych, w działach informacyjnych. :)
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Czw 23 Maj, 2013   

elkar napisa/a:
szacunek należy się wszystkim i adminom, i modom, i zwykłym szarym użytkownikom
Zgadzam się.
Jest możliwość informowania użytkownika dlaczego usunęło się jego post. Co do edytowania to już ta możliwość byłaby jedynie przez PW i nie robimy tego. Sporadycznie poprawiam posty poprzez edycję, a jak usuwam to zawsze informuję, choć czasem zastanawiam się czy takie upominanie nie jest niegrzeczne. Czasem użytkownik nie znajdzie zamieszczonego posta, a on jest po prostu w odpowiednim temacie i o tym też nie informujemy.
Faktycznie przy masowym "czyszczeniu forum" np. życzenia urodzinowe, nie informowaliśmy o usuwaniu postów, gdyż wiązałoby się to z ogromem niepotrzebnej pracy.
Pamiętajcie, że czytelność forum zawdzięczać można m.in. adminom i moderatorom, a to niejednokrotnie poświęcenie wielu godzin naszej pracy za free. Bądźcie czasem też wyrozumiali :wink: :oops:
 
     
Fizkom 
Fizkom
Gigantus Bioderkus




Status: Fizjoterapeuta
Wiek: 59
Doczy: 25 Cze 2009
Posty: 850
Skd: Poland
Wysany: Pi 24 Maj, 2013   

elkar napisa/a:
Takie znowu duże to forum wcale nie jest, nie popadajmy w przesadę :)
Dziennie wcale nie pojawia się jakaś masakryczna ilość postów, których nie można byłoby ogarnąć, nawet poświęcając pół godziny czasu

Elkar,
A policzyłaś posty pisane na PW do adminów, moderatorów, konsultantów medycznych? Uwzględniłaś odpowiedzi na nie? Nawet kilkakrotne w ciągu dnia. Czy wiesz ile maili trzeba napisać dziennie aby ustalić kwestie administarcyjne dot. Forum? Czy Ty w ogóle zdajesz sobie z tego sprawę? Spójrz na godzinę, w której piszę ten post. Poczekam również chwilę (teraz) na Twoją odpowiedź. Poświęć "pół godziny czasu", to przecież takie proste.
Popatrz jak łatwo jest oceniać pracę innych siedząc przed PC i szukając punktu zaczepienia do mało konstruktywnych stwierdzeń.............

elkar napisa/a:
......." Ciężko mi zaakceptować fakt, że pisząc tu na forum mój post przestaje być moją własnością (patrz regulamin):

Jestem na tym forum z konkretnych względów, gdyby nie problemy z biodrami, trudno byłoby mi zaakceptować takie podejście do użytkowników.

Na jednym z forów, na których bywam jest na przykład tak:

"3. Użytkownik publikuje swoje komentarze i przemyślenia wyłącznie na własną odpowiedzialność.

a. Administrator i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich sprzecznych z regulaminem materiałów najszybciej jak to jest możliwe,
b. w związku z powyższym zapisem, Użytkownik zgadza się, że zawartość każdego postu na Forum wyraża poglądy i opinie jego autora, a nie Administratora, czy moderatorów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

4. Posty/wiadomości napisane na Forum stanowią wyłączną własność autora."

Żeby sprawa była jasna, nie jest moim celem zmiana regulaminu, a wywołanie refleksji. Jestem na tym forum i staram się akceptować ten regulamin, ale moje wnętrze protestuje, aż krzyczy ;) Niemniej jednak nie mam problemów z uszanowaniem zasad tu panujących......."

Elkar,
Przeczytałem Twój post kilka razy. Za każdym razem odnosiłem nieodparte wrażenie, że mylisz rolę gościa/użytkownika na Forum z jego administratorami/moderatorami. Regulamin jest jeden, obowiązujący wszystkich bez wyjątku. Jeśli uczestniczysz w dyskusjach na Forum tym samym akceptujesz jego regulaminowe zapisy. W jednym zdaniu potrafisz napisać o poszanowaniu zasad tutaj panujących aby za chwilę napisać o zasadach (lepszych?) panujących na innych forach. Wybacz, regulamin Forum nie podlega dyskusji. Twoje uwagi dotyczące jego treści oceniam w tej formie jako co najmniej niezręczne. Zastanów się nad tym .........

elkar napisa/a:
W obowiązującym tu regulaminie jest taki punkt, w którym jest napisane, że kolor czerwony jest zarezerwowany dla władzy. Co więc przeszkadza, by przy edycji czyjejś wypowiedzi dorzucić komentarz kolorem czerwonym o powodach edycji i kto tej edycji dokonał?

