Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
martwica główki kości udowej
jęruś 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 66
Doczy: 03 Kwi 2018
Posty: 1
Skd: GŁOGÓW
Wysany: Wto 03 Kwi, 2018   martwica główki kości udowej

witam,piszę w imieniu mojego męża,który jest po udarze niedokrwiennym mózgu,a ma martwicę główki kości udowej prawej nogi.po udarze ma lewostronny niedowład ciała.byłam u ortopedy w sprawie mojego męża,czy można go zakwalifikować do endoplastyki stawu biodrowego i lekarz stwierdził,że mąż nie może mieć endoprotezy gdyż ma zanik mięśni w prawej nodze.mąż od wyjścia ze szpitala ma prywatną rehabilitację w domu.jesteśmy załamani całą sytuacją.na to wygląda,że mój mąż nigdy już nie będzie chodzić(lewą nogę już rozruszaliśmy) przez prawą nogę,jest strasznie silny ból przy poruszaniu się,nawet siedzenie sprawia ból.proszę poradźcie coś,może jest jednak szansa na lepsze życie. pozdrawiam aneta
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Wto 03 Kwi, 2018   

Pytaliście tylko jednego lekarza? Warto jeszcze skonsultować to z innym lekarzem albo i dwoma. Nie poddawajcie się tak szybko, próbujcie.
Co do zaniku mięśni czy to jest nieodwracalne? Co na to fizjoterapeuta? Może najpierw tu trzeba popracować a potem będzie szansa na operację?
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
maaly-22 
3.6.12 29.7.14 11.8.
Gigantus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 42
Doczy: 13 Lip 2013
Posty: 976
Skd: Muszyna
Wysany: Pi 06 Kwi, 2018   

No tez jestem za tym aby skonsultować to z innymi lekarzami jak i tez fizjoterapeutami....Wiem ze łatwo się pisze i mówi ale nie poddawajacie się walczcie wieze ze się uda cego z serca wam zycze....A co do bólu to bym zapytał czy to ból mięsni czy biodra no bardziej kostny pytam bo po wypadku ponad rok zyłem pracowałem z martwicą głowy kości udowej która utwozyła się z braku ukrwienia...A ból mięsni znam bo czasem nadwyręze noge jak i tez juz nie raz łapała mnie rwa kulszowa
_________________
" nie smuć się nie warto ciesz się życiem i kazdą jego chwilą".....» Wieloodłamowo złamana miednica, lewa kończyna krótsza o 4 cm
 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.