Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
[PYTANIE] Dziwne zjawiska w operowanej nodze po endoprotezie
maaly-22 
3.6.12 29.7.14 11.8.
Gigantus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 42
Doczy: 13 Lip 2013
Posty: 976
Skd: Muszyna
Wysany: Pi 16 Mar, 2018   

Miałem podobnie drętwienie stopy i ból duzego palca co na początku myślałem ze to podagra .A były to skutki zabiegu ponieważ miałem odbudowywany cały staw to odczucie było długo tzn mrowienie itp pomogła rehabilitacja ćwiczenia . Poprostu organizm potrzebuje czasu a Ty cierpliwości wiem łatwo się pisze ale musisz być cierpliwa ćwicząc jak i tez być cierpliwa ze wszystko odrazu się nie ułozy...Mi dodadtkowo bardzo bardzo puchła noga czemu równiez pomogła rehabilitacja którą miałem w ośrodku rehabilitacyjnym .Jeśli masz kontak z rehabilitantem to zapytaj o ćwiczenia hmmm a moze maszaz Tobie pomoże ale to wszystko Trzeba skonsultować z rehabilitantem i pamiętaj proszę kazdy organizm jest inny inaczej reaguje
_________________
" nie smuć się nie warto ciesz się życiem i kazdą jego chwilą".....» Wieloodłamowo złamana miednica, lewa kończyna krótsza o 4 cm
 
 
     
Aliola 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Doczya: 11 Mar 2018
Posty: 4
Skd: Katowice
Wysany: Pi 16 Mar, 2018   

Długo czyli ile ??? po jakim czasie to ustąpiło i czy całkowicie? moj rehabilitant zabronił mi masaży. Ćwiczę codziennie ale mam wrażenie ze wtedy te bóle się nasilają . noga na szczęście nie puchnie ale mam uczucie ze jest ciężka, zdrętwiała . Najgorsze ze nie można jej sobie nawet pomasować bo nie dostaje do stopy ( tzn nie wolno mi się tak schylać ) Nikomu nie pozwolę sie dotknąć bo każdy dotyk wywołuje ból jak rażenie prądem.
 
     
maaly-22 
3.6.12 29.7.14 11.8.
Gigantus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 42
Doczy: 13 Lip 2013
Posty: 976
Skd: Muszyna
Wysany: Pi 16 Mar, 2018   

Nie pamiętam dokładnie 2 3 mieśiącze.....Ja masowałem całą noge lub rodzina a na rehabilitacji miałem maszaz limfatyczny który bardzo pomagał ale był tylko dwa razy w tygodniu ...Co do dotykania nogi przez rodzine sprubuj się przemuc pokonać ból...Pamiętaj kazdy organizm jest inny
_________________
" nie smuć się nie warto ciesz się życiem i kazdą jego chwilą".....» Wieloodłamowo złamana miednica, lewa kończyna krótsza o 4 cm
 
 
     
Aliola 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Doczya: 11 Mar 2018
Posty: 4
Skd: Katowice
Wysany: Sob 17 Mar, 2018   

Dziękuje Ci za wsparcie .jak widzisz jest środek nocy a ja kombinuje układy z poduszkami pod nogę na noge smaruje maścią rozgrzewającą no i spie po 15 min , budzę się i od nowa próbuje się ułożyć. Teraz wzięłam Nimesil bo ból w paluchu zrobił się nie do zniesienia. :cry: jutro się przemogę i będę więcej ćwiczyć .dzisiaj się trochę oszczędzałam ale to tez nie pomaga
 
     
maaly-22 
3.6.12 29.7.14 11.8.
Gigantus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 42
Doczy: 13 Lip 2013
Posty: 976
Skd: Muszyna
Wysany: Sob 17 Mar, 2018   

hmm a robiłaś kiedy kolwiek badania na dne moczanową sprubuj moze masz atak dny do tego skutki zabiegu...Niech ktoś z rodziny rozmasuje noge delikatnie moze to pomoze na ból mi pomagało
_________________
" nie smuć się nie warto ciesz się życiem i kazdą jego chwilą".....» Wieloodłamowo złamana miednica, lewa kończyna krótsza o 4 cm
 
 
     
Aliola 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Doczya: 11 Mar 2018
Posty: 4
Skd: Katowice
Wysany: Sro 21 Mar, 2018   

Nie jest to dna bo nie boli mnie staw.to ewidentne neuralgia czyli takie dziwne bóle wynikajace z ucisku na nerw. Może tam w biodrze jest jakiś jeszcze krwiak a może w czasie zabiegu ten nerw był uściśnięty. Bóle się nasiliły i poradziłam się anestezjologa co mam robić .polecił mi plastry z lignokainą do przyklejania miejscowo na stopę Versatis się nazywają - niestety drogie ale dzisiaj pierwszy raz spałam prawie cała noc bez bólu :)
 
     
maaly-22 
3.6.12 29.7.14 11.8.
Gigantus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 42
Doczy: 13 Lip 2013
Posty: 976
Skd: Muszyna
Wysany: Czw 29 Mar, 2018   

super ciesze sie
_________________
" nie smuć się nie warto ciesz się życiem i kazdą jego chwilą".....» Wieloodłamowo złamana miednica, lewa kończyna krótsza o 4 cm
 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.