Nie wiem, czy na tym forum dostępna jest dla modów i adminów opcja przy usuwaniu postu, która pozwala wysłać do danego użytkownika wiadomość o powodzie usunięcia postu. Wiem, tu mod i admin nie mają takiego obowiązku. Ale tu nawet nie o obowiązek chodzi, ale zwyczajną grzeczność i szacunek do użytkowników........."

Elkar,
Ja bardzo Ciebie proszę. Nie dokładaj pracy i tak zapracowanym moderatorom. Jeśli usunięta został przez nich jakaś część postu, dokonana została jakaś korekta - przyjmij do wiadomości, że nikt nie chciał zrobic Ci na złość i przykrości. Widocznie kwestia przejrzystości treści, czytelności tematów, ograniczenia wypowiedzi typu "ble, ble, ble" zamieszczanych tutaj, spowodowała taką nie inną decyzję twórców tego Forum. Szanuj tę pracę i dziękuj Im, że tutaj są. Bez Ich pomysłu, codziennego uczestnictwa i ciężkiej pracy nie byłoby tego Forum.

Jeśli będziesz chciała dalej dyskutować na ten temat przeczytaj koniecznie własne słowa, choćby te:
elkar napisa/a:
........."nie mam problemów z uszanowaniem zasad tu panujących......."

Jeśli będziesz chciała wywołać nasze refleksje swoimi postami, odpowiadam szybko: bardzo dziękujemy ale mamy ich aż nadto, licząc od dnia narodzin Forum Bioderko.

Fizkom

EDIT:
24 maja, godz. 02:15
Odpowiedzi brak. Idę więc spać. Od dwóch godzin jestem na urlopie ........
 
     
elkar 
x
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 2
Doczya: 17 Sty 2013
Posty: 71
Skd: Stąd
Wysany: Pi 24 Maj, 2013   

Fizkom napisa/a:
A policzyłaś posty pisane na PW do adminów, moderatorów, konsultantów medycznych?


Nie policzyłam, bo PW, to prywatne wiadomości. Chyba Admin w te wiadomości nie ingeruje, nie edytuje ich i nie usuwa. A rozmowa dotyczyła edytowania postów i usuwania postów przez modów i adminów.

Fizkom napisa/a:
Czy wiesz ile maili trzeba napisać dziennie aby ustalić kwestie administarcyjne dot. Forum? Czy Ty w ogóle zdajesz sobie z tego sprawę?
.
Nie mam bladego pojęcia ani jak funkcjonuje to forum. I w ogóle nie zdaję sobie sprawy na czym polega praca admina ani moda... A, zapomniałam, chyba w tym wątku napisałam, że również jestem modem i adminem, ale nie na tym forum. Ale co ja tam mogę wiedzieć.

Fizkom napisa/a:
Spójrz na godzinę, w której piszę ten post. Poczekam również chwilę (teraz) na Twoją odpowiedź. Poświęć "pół godziny czasu", to przecież takie proste.


Czy ja gdzieś pisałam o siedzeniu całą dobę przy kompie. Proponuję przeczytać moją wypowiedź jeszcze raz i nie doszukiwać się czegoś czego w niej nie ma.


Fizkom napisa/a:
Popatrz jak łatwo jest oceniać pracę innych siedząc przed PC i szukając punktu zaczepienia do mało konstruktywnych stwierdzeń.


Niczego nie oceniałam. Poprosiłam w pierwszej wypowiedzi, aby nie edytować moich wypowiedzi, jeśli nie są one niezgodne z obowiązującym tu regulaminem. I jakoś przyznano mi rację. Nigdzie nikogo nie oceniałam. I nie siedzę prze kompem po to, by szukać punktów zaczepienia.


Fizkom napisa/a:
Regulamin jest jeden, obowiązujący wszystkich bez wyjątku. Jeśli uczestniczysz w dyskusjach na Forum tym samym akceptujesz jego regulaminowe zapisy. W jednym zdaniu potrafisz napisać o poszanowaniu zasad tutaj panujących aby za chwilę napisać o zasadach (lepszych?) panujących na innych forach.


Oczywiście, że regulamin jest jeden dla wszystkich i akceptuję go, co nie znaczy, że nie mam prawa mieć o nim swojego zdania. A jeśli mam zdanie na pewne jego punkty, to nie znaczy, że go nie szanuję i nie postępuję według jego zasad. Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek złamała jakiś punkt tego regulaminu. A to, że mam jakieś odczucia względem punktu pozbawiającego mnie własności mojej wypowiedzi, to mam do tego prawo. Regulamin tego forum nie zabrania mi odczuwania.

Fizkom napisa/a:
W jednym zdaniu potrafisz napisać o poszanowaniu zasad tutaj panujących aby za chwilę napisać o zasadach (lepszych?) panujących na innych forach.


A co ma jedno wspólnego z drugim? Szanuję zasady tu panujące. Ale to zupełnie nie przeszkadza, aby zastanowić się czy dobrym jest punkt pozbawiający mnie prawa autorskiego mojej wypowiedzi. Ok. Nie podlega to nawet prawu do wyrażenia wątpliwości, przyjmuję, nie ma z tym żadnych problemów.

Fizkom napisa/a:

Ja bardzo Ciebie proszę. Nie dokładaj pracy i tak zapracowanym moderatorom. Jeśli usunięta został przez nich jakaś część postu, dokonana została jakaś korekta - przyjmij do wiadomości, że nikt nie chciał zrobic Ci na złość i przykrości. Widocznie kwestia przejrzystości treści, czytelności tematów, ograniczenia wypowiedzi typu "ble, ble, ble" zamieszczanych tutaj, spowodowała taką nie inną decyzję twórców tego Forum.


Moje posty są zawsze czytelne i zawsze na temat. Nie wdaję się w żadne dyskusje typu bla, bla, bla. I nie podchodzę do tego tematu w kategoriach robienia na złość czy przykrości. Ty jesteś profesjonalistą w swoim fachu, a ja w swoim.

Fizkom napisa/a:

Jeśli będziesz chciała wywołać nasze refleksje swoimi postami, odpowiadam szybko: bardzo dziękujemy ale mamy ich aż nadto, licząc od dnia narodzin Forum Bioderko.


Ok. Zupełnie nie spodziewałam się potraktowania "z buta" i zupełnie nie rozumiem Twojego ataku na moją osobę, tak, ataku.

W związku z tym mam prośbę do Administratora tego forum: proszę o usunięcie mojego konta z forum, jak również moich wszelkich wypowiedzi. Nie widzę tu dla siebie miejsca. Nie ma to nic wspólnego z żadnymi odczuciami złości, przykrości i tak dalej, po prostu, ja nie widzę tu dla siebie miejsca i nie chcę uczestniczyć w tym forum.
_________________
Pozdrawiam
Elka
 
     
Fizkom 
Fizkom
Gigantus Bioderkus




Status: Fizjoterapeuta
Wiek: 59
Doczy: 25 Cze 2009
Posty: 850
Skd: Poland
Wysany: Pi 24 Maj, 2013   

Elkar,
Nie będę sie przerzucał kolejnymi kontrargumentami w tej rozmowie.
Moja wcześniejsza wypowiedź to nie traktowanie z buta tylko zaznaczenie mojego ostecznego stanowiska w tej akurat sprawie. Oczywiscie, rozumiem Twoje decyzje dot. obecnosci na Forum jesli jest ono dla Ciebie nie do przyjecia.

Tak na marginesie: czy zawsze będąc gościem w czyimś domu czujesz sie w obowiązku wypowiedzenia swojego zdania na temat zwyczajów w nim panujących? Nie. Jeśli już, robisz to po cichu i za plecami. I tak niech pozostanie.

Fizkom
 
     
elkar 
x
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 2
Doczya: 17 Sty 2013
Posty: 71
Skd: Stąd
Wysany: Pi 24 Maj, 2013   

Fizkom napisa/a:
Moja wcześniejsza wypowiedź to nie traktowanie z buta tylko zaznaczenie mojego ostecznego stanowiska w tej akurat sprawie.


Oczywiście, że jest potraktowaniem z buta. Jest pokazaniem, gdzie jest czyjeś miejsce na tym forum. Jest pokazaniem, że zwykły użytkownik forum jest nikim, nie ma prawa wyrazić swojego zdania, jeśli sprawa tyczy chociażby regulaminu, czy zasad postępowania modów i adminów wobec zwykłych użytkowników. Ma przyjąć to wszystko do wiadomości i zamilknąć.

Fizkom napisa/a:

Tak na marginesie: czy zawsze będąc gościem w czyimś domu czujesz sie w obowiązku wypowiedzenia swojego zdania na temat zwyczajów w nim panujących? Nie. Jeśli już, robisz to po cichu i za plecami. I tak niech pozostanie.


Będąc użytkownikiem forum nie jestem gościem, a mieszkańcem. Jestem współtwórcą tego forum, czy to się komuś podoba, czy też nie. Gdy zostanie usunięte moje konto i będę tylko czytać, nie dając nic z siebie, nie odpowiadając na zadawane pytania, wtedy będę gościem i nie wypowiem ani pół słowa na żaden temat.
Może warto byłoby, ze względu na wiele osób tu posiadających konta, określić kto jest tym "domownikiem" (admini, modzi, fizjoterapeuci), a kto jest gościem (pozostali).

Mam nadzieję, że Admin, bo do niego/niej kieruję tę część mojej wypowiedzi, uszanuje moją wolę i usunie moje konto. Wypowiedzi już zedytowałam, są do usunięcia. Zostawiłam na razie tylko wypowiedzi w temacie: "Do moderatorów", by każdy mógł sobie wyrobić zdanie, jakim to brakiem kultury się wykazałam dyskutując.
_________________
Pozdrawiam
Elka
 
     
Fizkom 
Fizkom
Gigantus Bioderkus




Status: Fizjoterapeuta
Wiek: 59
Doczy: 25 Cze 2009
Posty: 850
Skd: Poland
Wysany: Pi 24 Maj, 2013   

elkar,
Oczywiście, zawsze w sprawach merytorycznych dot. problemów ze stt. biodrowymi masz pełne prawo do wypowiedzi. Natomiast zasady funkcjonowania Forum ustalne sa przez jego twórców i organizatorów.

Fizkom
 
     
Nuta 

Bioderkus!!!




Status: Endo x 2
Wiek: 68
Doczya: 14 Lis 2010
Posty: 262
Skd: Śląsk
Wysany: Pi 24 Maj, 2013   

Elkar, podzielam Twoje zdanie.
Argumenty Fizkoma mnie nie przekonują.
Forum tworzą użytkownicy, a organizatorzy i twórcy go tworzą. Bez nas forum by zamilkło, umarło, a twórcy dyskutowaliby między sobą.
A co to za forum, na którym nie można wyrazić swojego zdania.

Pozdrawiam
_________________
Jeszcze w zielone gramy!
 
     
Fizkom 
Fizkom
Gigantus Bioderkus




Status: Fizjoterapeuta
Wiek: 59
Doczy: 25 Cze 2009
Posty: 850
Skd: Poland
Wysany: Sob 25 Maj, 2013   

Nuta,
Forum nie umarło i nie umrze. Zawszę pojawiać się będą na nim osoby potrzebujące pomocy, wsparcia, dobrej rady. Twórcy Forum nadal będą wypełniali z dużym zaangażowaniem podjęte zobowiązania. Jesteśmy tutaj po to aby pomagać tym, ktorzy walczą wytrwale o własne zdrowie. Zawsze na tym polu, gotowi jesteśmy do pełnej, otwartej i niczym nie skrępowanej dyskusji zastrzegając sobie jednocześnie wyłączność na ustalania zasad fukcjonownia Forum. Proszę to uszanować.

Fizkom
Ostatnio zmieniony przez Fizkom Wto 11 Cze, 2013, w caoci zmieniany 1 raz  
 
     
Libra 

Bioderkus!!!



Status: Endo x 1
Wiek: 50
Doczya: 13 Pa 2009
Posty: 210
Wysany: Sob 25 Maj, 2013   

Fizkom napisa/a:
Zawszę pojawiać się będą na nim osoby potrzebujące pomocy


W wielkim skrócie myślowym: "starzy mogą się wykruszać,jeśli im coś nie pasuje, bo i tak zostaną zastąpieni świeżym mięsem"?
Nie tędy droga....

Pomijam juz tematy ogólne, "branżowe" itp, bo tu faktycznie zaśmiecanie tematów postami "blabla" nie jest potrzebne.....ale grzebanie w historiach użytkowników (o czym pisała Edi)....we własnych ogródkach też nie wolno pisać o gruszce i pietruszce?
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Sob 25 Maj, 2013   

Libra napisa/a:
.ale grzebanie w historiach użytkowników (o czym pisała Edi)....we własnych ogródkach też nie wolno pisać o gruszce i pietruszce?

Libra :) nie, to nie jest tak: mam własny wątek i robię, co chcę.
Tak, będę się cały czas odwoływać do Regulaminu Forum Bioderko. Jeden z punktów wyraźnie mówi, że historie powinny zawierać tylko tematy biodrowe.
AgaW też to wyżej wyjaśniała, temat ciągnie się od dawna - wiele razy prosiliśmy, żeby historie dotyczyły tylko i wyłącznie tematów związanych z biodrami. Opowieści typu: dziś poszłam na zakupy, kupiłam coś super, ugotowałam to i to, spotkałam się z tym i z tym, moje dzieci zrobiły tamto, mam katar - powinny być w Hyde Parku - i tak wtedy zostało to posprzątane. I w dalszym ciągu są przenoszone tam.
Jeśli post w historii jest związany z historią biodrową - sukcesy, nowe umiejętności, postępy - to to jak najbardziej.
Po to Pasiflora stworzyła w HP wątek "co dziś zrobiłeś?", a Katja utworzyła ShoutBox - żeby w historiach było zwięźle. Ludzie przychodzą i szukają informacji konkretnych w historiach.
Wiele razy było o tym pisane i proszone o trzymanie się tego :) I pisane będzie nadal :)
 
     
zozo 

Gigantus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 67
Doczya: 11 Lip 2009
Posty: 672
Wysany: Nie 26 Maj, 2013   

Libra napisa/a:
"starzy mogą się wykruszać,jeśli im coś nie pasuje, bo i tak zostaną zastąpieni świeżym mięsem"?


Dokładnie a jak prowadzona jest jakaś akcja, to panuje ogólne zdziwienie, jak małe jest poparcie a to jest przy okazji swoistego rodzaju test - wcale nie to ile macie wejść - mam na myśli np. akcję uzyskania statusu OPP. Wasze przypuszczenia, że nie chce się nikomu napisać listu są błędne. To mi przypomina jak kiedyś na początku lat 90-tych nasz dyrektor palnął mowę do załogi upadającej firmy, że za cały kiepski stan odpowiadają ludzie. Wszyscy z naszego działu złożyli wypowiedzenie. Wtedy Pan dyrektor zorientował się, że on przecież potrzebuje paru informatyków i prowadził indywidualne rozmowy - min. ze mną i wiecie co NIKT nie wycofał się z wypowiedzenia - wszyscy znaleźliśmy sobie w tym trudnym okresie pracę, niektórzy założyli własne firmy a więc to nie załoga była winna kiepskiej kondycji firmy. Jak się ludzi nie szanuje, nie bierze się ich zdania pod uwagę, to finał może być jeden. Ile można w kółko pisać to samo. I młodzi szybo się zorientują, że całe forum można streścić na paru stronach. Niestety, ale ja nie widzę żadnego rozwoju na tym forum - powoli popada w rutynę. Coraz częściej powołujecie się na niepodważalny regulamin. A ja wiem, że regulaminy i procedury są do omijania. Gdybym w mojej pracy zawodowej trzymała się sztywno procedur - nie zrealizowałabym połowy projektów ;) .

Zastanówcie się na tym.
 
     
WiktoriaBooo 
Popularus Bioderkus




Status: Przed
Wiek: 43
Doczya: 05 Maj 2010
Posty: 50
Skd: Wrocław
Wysany: Nie 26 Maj, 2013   

Zozo osoba tworząca to forum ustaliła regulamin, który chyba zaakceptowałaś przy rejestracji. Jak idziesz do biblioteki, czytelni, czy też teatru.... to też masz w nosie zasady tam panujące? I mówisz obsłudze, że zasady są po to, aby je łamać? .....Jesteś kierowcą? Jeśli tak, to czy przestrzegasz przepisów drogowych, czy też olewasz, bo są po to aby je omijać? I z tego co też zauważyłam - teatry, biblioteki, czytelnie, czy też drogi - nie tracą swoich użytkowników, tylko dlatego, że mają swoje prawa.....
zozo napisa/a:
nie bierze się ich zdania pod uwagę
Którego zdania? tego, że tutejsi terapeuci pilnują misji forum i mają inne zdanie na temat rehabilitacji od Ciebie? Ty też nie szanujesz ich...
zozo napisa/a:
Niestety, ale ja nie widzę żadnego rozwoju na tym forum - powoli popada w rutynę
a może zacznij bywać częściej, to zauważysz?.... może zacznij się udzielać, pomóż komuś... potrafisz to robić? dać coś z siebie? popada w rutynę, bo trzyma się swojej misji i zasad? .... powstało w określonym celu i z tego, co zauważyłam trzyma się go mocno i raczej nie przestanie....nawet gdy przychodzą takie osoby i tylko potrafią narzekać i krytykować.... i wiesz co? chwała im za to, bo coraz mniej takich ludzi, którzy walczą o coś dobrego i nie zmieniają swoich poglądów, bo coś komuś nie pasuje; że nadal pomagają
i jeszcze na koniec napiszę, że nie rozumiem tego całego zamieszania.... forum jest rozbudowane, czytelne, wszystko ma tu swoje miejsce ... czy tak trudno to zrozumieć? .... czy tak trudno pisać w odpowiednich miejscach? ....
AMEN
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.